Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze li se preko Zverev Sase?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Dobar žreb.. Može šampion po titulu..

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Mislim da ce Gofan biti prenaporan test za tu fazu turnira.


        Po prikazanoj formi to bi pre mogao da bude Medvedev , posebno mu odgovaraju brži uslovi ,krajem prošle godine napravio najbolje rezultate baš u takvim uslovima, prošle nedelje finale Brisbane-a.Ako se sećate meča u DC 2017, igrao je odlično dok se nije povredio.. Novak je Queens istina dobio rutinski..

        Sa Šapovalovim nije igrao , iako Denis trenutno igra ispod očekivanja , (menja tehniku na servisu), izuzetno je agresivan igrač i teško je predvideti šta može da se desi ako krene da pogadja..

        U suštini udarači , najmanje do QF
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Dobar zreb. Ono mina uvek moze da ima ili bolje reci da bude, ali mislim da nismo valjda bas dosli u onu fazu njegove karijere da strepimo i od Medvedeva, pogotovu na GS. Naravno da od Novaka zavisi, ali zreb nije los uopste i hvala pre svega Andersonu sto je resio malo da nas ostavi na miru ovoga puta.

          Najvise mi se ne svidja sto pocinje, gle cuda... u utorak.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sa Gofanom može biti fizički veoma zahtevan meč. Tome treba dodati veliki procenat verovatnoće da bi to bio dnevni termin po nekoj rekordnoj pripeci. Zato ako može da se bira onda bih radije poželeo Rusa u toj fazi. Plus se za udarače sa ravnjačama već obavlila praksa u Dohi i verujem ponešto i naučilo.
            Last edited by pecaros; 10-01-19, 10:54.
            sigpic

            Comment


            • Do polufinala je zrijeb jako dobar. U polufinalu bih vise volio Federera nego Zvereva. Opet, ko zna hoce li Zverev doci do polufinala.

              Comment


              • I bi trening meč Đoković vs Mari.
                6-1,4-1 (prekinuto).
                sigpic

                Comment


                • Nema Nadala i Federera u njegovom delu, sto znaci da je RL zagarantovan, a verovatno i vecernji termini. Bice malo nezgodno prve nedelje, ali zato ako to prodje mislim da su protivnici u eventualnoj 1/8 i 1/4 odlicni. Cak i kombinacija Zverev/Tim je mnogo bolja od neke sa Cilicem ili Andersonom.
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • Žreb je odličan kao i mnogo puta u Australiji. Dobijao je Đoković često dobre žrebove inače samo mediji ponekad spinuju o terminima i ostalim glupostima. Vidi se da ga vole tamo. Vazda autoput do polufinala u Australiji. Zasnovano na Novakovim rezultatima od 2011te na ovamo, zaista ne vidim ko to može da spreči Đokovića do novog GS. Ova pribojavanja od Zvereva su više smejanje nego za ozbiljno. Izuzetno je teško pobediti Đokovića u 3 seta osim ako vam on u tome ne pomogne. Moguće je ali malo verovatno u ovom trenutku.

                    Comment


                    • Ne sprdaj se, sve je vise igraca koji igraju odlicno protiv njega i cijede ga do zadnje kapi znoja. To je evidentno.

                      Comment


                      • Ne dopada mi se Conga u drugom kolu uopste, iako je top mec za drugo kolo ocekujem ga po najvecem suncu!!!

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Strepite od Conge, stvarno?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kakav naslov paklen početak za Đokovića....
                            Žreb mi se baš sviđarutinski do finala.

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Ne sprdaj se, sve je vise igraca koji igraju odlicno protiv njega i cijede ga do zadnje kapi znoja. To je evidentno.

                              Ako pogledamo Wimbledon 2018, samo jedan igrac je namucio Novaka. Rafael Nadal. Ostalo sve, rezultatski rutinske pobede. Mada taj turnir je bio sve samo ne rutinski osvojen iz drugih razloga, koji nisu dobra igra protivnika. Zatim US Open, rutinski osvojen Grend Slem koji je puno znacio. Ovaj put bez pravog protivnika, izuzetak je finale gde je Novak odigrao toliko dobro na taktickom polju da zaista Delpo nije imao sansu. Sinsinati na misice izvuceni mecevi sa Grigorom i Marinom, starim protivnicima i rutinska pobeda nad Rogerom. Sangaj turnir osvojen bez izgubljenog servisa. Pariz poraz u finalu ali tesna pobeda nad Rogerom i teska pobeda nad Marinom, ostalo rutina. WTF rutinski do finala, u finalu poraz od Sase Zvereva. U Kvinsu poraz od Marina i u Torontu od Cicipasa. Abu Dabi osvojen protiv Andersona i Kacanova.

                              Mene sad zanima koji su to sve vise novi igraci koji igraju odlicno protiv Novaka i koji ga cede? Za 6 meseci izgubio je 4 meca. Kad god je bilo vazno bio je najbolji.

                              Mozda pisem kao da nemam respekta za ostale igrace ali nije tako. Samo necu rezervisano, zbog malera da pisem kao da tu ima nekih ozbiljnih prepreka, kad je zreb toliko dobar a pritom je covek na najvaznijim turnirima bio najbolji i sve ciljeve (pa i vise od toga ) ispunio.

                              Pored toga ga Vilander cini medvedju uslugu drugim igracima izjavom da je pitanje koliko je Novak spreman obzirom na poraze od Aguta, Zvereva i Kacanova.

                              A da ne pricam o rutinskoj pobedi Rogera Federera protiv Sase Zvereva na Hopman kupu. Da bi Zverev imao titulu opasnosti po Novaka morao je da pobedi Rogera.

                              Za Wimbledon 2018 sam imao neke strepnje ali nakon drugog dela godine i prakticno pobeda na mecevima i turnirima gde je on tako odlucio da ce biti, nemam razloga da dajem prevelike sanse nekome da ga zaustavi.

                              Comment


                              • Deluje mi da su slike ogromne pa cu saviti u spoiler
                                Spoiler


                                Lacoste design, poprilicno razocarenje za mene. Sem toga nikako da rese funkcionalni problem sa vidljivim tragovima znoja na opremi. Ranije cak nisam imala utisak da se Djokovic preterano znoji.

                                Zato Asics , pun pogodak
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X