Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fucovic je Berdih 2 ,fizicki i po stilu igre, mozda forhend grip drukciji. Ne mislim da ga je potcijenio jer su imali skoro identican mec u Njujorku samo na tri dobijena. Bitno da zdrav i oran ulazi u sezonu, sto je jos Abu dabi pokazao. Titula moze mada nije pod must, tu je faktor dubl i Norman bejts. Basilasvili mi nije iznenadjenje,top20. Agut takodje izgleda nalozen, vidjecemo. Karlovic mu bio talija One godine.

    dobijeni mecevi, otkacen Nastase

    Spoiler

    1256 Connors
    1180 Federer
    1068 Lendl
    948 Vilas
    918 Nadal
    881 McEnroe
    870 Agassi
    839 Djokovic
    837 Nastase
    801 Edberg

    Comment


    • E sad sam i ja popizdeo sto nisu dobili ovaj dubl mec, grizao je Novak zbog Marka kao lud da pobede i posle 4 mec lopte jedna na sopstveni servis izgubise 15:13 😤

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      Last edited by cacanin; 03-01-19, 20:10.

      Comment


      • Originally posted by cssr View Post
        Fucovic je Berdih 2 ,fizicki i po stilu igre, mozda forhend grip drukciji. Ne mislim da ga je potcijenio jer su imali skoro identican mec u Njujorku samo na tri dobijena. Bitno da zdrav i oran ulazi u sezonu, sto je jos Abu dabi pokazao. Titula moze mada nije pod must, tu je faktor dubl i Norman bejts. Basilasvili mi nije iznenadjenje,top20. Agut takodje izgleda nalozen, vidjecemo. Karlovic mu bio talija One godine.
        U Njujorku su bili nenormalni uslovi tako da mec nije u potpunosti mjerodavan,

        Madjar ima daleko bolju defanzivu od Berdiha.

        Comment


        • Evo izjave kao sto sam i predpostavio i sam Novak je izjavio da mu je poraz sa Markom jedan od najtezih u karijeri. Videlo se to odmah!!!


          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • "Sto se tice dubla...uffff ovo mi je jedan od tezih poraza" (vrteo glavom nezadovoljno) - Noksi Visku posle meca


            (Istovremeno sa cacaninom)
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Išao je na titulu u dublu. Očigledno zna koliko bi to Marku značilo a sad je bila dobra prilika za to.

              Comment


              • Kakav ludak.
                Znacice Marku vise milioni koje ce mu dati od titule.
                Na sta se ti trosis Nole!? Kao brata ga razumem u potpunosti, ali kao tenisera kome je singl prio - nikako.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • To pokazuje Novakovu plemenitost.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    To pokazuje Novakovu plemenitost.
                    Tacno. A u isto vreme i ludost.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Totalno nebitno i bespotrebno sto se vecito bavimo sporednim analizama, sta mi zapravo misimo kakav je i zbog cega nesto radi, da li je to opravdano po nama ili ne, a mozemo samo da nagadjamo, radice ono sto on hoce i to je to. Grljenje drveca, recimo, nicemu nas nije naucilo, a trebalo je.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mislim da mu je posebno teško palo zato što je (prvi) imao MP na svoj servis. Imali su 4 inače..

                        A Marku najbolji udarac volej
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Mislila sam da su imali 3 ml, ali svakako nije vazno naravno.
                          Skroz pristojan Marko, ali cesto se setim kada sam Djordja gledala...koliko on podseca na Novaka, stavom, pokretima, udarcima, naravno mnogo su losiji, ali u pitanju je strasna slucnost, kao da su jednojajcani blizanci, jos su to bile neke staticne kamere, da nisam znala da je dole Djordje ...neverovatno, ono jos nikada nisam videla. Visko je skoro i rekao da je Djordje bio veliki talenat... al eto...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kengur je povukao na Dijanu, a Novak i Mali na Srdjana. To se vidi.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Agut u zrebu, odmah se najezim . Pratih samo LS, steta sto je ispustio brejk u drugom i to posle pauze. Verovatno umor. Sto moze i da zabrine.
                              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                              30 consecutive match wins - Stands alone
                              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                              Comment


                              • Nebitan turnir rezultatski. Ko mu je kriv sto voli da igra dubl.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X