Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jacques9 View Post
    PUj je tehički verovatni u Rogera Federera najboljji na touru. Savrčena tehnika kod svih udaraca. Za učbenik tenisa.
    Daj, uozbilji se.
    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

    Comment


    • Vi vec vidite Novaka u finalu, a on jos nije odigrao polufinale.Sto se tice eventualnog finala sa Rafom, stvar je jasna.Nadal izgleda bolje na ovom turniru od Novaka.To nije pesimizam, vec realno stanje.Za ovakvog Rafu potreban je Novak iz 2015-te.Da li je Novak u stanju za to, videcemo ako dodje do tog meca.Za sada kako stvari stoje, realno je 3-1 za Rafu u finalu, ali to je Novak, nikada ne znas koja ce se verzija pojaviti.

      Comment


      • Originally posted by Zile90 View Post
        Vi vec vidite Novaka u finalu, a on jos nije odigrao polufinale.
        Pazi sad kad nam Nole priredi dramu u 5 setova u polufinalu i onda dobije Nadala na kondiciju i trcanje.

        Comment


        • Originally posted by Zile90 View Post
          Vi vec vidite Novaka u finalu, a on jos nije odigrao polufinale.Sto se tice eventualnog finala sa Rafom, stvar je jasna.Nadal izgleda bolje na ovom turniru od Novaka.To nije pesimizam, vec realno stanje.Za ovakvog Rafu potreban je Novak iz 2015-te.Da li je Novak u stanju za to, videcemo ako dodje do tog meca.Za sada kako stvari stoje, realno je 3-1 za Rafu u finalu, ali to je Novak, nikada ne znas koja ce se verzija pojaviti.

          Samo nek si se ti nama javio, sad su sve kockice složile

          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Cuti, bolje da se javio sada nego posle...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Prle! View Post
              Daj, uozbilji se.
              Stojim sa mojim rečima.

              PUj ima savršeno tenisku tehniku. Uz Rogera najbolju tenisku tehniku na touru

              Idi na YOU TUBE pa pogledaj slow motion njegovih udaraca, pa mi stručno objasni da to nije tako.

              Comment


              • Originally posted by Prle! View Post
                Nadal je najveći šampion u teniskoj historiji i jedan od najvećih u sportskoj, ali Novak u direktnom okršaju sa njim ima taj 'mental edge' i Rafa je u podsvjesti svjestan toga.
                Bravo, ja mislim da ce upravo to u finalu presuditi i pored Rafine odlicne forme.
                Osim toga igra se na AO-u, to je ipak Noletov turnir i Novak ima sve razloge da u finalu veruje u jos jednu (7.) titulu. Rafa je sa druge strane osvojio turnir samo 1x, pre 10 godina - nije to slucajnost i mislim da ce zbog toga postojati odredjena doza treme kod njega.

                Samo da nam je Nole zdrav i da Puj sutra ne odigra mec zivota. Za finale ne brinem.
                -To define is to limit.

                Comment


                • To je taj nivo koji smo cekali
                  Brutalna deminstracija sile
                  Idemooo mackooo

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment



                  • Ko će dočekati nedelju...
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Docekat je hocemo, no je prezivjet treba.

                      Comment


                      • Novak is coming home!

                        Comment


                        • Krv ti jebem

                          Kakav mec nas ocekuje u nedelju.
                          Kakva igra danas
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Da li je uopšte bilo mesta sumnji u Novakovo podizanje nivoa igre?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Da li je uopšte bilo mesta sumnji u Novakovo podizanje nivoa igre?
                              Pitaj NI-ja....

                              Indigara opet izvodi seksualne insinuacije sa tekucinom
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ja sam osecao mucninu posle jucerasnjeg Nadalovog meca, danas se vec lakse dise.
                                Kladionice kazu, 1.8 na Nola 2 na Nadala

                                Comment

                                Working...
                                X