Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olja,

    Klipovi i slike su ti uvijek sjajni!


    Seles prica jako dobro iako se osjeca da nije imala previse prakse u zadnje vrijeme. Ona je otisla u Ameriku sa 15 godina i pravo je cudo da prica ovako dobro.

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Čim je nominovan bilo je jasno da će Noliša i po 4-i put biti proglašen za najboljeg sportistu sveta.
      To naravno nije kraj, biće toga još.
      Potpis,pečat.

      Baš ovo sam mužu rekla pre par dana, a kada sam čula ko je još nominovan uz njega znala sam da je Laureus opet Novakov 1/1.

      Moram se osvrnuti i na video koji je Olja postavila, tek malopre stigoh da ga pogledam jer nisam bila u prilici ni prenos da ispratim sinoć.

      Sjajna stvar...

      Jelenine reči,a posebno Eduardove objasnile su sve ono o čemu smo ovde trućali neki od nas mesecima a tiče se lakta-Čačke javi se

      I sada kada se osvrnem na sve...taman pomislim nema dalje, to je to uzeo je sve što može, on iznenadi...i "natera" me da mu se divim iznova i iznova...A i da naučim nešto novo...Ovaj put da nema odustajanja...

      I za kraj imam citat čoveka kog sam zaista mnogo cenila - a vrlo je primenljiv u svim životnim sferama...pa i u sportu...

      Moto koji me vuče napred je nikad se ne predaj. Ako kreneš u preticanje, dodaj gas. Radi ono što smatraš da je ispravno, a ne ono što će većina da podrži. Poraze ne doživljavaj lično. Nikad se ne nerviraj zbog politike.
      ....Z.Đ.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Znam da tema nije za ovde pa, ako treba, prebacite je negdje...
        Odmah da kazem da ne pratim modu i da sam nedavno morala guglati da vidim ko je Ana Vintentur (ili kako vec... ) I to bas onda kad je Jelena nosila jaknu vojne sare sa cvjeticima. Jedan od komentara je bio nesto kao- Ana ne bi sjedila uz nju da to ne valja... Pa reko da vidim ko je ta Ana.
        Moje pitanje glasi: od kad se na svecano odjelo i masnu i na svecanu haljinu nose patike? Vidim, svo troje na bini su u tom fazonu...

        Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Izgleda da je to bila neka fora na ovogodisnjoj dodeli, jer svi su bili u patikama
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Izgleda da je to bila neka fora na ovogodisnjoj dodeli, jer svi su bili u patikama
            Hvala na tako brzom odgovoru [emoji4][emoji6]

            Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Moto manfifestacije verovatno nepisani, neko se pridrzava neko ne..

              Jelena kod mene ima modnog kredita iako je ovde podbacila.. Novak onako , uvek moze bolje
              Similis simili gaudet

              Comment


              • I kada je prosli put Djokovicu dodeljena ova nagrada vecina pa i on su nosili patike..
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Nije ni meni nesto ova haljina, al mi je on ko bombona [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059]

                  Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Vec nekoliko godina unazad je kampanja Snkers for good.
                    Ovo je iz 2016.

                    "The #SneakersforGood campaign is a way for some of the biggest names in sport – including many of those nominated for tonight’s awards – to tell their stories about how sport can change lives: both through the work of Laureus Sport For Good and also the impact sport had on their own life."

                    Sto se tice Jelenine toalete, meni je vrh, osim mozda sto ona nije za tu vrstu otvorene jer je premrsava u gornjem delu
                    Ali sa onim kratkim crnim bolerom je top.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by goga View Post
                      Hvala na tako brzom odgovoru [emoji4][emoji6]

                      Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
                      Ali ne znam da li je svake godine jer znam da je prosle godine Fed bio u cipelama, kao i vecina
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ali ne znam da li je svake godine jer znam da je prosle godine Fed bio u cipelama, kao i vecina
                        Ma da, ti pamtis Feda... Ovo ostalo, ko j... [emoji16][emoji6]

                        Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by goga View Post
                          Ma da, ti pamtis Feda... Ovo ostalo, ko j... [emoji16][emoji6]

                          Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Inace sto set tice Monike Seles vidim da je vecina zadovoljna kako pricas nas jezik. Nisam siguran da li delim do misljenje.

                              Comment




                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X