Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dogovoreno Olja

    Comment


    • Kako će jednog dana Roger Federer da sedi u Noletovom boxu.

      Nezamislivo?

      Pa i ne baš

      Sent from my SM-G955F using Tapatalk

      Comment


      • Postavljena vam je Pedjina anketa
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Moze I ovako Mada bi bilo interesatnije bez opcije da nece vise da izgubi. Tako treba razmisliti I o tome koliko ce jos da igraju . Glasao sam za 7. Mislim da ce Novak dobiti Rodzera jos 3 puta I posle nece vise igrati. Mogao sam I predzadnju opciju, ali ovako je interesantnije
          Last edited by 147; 13-11-18, 22:25.

          Comment


          • Bojana izbjegava da glasa

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post
              Moze I ovako Mada bi bilo interesatnije bez opcije da nece vise da izgubi. Tako treba razmisliti I o tome koliko ce jos da igraju . Glasao sam za 7. Mislim da ce Novak dobiti Rodzera jos 3 puta I posle nece vise igrati. Mogao sam I predzadnju opciju, ali ovako je interesantnije
              Ne znam koliko je interesantnije da glasas da ce da ga pobedi 7x uzastopno, a kazes igrace 3x jos
              Pitanje da li ce igrati i ta tri puta, o vecem broju duela da ne pricamo, tako da mi je ovo bilo logicno.


              Edit: ako sam ti upropastila anketu, izvinjavam se, ucinilo mi se da nisu odgovori do kraja definisani i da moze jos da se nesto doda.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ja sam glasao za najbolju opciju,pa makar me Olja

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ne znam koliko je interesantnije da glasas da ce da ga pobedi 7x uzastopno, a kazes igrace 3x jos
                    Pitanje da li ce igrati i ta tri puta, o vecem broju duela da ne pricamo, tako da mi je ovo bilo logicno.


                    Edit: ako sam ti upropastila anketu, izvinjavam se, ucinilo mi se da nisu odgovori do kraja definisani i da moze jos da se nesto doda.
                    Ma nije problem I ovo je ok. Hvala sto cesto I uvazavas moje predloge za ankete...

                    Comment


                    • Novak danas nije fit, pije vrv caj iz termosa, cucnjava pa ustaje... Nadam se da je trenutno nesto.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Nisam to videla, ali ga slusam i dalje zvuci prehladjeno???

                        I drugi put Pedja.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Videh da je par puta vadio maramicu iz dzepa, protiv Iznera mi se cini da toga nije bilo.
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Dobar tenis u prvom setu gdje protivnik igrao i servirao najbolje što može, drugi rutinski odrađen. U petak pretpostavljam da igra u 21:00 i ako nekako može odigrati taj meč s minimalnim utroškom snage. Andersona može zaustaviti Zverev (igrom uz prvog seta ima dobre šanse), on djeluje nekako najopasnije do kraja turnira.

                            Originally posted by Milutinov Tata View Post
                            Videh da je par puta vadio maramicu iz dzepa, protiv Iznera mi se cini da toga nije bilo.
                            Da, danas je izduvao nos par puta, kašljao u drugom setu Da li je moguće da ga još drži ili da je opet pokupio u kratkom periodu. Ne zna se šta nevjerovatnije zvuči, način života, ishrana, kao da je pokupio ne znam šta

                            Comment


                            • Dobrooop veoma dobro. Koliko je bitno bilo kad je spasao brejk lopte i osvojio gem u prvom setu, tad se vec nadzirao kolaps kod Zvereva a potvrda je dosla duplom na set loptu, posle je bio klasican raspad.
                              Psiha, glava.
                              Bravo Nole.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Brine stvarno ta prehlada, da li je moguce da vuce to od Pariza?

                                Comment

                                Working...
                                X