Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebao je Noletu ovakav mec, srecno u finalu sutra

    Comment


    • Cekam NI-evu analizu?

      Mogu reci da me Novak prijatno iznenadio mixom ofanzive i defanzive, a koliko mu nije stalo , govore i reakcije na kraju ovog a i meca proitiv Zeremija. Najveca zamerka i dalje dosta veliki broj UE
      Mentalni pristup i drzanje tokom meca jedan od boljih u polsednje vreme.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Prezadovoljan!

        Comment


        • A oprema mu je fenomenalna, obe kombinacije narandzaste i bele
          Similis simili gaudet

          Comment


          • @NI javi se.

            Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Haha de si bre Marice, sto te nema?
              Obaveze...

              Sutra sa malim Cicijem ne bi trebalo da bude većih problema,samo da ne krene da poklanja Nole kako ume...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Odlican Novak danas, milina ga je gledati kada "hoce" da igra. Bila je ovo pre svega mentalna borba, kvalitet je pao u drugi plan, mada nije da ga nije bilo. Jurio je Tima u oba seta, uspeo da neodservira za mec (zvuci poznato ) i opet zadrzao hladnokrvnost u TB da resi mec (hvala i Timu na onoj duploj). Bilo je dosta neiznudjenih, to sutra mora da smanji i da malo podigne procenat ubaceng prvog i realizacije drugog. Odlican je Cicipas, mada je imao 2 teska meca, ali mlad je, a tada je mnogo lakse gurati u nizu fizicki zahtevne meceve. Bekhend mu je danas bio dosta opasan, Nadal nije uspeo da ga razbije na toj strani. Nadam se da za razliku od Toronta sutra vidimo neki brejk Novaka.
                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                30 consecutive match wins - Stands alone
                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                Comment


                • Originally posted by tuta bugarin
                  natprosečno
                  narasla mi neuroza
                  zbog roranda
                  i garosa


                  lutajući reporter tuta bugarin
                  nežno šapće sneguljici
                  dok patuljci ruju
                  u rudnici
                  Šta bi ja sad tu mogla da dodam

                  Kad Tuta uvek nadje prave reči
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Nole nece smjeti da se puno odmice od osnovne, pocijepace ga Cici onda. S druge strane, igrati blize protiv Cicija je veci rizik nego protiv Rafe. Bas me zanima kako ce nasa zmija da dozira distancu, ritam, tempo.

                    Comment


                    • Konacno sam uspio da odgledam reprizu jednog Novakovog meca.

                      Protiv Tima je bio jako dobar. Dize formu. Igaro je dobro, na momente odlicno, medjutim nedostaje mu konstantnosti, previse oscilira, usao je sporo u mec, nije odservirao za mec...

                      Kontrola emocija i zelja za pobjedom su na zavidnom nivou. Rekao bih kao na AO ove godine.

                      Tim je usao u mec vjerujuci da ce pobijediti. U formi je, sljaka mu odgovara, Mardid pogotovo, Novak nije u top formi. Osim toga je igra dobro, imao prilika... Medjutim, presudio je Novakova konstantni pritisak. Jeste Tim odigrao monogo sjajnih udaraca, pogodio vinera, cesto i linija, ali je previse morao da napada u situacijama kad nije bio potpuno na lopti. Otud puno neiznudjenih i jos vise iznudjenih gresaka. Kad se doda tome Novakova defanziva, Tim je izgubio mecu u kojem je stalno izgledao bolji. Brojevi pokazuju da je Novak bio bolji i pored silnih brejk lopti koje je Tim imao.

                      Austrijanac mora biti prilicno razocaran.

                      Comment


                      • Novakove šanse za 33-i Masters su recimo dvotrećinske ali da ne bude perioda onda da zaokružim na 67%.
                        Treba mu stabilan servis i ritern kao i koncentracija na pasinzina koji će svakako biti potrebni. Moraće pronaći način da neutralizuje glavni Cickov ofanzivni udarac a to je inside in forhend u đus stranu.
                        Očekujem pritisak po Cickovom bekendu, dosta bh slajsa a neće izostati ni drop šot.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Očekujem pritisak po Cickovom bekendu, dosta bh slajsa a neće izostati ni drop šot.
                          Izvjestio se Cici opasno sa te strane, krpi rupe odlicno bh-om i salje duboko da dublje ne moze. Bas sam nestrpljiv da vidim kako ce izgledati taj sudar.

                          Comment


                          • Kada pecke pomenu iside in FH , taj udarac je meni i tezi i lepsi od inside out FH.
                            Jedan Novakov mi posebno ostao u secanju protiv Devildera na RG 2012.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Izvjestio se Cici opasno sa te strane, krpi rupe odlicno bh-om i salje duboko da dublje ne moze. Bas sam nestrpljiv da vidim kako ce izgledati taj sudar.
                              Daleko da ima loš bekend ali mu bh paralela nije dovoljno dobra. Novaku igrači sa jednoručnim bh-om prave najviše problema upravo paralelom ali će u ovoj prilici bar sa te strane biti manje opasnosti.
                              @Maxx-a
                              Apsolutno saglasan. Volim taj udarac a Cicko ga izvodi na zavidnom nivou. Sinoć je sa njim pravio Nadalu puno problema kao i Federeru na AO-u, nadam se ne i Novaku.
                              Last edited by pecaros; 12-05-19, 12:05.
                              sigpic

                              Comment


                              • Novak je Timu uzeo set i prosle godine u Monte Carlu. Dominik se stalno žali da mu Novak ne odgovara. Neko je napisao i ja se slazem sa tim da je juce Novak bio solidan. Bio je losiji u FH vs FH razmenama i slaba defanziva iz BH. Veliki je napor pobediti 2 igrača kakvi su Roger i Novak za redom. Da nije bilo meča sa Rogerom Dominik bi pobedio. Sve u svemu dobar trening za Novaka, pri čemu se može reći da tehnički još nije na željenom nivou, taktički je bio prilično dobar i fizički je spreman.

                                Sto se tiče Stefanosa videcemo. Novak moze da ga deklasira danas a moze i da bude u 3 seta. Tesko je igrati protiv Novaka jer ne postoji prava formula kao sa Rafom i Rogerom, pritom se mora imati i sreca da njemu nije dan.

                                Nadal je sinoc pokazao visok nivo. Ne moze on puno bolje od onoga. Iako on daje neke izjave, mislim da to nije realno. Samo njegova ova ista igra bolje će da paše na sporijoj podlozi.
                                Last edited by Ljubitelj tenisa; 12-05-19, 11:26.

                                Comment

                                Working...
                                X