Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi trofej na šljaci posle istorijskog RG2016.. Ko bi rekao..

    Comment


    • Izuzetno sam zadovoljan Novakovim izdanjima za vikend, ide se u dobrom smeru kada je Pariz u pitanju, najvaznije je da je fokus podignut, i ostvarene pobede koje sigurno dizu samopouzdanje. Fizicki nije istestiran do kraja, imao je i malo srece sa odustajanjem Cilica i i da su rivali za vikend imali prethodni dan dosta teske meceve. Juce je igracki bio odlican, servis i bekhend mnogo bolji nego protiv Tima i odmah je sve islo lakse. Posto su ipak specificni uslovi u Madridu treba sacekati i Rim i videti kako ce se tamo nositi sa vrlo zanimljivim zrebom u najavi.
      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
      30 consecutive match wins - Stands alone
      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        A (preko)sutra? sa Sapom
        Moze i da ga tankuje, ima dosta potencijalnih smaraca u žrebu a i ja nisam na Foro Italicu 😎

        Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Potpuno lud covek. On ne zna kad je u formi a kad nije

          Volim ovog coveka pogotovo kad je nepredvidiv. Samo neka on igra
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Olja koliko videh u sredu igra

            Comment


            • Originally posted by Bonomo View Post
              Potpuno lud covek. On ne zna kad je u formi a kad nije[emoji3]
              Volim ovog coveka pogotovo kad je nepredvidiv. Samo neka on igra
              Drug, ja sam ubedjen da nas momak sve dobro zna.

              B92: "Asistencija koju je Đoković iskoristio kako bi namestio sebi vinere" http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1541700

              Kakav je Kreg car, opasan je .

              Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Istraumira [emoji38] nego kako [emoji3][emoji38]
                Pa zar nije? Mission completed. U Rafinonm slucaju, iako nije igrao sa njim, moze se reci: "Self-destruct sequence activated!"

                Comment


                • Get To Know The Refreshed Roland-Garros In Paris
                  https://www.forbes.com/sites/timnewc.../#7fd171fc4a9e

                  po Forbsu, krov i nocni mecevi na RG od sledece god. sto je dobro ka stremljenju da se uzme jos koji kup musketara

                  Comment


                  • Vilander u BGu i reče da je Novak favorit za RG...ne sviđa mi se to,a ni pritisak oko veća...
                    Pres konferencija i novinari ili "novinari"

                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Jaoo Mats bio da, na poziv ovih nasih sa ES

                      I? Jel ga pitali sto tolilo voli Noksija?

                      Ma opusteno, on to izjavio jer je ovde
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Jaoo Mats bio da, na poziv ovih nasih sa ES

                        I? Jel ga pitali sto tolilo voli Noksija?

                        Ma opusteno, on to izjavio jer je ovde
                        Ma samo me nešto preko stomaka preseklo kada sam čula kako je Nole favorit
                        Za svaki slučaj mi da ne otvaramo temu...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment



                        • Ma kakva tema, evo ja ispucala dve pred i sad sam mirna

                          Shminka ili Vuče al posto ne daju, najbolje neki rookie
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Noksi ne pre pola 8, a ocekuje se kisa ceo dan, od 13
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ih da nije samo pred RG pa da se zainati, pocisti sve i da im se osveti ponovo sa peharom u ruci!

                              Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Vilander u BGu i reče da je Novak favorit za RG...ne sviđa mi se to,a ni pritisak oko veća...
                                Pres konferencija i novinari ili "novinari"

                                Tek sada na tw provalim sta je bilo na konferenciji.
                                Od 3:03 nije odgovorio bilo kome vec onom Benu Rotenbergu koji non stop nesto kaki protiv Novaka na tw...aoooo kako sam uzivala, napokon!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X