Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by radostan dan View Post
    a šta ćemo sa statistikom koja govori da nakon -supermen- polufinala, u finalu se novak pojavljuje u -miš- modu?
    to me sekira....
    Niko ne motivise Novaka kao Nadal. To se cak i danas videlo u mecu. Hteo je Novak da posalje poruku.

    Mislim da ne treba brinuti oko toga. Postojala bi opasnost da igra sa Nadalom u polufinalu da ako pobedi da se u finalu malo ispumpa. Ovako mislim da su sanse mnogo malse za tako nesto.

    Comment


    • dobro je, znači svi se na iste argumente pozivamo...

      Comment


      • ev titulom otresamo Emersona & Federera i postaje suvereni gospodar Australije, ujedno bi i Sampras gutao prasinu po ukupnim

        takodje, Nadalu eventualni trofej vrijedi duplo.. nije potrebno objasnjavati zasto

        veliki mec

        Comment


        • Originally posted by radostan dan View Post
          dobro je, znači svi se na iste argumente pozivamo...
          Bez brige, Sveti Sava ce biti uz Novaka u nedelju.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Nadam se da ne mislis na mene. Ja to nisam rekao. Citarao sam samo kladionice. Pne su juce varirale od 49% do 51% za Nadala. Danas su, bar za sada, stabilne na 54% za Novaka. Kladionice su obicno zastupnik realne slike. Ako nisu, eto prilike za zaradu.
            Jesi napisao da nisi očekivao ovako dobar nivo Novaka što mi je potpuno neverovatno. A nakon ovoga mislim da si kladioničar a ne poznavalac ovog sporta. 😁 Zezam se. Ali svakako je Novak zasluzio daleko vise poverenja.

            Comment


            • Ne nisam ocekivao ovakav nivo Novaka, pogotovo onaj iz 2. seta kad je Puj igrao dobro imao je 9:7 vineri/neiznudjene.

              Problem je sto za tebe omjer vinera/NE od 24:5 (4.8 puta vise vinera) i omjer, recimo, 20:9 (2.2 puta vise) manje vise isto. A za mene je to ogromna rezlika. Nadal je jucer fenomenalno igrao i imao je 28:14 (2 puta vise). Dobro, Puj je manje opasan nego Cicipas, ali...

              Ima istine u tome sto kazes. Na forumu imaju desetine boljih poznavalaca tenisa od mene, ali mislim da nikoga ne zanimaju teniski brojevi koliko mene..

              Statisticki pokazatelji koje gledam od 2015, i sa kojima ne zelim da gnajvim forum, su danas bili bolji nego ikada ranije. I to bitno bolji. Naravno nije fer mjeriti pobjedu nad Federerom na AO 2016, pa cak ni pobjedu nad Nishikorijem na WTO 2016. (6:1,6:1), sa danasnjim brojevima. Puj nije bio nikakva opasnost.

              Comment


              • Da li mislis da je Novak bolji danas nego 2011na W? I da li je Rafa bolji nego na W2018?

                2011te je Nadal prvi set servirao ubaceno 92% i izgubio set 6 4.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • A sto Vilander hvali Djokovica sad, od kad nosi onaj krokodilcic na majici

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Da li mislis da je Novak bolji danas nego 2011na W? I da li je Rafa bolji nego na W2018?

                      2011te je Nadal prvi set servirao ubaceno 92% i izgubio set 6 4.
                      Novak je bolji danas nego 2011. Da li je bolji na ovom turniru nego je bio u Uimbldonu 2011, pogotovo finalu? Nije.
                      Da li je Rafa bolji nego na Uimbldonu 2018? Ne znam a volio bih da znam.

                      Previse uporedjujes Uimbldon. To je druga podloga.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Probudis se u pola noci, odgledas malo tenisa i ostane dovoljno vremena da se dremne jos sat-dva. Lepo jutro, hvala Novace
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Da li mislis da je Novak bolji danas nego 2011na W? I da li je Rafa bolji nego na W2018?

                            2011te je Nadal prvi set servirao ubaceno 92% i izgubio set 6 4.
                            Potakao si me da malo procacka po interenetu. Brojevi su potvrdili ono sto ja pamtim. Kad se uzmu okolnosti, znacaj meca i snaga i igra protivnika, finale Novak - Rafa 2011. u Uimbldonu je vjerovatno najbolji mec koji je Novak odigrao u karijeri. A definitivno sam siguran da je 2. set toga meca najbolji set koji je Novak ikad odigrao. Ponovo sam ge odgledao. Od toga seta pamet staje.
                            Last edited by NI; 25-01-19, 21:00.

                            Comment


                            • Presudice psiha kao i obično kada njih dvojica igraju i mozda malo srece u kljucnim poenima.
                              Velika prednost za onoga ko bolje otvori meč i uzme prvi set.

                              Comment


                              • Zavisice dosta od Novakovog bekenda, tacnije one cuvene dijagonale koja mu je protiv Nadala omogucavala sprovodjenje cuvene "vamos-tamos" taktike ...Kao sto vec napisah, Novak je uvek favorit na hardu, posebno australijskom ali njihovi mecevi nisu za prognozu...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X