Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jagodica View Post
    Novak je Višku rekao da neće kalkulisati, zašto ne uzeti tih 200 bodova ako može.
    Zato sto ga sutra za manje od 24 sata ceka mec sa Rogerom mozda,i bolje doci svez sa 200 bodova manje,nego umoran a sa tim bodovima,po meni

    A plus posle toga i finale ide,a Novak je prehladjen i nije top fizicki

    Comment


    • Novak protiv Marina igra opusten mec, bez pritiska. Do sada se igralo svaki drugi dan i plus 7 dana pauze od Pariza. Ne vidim ovde nikakav problem. Ostala su prakticno 2 meca do kraja sezone (protiv Marina nebitan mec, posluzice da se raspuca malo). Odradice to profesionalno i onda ide 2, 2 i po nedelje na odmor.

      Sezona je gotova, zavrsava je kao prvi. Nema bolje.

      Federerova igra je, ponavljam, izuzetno losa ali protiv Novaka u Parizu je dao 200%. Ne moze sigurno to da ponovi. Anderson nema nikakve sanse u finalu.

      Comment


      • Racio kaže tankuj a srce bori se. Mislim da će ipak srce pobediti baš kao i mnogo puta ranije.
        Negde tamo već je spremna kao spontana predstava u znaku broja 100. Slična onoj iz finala Brizbejna 2015-e gde je Raoniću dodeljena uloga fikusa.
        Međutim Novak nije Miloš več se radi o partibrejkeru sa debelim stažom. Rasturiće on i ovo pa bilo to na lakši ili teži način.
        sigpic

        Comment


        • Niko nije za tankovanje od pocetka ja mislim,ali ako izgubi prvi set kao u Parizu recimo,ja se ne bi previse davao u preokret,jer zamisli da slucajno izgubi,a odigra 3 seta??a i da pobedi u tom slucaju,pitanje koliko bi toga dobio,osim tih trenutno skroz nebitnih 200 poena

          Poslednja 3 meca sa Cilkanom su bila zahtevna,zato ne ocekujem setnju ni danas

          Ili pobeda u 2 seta ili tank posle izgubljenog seta,sve ostalo je lose po meni

          Comment


          • Sve bi to bilo lako kada bi Čilić to znao da iskoristi..
            Očekujem da Marin sam zaprska..

            Comment


            • Novak veceras ima odlicnu priluku da ga turi korumpiranim organizatorima i direktorima u ono mesto gde sunce nikad ne bije, a bogami i njihomom miljeniku. Odigrati veceras bednu partiju i zaraditi cak i kaznu zbog "manjka truda" bila bi velicanstvena stvar. Odraditi trening protiv prijatelja Cile i darovati mu 200 milki i 200 poencica koji ce mu sigurno dobro doci. A onda nastupiti u subotu u onom bestial modu i oduciti od tenisa i glavnog sponzora Australian Opena.
              U nadi da ce se to i desiti, obezbedio sam gajbu Morettia Doppio Malto i litar domace loze i nadam se da cu izgurati vikend.
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • Originally posted by Fića View Post
                Novak veceras ima odlicnu priluku da ga turi korumpiranim organizatorima i direktorima u ono mesto gde sunce nikad ne bije, a bogami i njihomom miljeniku. Odigrati veceras bednu partiju i zaraditi cak i kaznu zbog "manjka truda" bila bi velicanstvena stvar. Odraditi trening protiv prijatelja Cile i darovati mu 200 milki i 200 poencica koji ce mu sigurno dobro doci. A onda nastupiti u subotu u onom bestial modu i oduciti od tenisa i glavnog sponzora Australian Opena.
                U nadi da ce se to i desiti, obezbedio sam gajbu Morettia Doppio Malto i litar domace loze i nadam se da cu izgurati vikend.
                Novak nije gay
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Neka proba
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • EXCLUSIVE: Marian Vajda Opens up About Working With A ‘New Novak Djokovic’





                    https://www.ubitennis.net/2018/11/ex...mpression=true
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Izvanredan intervju Olja!

                      Comment


                      • Jeste NI

                        Noksi sutra uvece u 21h protiv Andersona, pa u nedelju u finalu u 19h protiv (ocekujem) Feda.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • +200 poena, bez izgubljenog seta i bez kalkulacija. BRAVO 💪❤

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Ono sto me je najvise brinulo, a to je ta prehlada, ocigledno je skoro pa totalno za njim. Evo cak i govori normalnije, nema one promuklosti.

                              U top je formi, nema mu ravnog, moze i 5 dana za redom ako treba
                              Idemo majstore
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Samo da izdrži vikend i bude na 100%.

                                U jednom momentu 31 uzastopni poen na svoj servis, prekinuo Čilić FH paralelom u prvom poenu 4 gema

                                Comment

                                Working...
                                X