Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izner i Cilic ne bas zgodna kombinacija, Niskori i Tim bi bili mnogo bolja varijanta. Zverev ce sigurno biti zeljan dokazivanja. Samo da Novak bude zdrav, jos ako bi igrao prvog dana, pa da ima dan za odmor pred eventualno polufinale, bilo bi odlicno.
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • Teži žreb od ovog nije mogao biti ali o tome više trebaju da brinu ovi koji su dopali u njegovu grupu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Milutinov Tata View Post
        Izner i Cilic ne bas zgodna kombinacija, Niskori i Tim bi bili mnogo bolja varijanta. Zverev ce sigurno biti zeljan dokazivanja. Samo da Novak bude zdrav, jos ako bi igrao prvog dana, pa da ima dan za odmor pred eventualno polufinale, bilo bi odlicno.
        Igra prvi sa Iznerom.
        sigpic

        Comment


        • Ocekujem da ce prvi... nije jos izaslo kad ko igra. Idem da proverim.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment




          • https://www.atpworldtour.com/en/news...-rankings-2018
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Naravno da jeste jer veci peak nije imao nijedan igrac. Igracki i bodovno. Apsolutna dominacija do tog WB.
              Tako je. Medjutim izuzimate najbitniju cinjenicu. A to je da je 2016 igrac koji je na krsju godine bio prvi tj Endi do tog W 2016 takodje bio u odlicnoj formi. Igrao vrhunski tenis i pravio iste tskve rezultate. Pa je samo nastavio to da radi u drugoj polovini godine. Cak i vecim intenzitetom sto ga je kasnije kostslo, ali to je za ovu pricu nebitno.
              Dok je Novak u 2018 prvi deo sezone odigrao srednje zalosno, tako da je igracki i rezultatski napredak cak i senzacionalan.

              Onda, Marej nije imao pravog konkurenta te godine. Setite mu se samo protivnika od W pa do zavrsnog. Nadal i Federer u autu, Djokovic znamo kakav je bio.
              Dok je Novak i da bi dosao do oba slema i oba mastersa koja je osvojio u drugoj polovini ove sezone igrao sa vrhunski nabrijanim i skoro najjacim mogucim konkurentima. Pa cak i u Parizu koji nije osvojio morao da direktnim duelom sa Federerom izbaci istog iz trke za N1. Sto ga je izmedju ostalog i titule na tom mastersu kostalo...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ipak krece od narednog ponedeljka.
                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                30 consecutive match wins - Stands alone
                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                Comment


                • Iz ove perspektive Marej je sasvim zasluzeno bio prvi na kraju godine jer bez obzira na Novakov pad trebalo je pobedjivati i osvajati turnire mada cisto sumnjam da bi neko posle RG stavio mali prst a kamoli ruku u vatru da ce zavrsiti na prvom mestu. Marej jeste bio dobar te godine. Napisah ranije da je on kao drugoplasirani juna 2016 imao maltene isti broj poena kao Federer juna 2018 kao prvoplasirani. Meni je ipak ovde Novak u prvom planu. Igrom slucaja gledao sam finale AUS Opena u kladionici i dobro se secam da je kvota na Novaka bila 1.05. Za RG se ne secam bas najbolje ali mislim da je i tu kvota bila 1.05 a igras protiv najbolje verzije Mareja plus drugi na listi. I na kraju lik koga dva puta razbijas u finalima GS i to na kvotu 1.05 ti uzme prvo mesto. To govori nesto i o Novaku a bogami i o Mareju.

                  Comment


                  • Sjajan uspjeh!

                    Steta sto dolazi iza Nadalovog otkaza. Njemu zelim brzi oporavak.

                    Comment


                    • Jedno je biti drugi sa 8000 bodova zaoatatkom a toralno drugo 22rugi sa jos 20 igraca koji imaju iste ili vece sanse da budu prvi na kraju godine

                      Da ne govorim o zrebovima koji su Endiju bili laksi zbog rankinga

                      I ne zaboravite koliko je Novak branio drugi deo 2016,masu masu poena,a Roger mnogo manje kao i Rafa ove godine

                      Bitniji je zaostatak na raceu posle Rga,oko 4000 bodova je bilo sigurno izmedju Rafe i Novaka,izmedju Endija i Novaka oko 3000 maks i to je to

                      Comment


                      • Nema nikave veze da li si drugi, 12 ili 22 na ATP listi kada su u pitanju Novak, Nadal ili Federer. Glupo je stvaljati ih u isti kos sa ostalima. Oni su klasa za sebe.
                        Last edited by skeptik; 05-11-18, 22:17.

                        Comment


                        • Eto na kraju vrlo opušteno se sve završilo. Iz ovog ugla čak mislim da je Nadal sa odustajanjem namerno čekao do žreba da bi "borba" za prvo mesto potrajala. Eto dosta vas je prava silne kombinacije i izgleda očekivala svašta od Nadala ni tad mi nije bio jasan toliki optimizam.
                          E sad Nole ide totalno opušten u London
                          Edit: Još nešto mi nije jasno. Čemu sve ove reči: šteta što je posle Nadalovog otkaza? Pa Rafa je dao maksimum na onim turnirima na kojima je to mogao da pruži i to je vrlo prosto. Bilo bi šteta da se povredio pre finalne borbe , a da je do tada bio spreman.
                          Last edited by NEMANJA97; 05-11-18, 22:20.

                          Comment


                          • Meni nije steta zbog nacina(bolje nego da Novak ima dodatni pritisak),naravno sve najbolje Rafi,ali ovako je lakse

                            Vise mi je zao turnira,sve drvo do drveta sad,jos kad vidiim da je Izner tu,pola meceva necu ni gledati

                            Comment




                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Novak ne treba da se cima previse u Londonu, ako je svjez, ako misli da je spreman zasto da ne dati maksimum ali on je sve ciljeve ostvario vec na Vimbldonu, sve posle toga sto je doslo je nesto nestvarno. Nije vise ni bitno juriti svaki turnir, WTF je jako bitan naravno ali je bio bitniji prije nego sto je sad, barem meni, dva Slema, prvo mjesto i yn1, pa to je nesto nenormalno kad znamo sta je bilo u prvom dijelu sezone i kakav je bio na mentalnom planu nakon ispadanja od Cekinata na RGu.

                                Tako da neka odmori dobro i neka juri Slemove ako je to moguce, vidjeli smo sta se desilo prosli put kad je bio na krovu svijeta, to je dovoljna opomena, neka bude gladan na Slemovima, neka zeli da igra, a onda ce i titule doci.

                                Meni je trenutno kod Novaka samo bitno da produzi ugovore Vajdi i GFGu, a nisam mu ni juce ni na cemu zamjerio sto se terena tice, niti cu u Londonu, sta god da bude. Meni je Vimbldon dosao kao nesto nenormalno i sve sto se desavalo nakon toga je bilo fantasticno, ali i da je sve ostalo na tom Vimbldonu meni bi bilo dosta. Tu je sezone izvucena, to je dokazao da i dalje ima najveci nivo u sebi. A on je do kraja sezone, iako ona jos nije ni zavrsila, ostvario rezultate o kojoj teniseri mastaju za cijelu karijeru.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X