Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U sustini Anakon je verovatno tu hvalio Novaka. Govoreci da uprkos tome sto igra u eri dva najbolja ikada nije to prihvatio (nije se pomirio sa tim). A mnogi jednostavno jesu.
    Vec je radio na sebi i postao bolji od obojice, a mozda ce biti i trofejniji.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Pa, naravno da ih nece pretjerano cijeniti, ako zeli biti sampion, inace bi bio "uspjesan" koliko i Marej.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Danas svako uzima sebi slobodu da govori i ocenjuje , tumači , pozvan i nepozvan. Još kada se sve i izvuče iz jednog a napravi drugi kontekst..
          b92 , objašnjen , znam da ne može da se zabrani postavljanje vesti ali to bi smo sami trebali da regulišemo.. što manje vesti odatle to bolje... pa taj sajt ima botove koji rade 24h na prikupljanju klikova..

          Novak je više puta isticao da veoma poštuje obojicu igrača, da su ga na neki način inspirisali da on sam bude još bolji . Kakvo tu nepoštovanje i nezahvalnost Anacon vidi ne znam.. možda se nije po njemu dovoljno klanjao Rogeru ..Možda čovek i nije mislio tako ili nije bio jasan na šta tačno misli..


          Uostalom ponovo dolazimo u fazu u koja je već bila uoči i posle RG 2016, pritisaka sa svih strana će biti sve više
          Last edited by Maxx-a; 04-02-19, 08:55.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • ma da, Paul ga mrzi, sigurno je zato i ovo tvitovao

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Tako je danas, i mi obicni ljudi vazda imamo neka misljenja i sada ne samo mesta gde cemo da ih iskazujemo vec i sve vecu slobodu. To je posats savremenog drustva, nazalost ne moze se mnogo pobeci od toga.

              A kada smo kod Anakona i AO, on jos uvek vari Novakov nivo

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Eto vidite šta b92 donese ovde
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Ma kakvi da je Anakon rekao nesto protiv Novaka, taman posla, divoljno je veliko ime da takve stvari sebi ne bi dozvolio sigurno, bez obzira na Rodzera.

                  Ali nas covek ne moze bez b92, bljuca i slicnih, pa to mu je. Mozda je problem u nerazumevanju engleskog ili prosto nas mrzi da trazimo original izvor, ne znam.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Polako, ljudi, nema potrebe za takvim tonom, nikom nije pala dlaka sa glave jer sam preneo tekst sa b92. Ogradio sam se rečima "ako je dobro preneto". Da li je b92 sad ovakav ili onakav je individualno mišljenje i ne treba da izaziva etiketu "naš je čovek ovakav i onakav i ne može bez b92" ili ne znam čega. Vidite, naš je čovek kao i svaki drugi, dobar ili loš individualno, obrazovan ili neobrazovan za sebe kao pojedinac, a ne postoji kolektivno određenje. Naravno, neznanje jezika se podrazumeva jer, zaboga, naš čovek ne govori jezike. A Francuzi ili Nemci ga ih razbijaju.
                    Nažalost, engleski znam jer sam studirao u Holandiji, ali je istina da teniske sajtove ne pratim i ne tražim izvorne tekstove. I da imam želje, vremena nemam. Na kraju krajeva, svako može izneti svoj stav.
                    Ponavljam, nikome neće nestati dlaka sa glave zbog toga.

                    Comment


                    • Ne vidim da je bio prisutan neki ton, samo smo utvrdjivali verodostojnost vesti i ko je sta rekao.


                      Inace sa domacih portala, a da nisu zuta stampa, mada je danas vrlo diskutabilno sta kod nas nije zuta stampa, po Pravilniku ovog foruma dozvoljeno je prenosenje autorskih tekstova, dok skidanje sa stranih sajtova odnosno prevodjenje istih je vrlo upitno i nije preporucljivo, zapravo trazi se original.


                      Bas da ne bi ipak sa druge strane utvrdjivali kome sta skodi.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Koja je fora sa ovom Miki Maus majicom, oduvek me zanimalo, a nikako da pitam?
                        To je neki usputni Novakov brend ili podrska nekoj organizaciji za decu ili sl?

                        Comment




                        • Novak Djokovic of Serbia poses with Rod Laver, Frank Sedgman, Ken Rosewall and Roy Emerson (L) following victory in his Men's Singles Final match against Rafael Nadal of Spain during day 14 of the 2019 Australian Open at Melbourne Park on January 27, 2019 in Melbourne, Australia.
                          Attached Files
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Uvjeren sam da je Sanduuovo objasnjenje Anakonove izjave tacno. Sve drugo nema smisla. Anakon je veliki poznavalac tenisa i nemuce je da nedovoljno razumijem kvalitet Novaka. Anakon je isto tako vrlo odmjeren covjek. Dobro razmisli prije nego nesto kaze.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              U sustini Anakon je verovatno tu hvalio Novaka. Govoreci da uprkos tome sto igra u eri dva najbolja ikada nije to prihvatio (nije se pomirio sa tim). A mnogi jednostavno jesu.
                              Vec je radio na sebi i postao bolji od obojice, a mozda ce biti i trofejniji.
                              Ništa od toga nije rekao nego je to tvoja (pre)slobodna interpretacija. Suština je da je u pitanju još jedna u nizu govnarskih izjava kojima se služe attention whores kakav je Anakon.
                              Last edited by dekkard; 04-02-19, 20:52.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ništa od toga nije rekao nego je to tvoja (pre)slobodna interpretacija. Suština je da je u pitanju još jedna u nizu govnarskih izjava kojima se služe attention whores kakav je Anakon.
                                Ma svi su oni govnari i svi su kolektivno ukljuceni u svetsku zaveru protiv Novaka.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X