Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sapovalov je na neki nacin slican Congi, ako udje u zonu izuzetno je opasan, ali ako ga ne ide, moze lako sebe da ukopa bez nekog prevelikog truda sa druge strane. Odlicno se nosio sa Andersonom na USO, prosle godine je ovde ispustio Congu u drugom kolu, a dobio ga na USO kada je usao iz kvalifikacja u glavni zreb. Ocito je da voli da igra protiv top igraca, bice sigurno maksimalno nalozen, ima dobar servis, voli da napada, prvi put se sastaju. Svi preduslovi za maksimalan oprez i nase znojenje i grickanje noktiju tokom meca.
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • To prvi put nikad ne volim
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dobar protiv Conge, mislim da je igrao koliko mu treba, jesu ribrejkovi bili ali drzao je kompletan mec pod kontrolom.
        Jos malo servis skripi po meni.

        Jos jedna mina u sledecem kolu u vidu Denisa najvise sto bi Tata rekao prvi mec sa pomenutim.
        Mnogo ce biti bitna satnica meca.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Ne plasim se Sapovalova, vise me brine Hačanov i donekle Zverev.

          Comment


          • Cekali najtopliji dan, protiv Denisa u centar sunca, da li ce zatvoriti krov ....

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Nece.
              Komentarisuci novi heat rule gospodin direktor(pitan zbog kontroverzi koje je izazvao) je rekao da bi se mec Djokovic /Mofils, i sa novim hr odvijao pod istim uslovima.

              Mozda se doduse ispostavi da je Djokovic trazio dnevni termin bas kao i prosle godine.
              Last edited by Maxx-a; 18-01-19, 08:53.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                A nemaju sta da stave. Cetvrtina u kojoj je Zverev Sasa je blago receno smesna. Mogu da stave njega i Simona u narednom kolu .... bla. Sta moze jos da bude: Tim - Puj ... Smesno kada se uporedi sa Djokovic - Sapovalov.
                U svakom kolu do samog kraja Novak ima dovoljno atraktivnog protivnika za vecernji termin.
                Dok u Novakovoj cetvrtini imamo mozda nekoliko zanimljivih potencijalnih duela, ali niti jedan nije dovoljno "mocan" da izgura Novaka iz vecernjeg termina. Njegov projektovani zreb nakon Conge i Sapovalova je: Gofan, Nisikori, Zverev ...... sve nocu!
                Cuj nece igrati po Suncu, nemoj se zajebavati Sandu.
                Dobra stvar je sto javljaju do 25 stepeni i vlaznost oko 50%. Sasvim solidni uslovi za igru.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Cuj nece igrati po Suncu, nemoj se zajebavati Sandu.
                  Dobra stvar je sto javljaju do 25 stepeni i vlaznost oko 50%. Sasvim solidni uslovi za igru.
                  Dobro je sto si sacekao da izadje zreb pa mi onda odgovorio.

                  Nocni termin dobila dva Auetralijanca za koje malo ko da je cuo.... Ali naravno ima logike ima i te kako.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Jedan dnevni termin nije se mogao izbeći.
                    Treba biti srećan ako ostane na tom jednom, mada sumnjam. Biće toga još.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Dobro je sto si sacekao da izadje zreb pa mi onda odgovorio.

                      Nocni termin dobila dva Auetralijanca za koje malo ko da je cuo.... Ali naravno ima logike ima i te kako.
                      A kad da ti odgovorim?
                      Thiem je zajebao celu stvar. Pouille - Thiem mi bas deluje kao mec za dnevni termin
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Vreme u Melburnu za naredne dane redom 24 27 31 stepeni.

                        Najbolje bi bilo da on igra odmah u finalu. Da se ne bojimo ni sunca i vetra ni vlagr. Ni Conge, Zvereva...

                        Comment


                        • Novak neće izaći pre 15h po njihovom na teren plus max temperatura je najavljena do 25. Uslovi bi trebalo da budu ok ali to opet ne znači da ova odluka organizatora nije debilna jer ako Nole-Shapo nije za noćni termin onda ne znam šta je. Ali ajde nije da nismo navikli.

                          Comment


                          • A pretpostavio sam kad videh da je Bolt prosao da ce mu uvaliti kosku i dnevni termin, jos kad videh da ona Birel igra protiv Kerber nocni mec... Steta sto ne bude kao juce kisa, pa da zatvore krov. S pozitivne strane, mogu da gledam mec pa na spavanje, umesto da se budim u sred noci
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • Hahahahaha

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Poludeo pod stare dane

                                Comment

                                Working...
                                X