Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Ovde gresis. RG 2019 je ultimativni zadatak ove godine iz vise razloga. Vezuje ponovo 4 GS, mogucnost da veze 4 GS u istoj godini, salje Nadala i Federera fakticki u penziju. Ova godina je Novakova velika sansa jer njegovi glavni rivali polako silaze sa teniske scene a novi se jos nisu ustolicili. Ova i sledeca godina mogu biti nalik na Federerovu 2006 i 2007.
    Moguce da je RG glavni cilj, vrlo moguce u ovom trenutku. Svejedno, to nema slicnosti sa opterecenjem iz 2016. Tada je RG bio ne samo glavni cilj nego opsesija. U pet prijasnjih godina je bio blizu:

    2011. favorit (sprijcio ga je sjajni Federer)
    2012. imao je ozbiljnih sansi (kisa je prekinula mec bas kad mu je krenulo)
    2013. manje/vise isti sanse kao Nadal (suva sljaka i pecanje)
    2014. manje/vise isti sanse kao Nadal (povracao je u finalu)
    2015. veliki favorit (sprijcio ga je sjajni Vavrinka)

    Tokom proljeca 2016. je vjerovatno glavna misao u njegovoj glavi bila: "Samo da ne iskoci nesto ove godine." Zato bilo kakvo poredjenje sa opterecenjem iz 2016. ne stoji.
    Last edited by NI; 30-01-19, 14:13.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      cacanin .... Sta mislis o Smiljanu Banjcu?
      nisam cacanin,ali evo-ne znam kako je preziveo ovo a nije dobio otkaz-posle sedme minute slusajte,covek je kazao sta mu je na dusi

      Wizard

      Comment


      • Fakin smes protiv Rafe -.-

        Novak je i sam rekao na konferenciji da mu je sljaka logicno sada najvaznija, a prilika je takva da ce i bez obzira na to "priznanje" sigurno uraditi sve da uzme RG.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Fakin smes protiv Rafe -.-

          Novak je i sam rekao na konferenciji da mu je sljaka logicno sada najvaznija, a prilika je takva da ce i bez obzira na to "priznanje" sigurno uraditi sve da uzme RG.
          Tako je za sada.

          Ali ako uzme RG, onda ce Uimbldon biti najvazniji. Ako uzme i njega, onda ce USO biti jedan od najvaznijih turnira koje je igrao u zivotu.
          Last edited by NI; 30-01-19, 15:54.

          Comment


          • Meni se javlja da ce 37-godisnji Fedja izbacit Nadala na RG, sportska senzacija vijeka, a onda ce u finalu Nole da ga zgazi za sat i 20 minuta.

            Comment


            • Novak ne treba da trosi previse energije van slemova. Opet, mora da igra i druge turnire sa punim intenzitetom. Ovo za sto se opredijelio mi se najvise svidja. Samo cetiri turnira do RG.

              Najvaznije je da nadje nacina da ponavlja ovu nestvarnu igru protiv Puja i Rafe u zavrsnici turnira do kojih mu je stvarno stalo.

              Comment


              • Bravo, Novače! Uvik je lipo vidit na što je ljudsko biće sposobno kad ostvari vlastiti potencijal.

                Pade mi sad napamet kako je Šminkina prognoza nakon Australije 2016. bila slabljenje i pad tokom godine. I dogodilo se to što se dogodilo... Naravno, okolnosti su bile sasvim drugačije od ovih danas.
                Uvik objektivni NI govori kako od ovog "bolje ne može". Slažem se. Zato budućnost i jeste tako zanimljiva. Pitanje je koliko dugo Novak može bit ovako fokusiran i motiviran. Jer je evidentno da mu niko ravan nije kad je u potpunosti prisutan.
                Zato je i dobro da pred sobom ima te rekorde koje goni.

