Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ma svi su oni govnari i svi su kolektivno ukljuceni u svetsku zaveru protiv Novaka.
    Nisu svi, samo pojedini govnari.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • I nije zavera, nego zavist.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ne znam. Ja vise cenim pa jedno milijardu puta tog Anakona i Vilandera Matsa nego gomilu nasih a i nekih stranih slatkorecivaca, dupeuvlakaca i koristoljubivih likova. Koji su u poredjenju sa ovim kako ih ti nazivas govnarima obicne nule sto se tenisa tice. Poznavanja igre i postignutih rezultata.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Malo zimske carolije i stara ljubav ☺

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • smrznuces se Novace

              lepa ova bela majica

              Comment


              • Jaooo ledeni zaboravila sam na tebe. Evo odmah stize
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sto jaoooo

                  Comment


                  • Pa zaboravila sam na anketu.

                    Imate novu, po zelji ledenog. Glasajte.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • SF W 2018, najavio povratak terminatora.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ne svidja mi se ova sara nikako. Pogotovo na onoj plavoj majci koju je furao na AO.
                        Na ovo beloj i djene djene. Ali na plavoj pa i crvenoj ruzno mi bas.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Meni se plava najvise dopada. Crvena je ona nijansa koju uopste ne volim, nije ona prava divna Uniqlo
                          A bela ko bela....pa mora da ima belu za Sunce

                          A jbg Lacoste mi se ne svidja, sto ih sigurno ne sekira mnogo.
                          No, najvaznije da mu sve dobro stoji, pogotovu kada melje ovako

                          I mnogo me zanima da li su bili vizionari ili sada luduju od "srece" zbog premija, gricka li nokte CEO
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • povratak na scenu je li se znalo ko dobije u pf uzima titulu

                            Comment


                            • Nije uopste poredjenje. SF Uimldona 2018. ga je vratilo iz mrtvih. To je bio kraj dvogodisnje agonije.

                              Comment


                              • Polufinale Wimbledona svakako.
                                Nakon dvogodisnje agonije povratak u vrh i najava svega ovoga sto se desilo nakon Wimbledona.

                                Sto se Outfita za ''dupli letnji'' tice najbolji od kad je potpisao za Lacoste, samo sto ovaj narandzasti podseca na RG 2015-te ali opet meni najbolji uz crveni Uniklo.
                                Last edited by Chiwwi; 05-02-19, 21:58.

                                Comment

                                Working...
                                X