Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke Noletu!

    Neverovatan je, pa zato i navijamo za njega

    Pa idemo dalje, iza coska je Indijana


    Zaboravih, sjajno je sto mu je bas Monika urucila nagradu!
    Last edited by Zoje; 19-02-19, 20:50.
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Inace sto set tice Monike Seles vidim da je vecina zadovoljna kako pricas nas jezik. Nisam siguran da li delim do misljenje.
      govori ga tako da ga razumemo odlicno,i ja se slazem sa drugima-nativni jezik joj je madjarski,odselila se kao dete.i procitao sam negde da ne voli da govori srpski bas iz ovih spocitavanja,alo eto sad je to uradila i hvala joj

      glede ane ventur,to je jedna gadna baba koja se tako lepi uz poznate i kao voli tenis
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Olja,

        Klipovi i slike su ti uvijek sjajni!


        Seles prica jako dobro iako se osjeca da nije imala previse prakse u zadnje vrijeme. Ona je otisla u Ameriku sa 15 godina i pravo je cudo da prica ovako dobro.
        Novak je otišao sa 12 u Nemačku. Sa 15 godina kad odes ne postoji teoretska sansa da zaboravis svoj jezik. Ne znam ikoga ko je zaboravio a da to nije želeo. Raonic prica skoro kao ona.

        Mislim nije mnogo važno. Niti nju zanima Srbija niti se Srbija zanima za nju.

        Svakako mi se nije dopala njena reakcija pri Novakovom govoru o njoj i Jeleni Genčić.

        Reakcija je otprilike "nemoj samo mnogo da me dovodiš u vezu sa Srbijom".

        Kao kad bi Laslo Đere sad uzeo 11 GS.

        Srbin si ako se tako osećaš, rođen si na ovoj teritoriji i imaš deo porekla. Mada je dovoljno čak i da se osećaš samo. Ime i prezime nemaju veze sa tim, kada se pogleda šira slika.

        Novak zna razliku između zemlje i države. Monika Seleš ne.
        Last edited by Ljubitelj tenisa; 21-02-19, 12:17.

        Comment


        • Novak je Srbin i njegov maternji je srpski koji je sigurno pricao i sa Pilicem i sa njegovom suprugom koja ga je jako volela, tada u to vreme odvajnja..
          I privatno Novak sa familijom prica srpski, za razliku od Monike koja je pricala madjarski, da ne pomimjem da je on stalno u Srbiji. Njena se cela familija preselalila u SAD i mislim kada joj je baka umrla da vise nije dolazalila, a to je bilo davno jako.
          Poredjenje sa Novakom nije bas najsrecnije.

          A njena grimasa je protumacena...ok, pusti mene, tvoje je vece. To da ne zeli da ima veze sa Srbijom, pa ne znam... ispade ko neki neprijatlj, mrziteljka ili nju neko mrzi ovde... sta li.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ma da...Novak je dobio nagradu za najboljeg sportistu planete, ali hej hajde da ne komentarišemo to i budemo srećni i ponosni nego daj da opletemo po onome ko mu nagradu uručio u ovom slučaju o Maloj Mo...
              Olja je sve lepo rekla pa da ne ponavljam...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • https://twitter.com/bgtennisnation/s...550574081?s=19

                  Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Novak je Srbin i njegov maternji je srpski koji je sigurno pricao i sa Pilicem i sa njegovom suprugom koja ga je jako volela, tada u to vreme odvajnja..
                    I privatno Novak sa familijom prica srpski, za razliku od Monike koja je pricala madjarski, da ne pomimjem da je on stalno u Srbiji. Njena se cela familija preselalila u SAD i mislim kada joj je baka umrla da vise nije dolazalila, a to je bilo davno jako.
                    Poredjenje sa Novakom nije bas najsrecnije.

                    A njena grimasa je protumacena...ok, pusti mene, tvoje je vece. To da ne zeli da ima veze sa Srbijom, pa ne znam... ispade ko neki neprijatlj, mrziteljka ili nju neko mrzi ovde... sta li.
                    Amin!

                    Hvala sto si odgovorila umjesto mene. Valjda je Monika kriva sto joj se roditelji ne zovu Srdjan i Dijana nego Karolj i Ester.

                    Comment


                    • Ma ne bih se mesalaa da mi nisu zasmetale insinuacije i neistine.
                      Znam mnoge iz srednje generacije koji su je bas pratili, i svi imaju samo reci hvale za Moniku.


                      Novak i Fabio igraju dubl na IW.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • i mene boli taj odnos prema moniki/devojka je osvojila 8 slemova DO 20 godine-jel mozete zamisliti to danas

                        mogla je otici kad je htela i gde je htela,a nije

                        sa njom je srbija ladno duga zemlja iza amerike po broju N01 igracica,a srbija je za nju marila ko za lanjski sneg

                        naklon za oboje mega sampiona
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Novak i Fabio igraju dubl na IW.
                          Znaci, hoce da se zaebava ostatak betonske sezone. Pa dobro..

                          Comment


                          • Nije baš izvesno ni da će Fabio nastupiti na IW ali možda nađe drugog partnera

                            Novak najčešće kada igra i dubl igra ga na IW i RC..Ovoga puta će imati možda i najdužu pauzu periodu sezone od kada igra, treba mu da oseti teren, takmičarski ritam...

                            Biće interesantno videti kako će pristupiti mastersima ove godine, da li će forsirati ili će se truditi da peak forme postigne samo na GSs.. ne mislim sada na nameru da svesno ispada u početnim rundama turnira..
                            Similis simili gaudet

                            Comment






                            • Ne znam da li je neko postavljao ovo pre. Verovatno da neko jeste ali nema veze. Ova dva videa bude neverovatne emocije.. Ono baš da se čovek naježi a pogotovo ako pratiš ovog čoveka dugo. Ogromno putovanje, čudne neke stvari u smislu kako se sve poklopilo a onda na kraju shvatiš da putovanju nije kraj već se samo nastavlja i ne znaš šta će još da se desi ali veruješ da je krajnji cilj još bolja destinacija od ove gde se trenutno nalazi...
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Ovaj moj utisak sam podijelio sa vama vec jednom, ali se svaki put iznenadim iznova, pa cu i vas upitati da li je u Srbiji tako. Kad se taknete teme o Djokovicu sa nekim ko nije teniski ili uopste sportski fan, je li i kod vas uobicajena prva reakcija: "A lako mi je za njega, on se napunio para." Ja ne znam sta je sa ovim narodom, sve vrijednosti su otisle u q.. Koliko god Nole upirao i dokazivao nam sta zapravo znaci rad na sebi, istrajnost, borba sa sopstvenim demonima.. on ce i dalje, sto bi Njegos rekao, ostati "slamka medju vihorove". Mi smo toliko moralno unazadjeni, da nam nema spasa...

                                Comment

                                Working...
                                X