                Comment


                • Originally posted by joshmor View Post
                  ja vidim akreditaciju sa AO,ali uli je imao ovu majicu na USO,na ossiju je bio u crnjoj ,vajda je na AO bio u crvenoj-nes tu ne stima
                  Originally posted by miloolja View Post
                  Ova fotka sa Dzumhurom nije sa finala AO, nije on bio u boxu. A i Vajda je imao crvenu majicu, Uli crnu, i ostali se ne poklapaju, pocevsi od drugih gostiju ili ti gosta
                  Rekoh nisam ga video a opet mi cudno... nisam razmisljao pa postavih sliku onako na brzinu... sry
                  Originally posted by Sandugp View Post
                  cacanin .... Sta mislis o Smiljanu Banjcu?
                  Privatno ljudina.
                  Poslovno hm... volim zustre prenose i navijacke nasih komentatora kada igraju domaci sportisti, timovi... bez da se ustrucavaju.

                  Eto iskreno sto ocekujem i sa tvoje strane, sto pitas?



                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                  Last edited by cacanin; 30-01-19, 17:38.

                  Comment


                  • Polako ljudi, tek prosao AO a vi vec o RG 'oma se setim kad ga je osvojio i sta je posle bilo.

                    Rasporedio Nole turnire lepo, pa da vidimo -aman zaman, ne trcite pred rudu, sve ce doci na svoje mesto, aliii gem po gem pa tako redom

                    Najvaznije da je zdrav, da ima motiva a ostalo, pricace se vec kad bude vreme
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Tako je za sada.

                      Ali ako uzme RG, onda ce Uimbldon biti najvazniji. Ako uzme i njega, onda ce USO biti jedan od najvaznijih turnira koje je igrao u zivotu.
                      Svaki GS od sada je najvazniji, jer znamo da hoce da bude i tu najbolji (a hocemo i mi), ali trenutno RG za truncicu vise vazniji, a posle otom-potom

                      A kako ono bese cesto kazemo... sta god da osvoji jos, ako osvoji, to je cist bonus. Ja sam prezadovoljn-a
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ja sam to rekao nakon Sinsija sta got da uradi sve je + I ne zameram mu nista vise do kraja karijere,a I nisam mu I pre to radio

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Svaki GS od sada je najvazniji, jer znamo da hoce da bude i tu najbolji (a hocemo i mi), ali trenutno RG za truncicu vise vazniji, a posle otom-potom

                          A kako ono bese cesto kazemo... sta god da osvoji jos, ako osvoji, to je cist bonus. Ja sam prezadovoljn-a
                          Bila je 2013, Novak je taman bio osvojio 6. slem. Prognoziaro sam da je realno da zavrsi karijeru sa 13 slemova. To nije bilo usamljeno misljenje na forumu. Godinu dana kasnije, tj. poslije poraza od Vavrinke na AO mislio sam da je 13 nerealno. Sada je na 15. Prevazisao je prognozu.

                          Ali to je bilo prije 5 godina. Danas, poslije ovoga AO, ne usudjujem se pomisliti...

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Rekoh nisam ga video a opet mi cudno... nisam razmisljao pa postavih sliku onako na brzinu... sry

                            Privatno ljudina.
                            Poslovno hm... volim zustre prenose i navijacke nasih komentatora kada igraju domaci sportisti, timovi... bez da se ustrucavaju.

                            Eto iskreno sto ocekujem i sa tvoje strane, sto pitas?



                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                            Pitam jer mi zanimljiv lik. A cinilo mi se da imas nekakve veze sa njim. Samo nisam bio siguran.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Sutra da batali tenis ne bi mi bilo žao.
                              Video sam šampiona većeg od svih velikih.
                              Video sam savršen spoj tehnike i kretanjai.
                              Video sam šampiona većeg od svih velikih.
                              Video sam sve što mi bi želja i više od toga.
                              sigpic

                              Comment


                              • aferim,pecarose

                                inace novak zivi da samo nama ispunjava zelje
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X