Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec dugo Novak ne ističe da na Mastersima ide na titulu. Samo diplomatski odgovara. Prilično sam uveren da Novak od sutrašnjeg meča više želi dobro odmeravanje snaga nego što ide na pobedu. To mi ne daje neka očekivanja. Kada neko tempira formu za jedan turnir on podešava i rezultati u pripremi mu nisu bitni.

    Nadam se da ću da stignem da pogledam jedan set da vidim kako izgleda njegova igra.

    Izgleda kao da opet mudro pušta većinu rivala da pokažu svoje najbolje a on sopstvenu igru dobro krije.

    To ne uliva poverenje na šljaci a u ovom trenutku ne znam šta da mislim za ostatak sezone.
    Last edited by Ljubitelj tenisa; 10-05-19, 23:30.

    Comment


    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
      Nisam Larisa ali ovaj na RTSu spomenuo 16h
      Pa preduhitrio me ovaj sa RTS-a

      Šta očekujete sutra?

      Pravo da vam kažem, po ishodu prethodnih turnira, ko će ga znati! Thima danas služio servis, samo tako

      Idemooo
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Vec dugo Novak ne ističe da na Mastersima ide na titulu. Samo diplomatski odgovara. Prilično sam uveren da Novak od sutrašnjeg meča više želi dobro odmeravanje snaga nego što ide na pobedu. To mi ne daje neka očekivanja. Kada neko tempira formu za jedan turnir on podešava i rezultati u pripremi mu nisu bitni.

        Nadam se da ću da stignem da pogledam jedan set da vidim kako izgleda njegova igra.

        Izgleda kao da opet mudro pušta većinu rivala da pokažu svoje najbolje a on sopstvenu igru dobro krije.

        To ne uliva poverenje na šljaci a u ovom trenutku ne znam šta da mislim za ostatak sezone.
        Dobar post, krije vešto, da li će to pokazati na sutra, prekosutra ili će se čuvati možda za RIM ili ćemo tek videti moć na RG, ne znam. Uglavnom kad igra na mastersima u poslednje vreme samo se setim brutalnosti 1/2 i F AO.
        Originally posted by Larisa View Post
        Pa preduhitrio me ovaj sa RTS-a

        Šta očekujete sutra?

        Pravo da vam kažem, po ishodu prethodnih turnira, ko će ga znati! Thima danas služio servis, samo tako

        Idemooo

        Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Postoje dvije opcije. Ili ce da klekne vec danas protiv Tima, izbjegavajuci Nadala prije RG-a ili ce krenuti da ih obojicu pregazi, da pokusa da ih istraumira pred RG. Vidjecemo brzo po zaru u ocima i ostrini koji je od ta dva moda aktiviran.

          Comment


          • Istraumira [emoji38] nego kako [emoji3][emoji38]
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jedva čekam!
              Samo da opet mi ne budemo istraumirani
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Ja bogami necu. Cekam RG, a onda cemo da podvucemo crtu i svedemo racune, nadam se pozitivnom bilansu naravno, iako ce biti tek prva polovina godine.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dva lagana protivnika, predaja i eto Noleta ni iz čega u polufinalu. Plus bolji termini od Rafe. A ATP njega mrzi...

                  Comment


                  • Rafa je igrao dva meca u nocnom terminu i jedan u dnevnom popodnevnom terminu. Vece usporava uslove koji su u Madridu iz poznatih razloga najbrzi na sljaci (na istoj podlozi jedino se moze reci da je Quito brzi ali je manje vazan najboljim igracima). Ne vidim da je nekako Novak u ranim popodnevnim h imao bolje termine za igru .
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Osecaj je da ce danas Novak igrati u ultra defanzivnom modu. Volela bih da me demantuje..
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Rafa je igrao dva meca u nocnom terminu i jedan u dnevnom popodnevnom terminu. Vece usporava uslove koji su u Madridu iz poznatih razloga najbrzi na sljaci (na istoj podlozi jedino se moze reci da je Quito brzi ali je manje vazan najboljim igracima). Ne vidim da je nekako Novak u ranim popodnevnim h imao bolje termine za igru .
                        Nisu uslovi samo podloga. Nadal je igrao poslednji. Novak prvi. Vremenski uslovi su idealni. Zavrsis svoj mec u 14h i to je to. Nadal zavisi od celog programa i moze da pocne u 22h. To je realno los termin. Tj. najlosiji.

                        Comment


                        • Dobro , jasno je da si iz nekog razloga ogorcen pa pravis i konstrukciju da je bolje za Novaka da igra van udarnog termina ,inace je retkost da broj 1 igra 2/3 svojih meceva u dnevnom (nije da nismo imali slicnih postova od strane drugih forumasa) . A da domaci teren daje najlosije termine svom najboljem igracu to je tek posebna prica.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1540818

                            Comment


                            • Aaa to je novinarka ta sa kojom se slikao vidim da ga nekim hvalospevima obasula, jos sam pomislila ...samo se ti slikaj
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Ne sviđaju mi se žrebovi u Madridu i Rimu.
                                Ima i u Parizu da ga zabibere samo tako.
                                U Parisu će Thiem sigurno preći kod Novaka u polovinu, pogotovu ako danas uspješno položi test. Nisam otkrio Ameriku s ovim

                                Tu je intervju na Novoj Hr ako već niste postavili.

                                https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrik...---560401.html

                                Comment

                                Working...
                                X