Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ja sam za to da se Ljubitelju.... Ma bolje da ne pisem. S obizrom da decko voli da namece svoje misljenje kao jedino ispravno mozda i jeste pametno strpati ga za Stanoja Glavasa.
    Podrzavam te Sandu

    Osnova polemike je neslaganje. To je sve ok.

    Ovaj Joker je ovde najveći Džek. Kad mu malo oštrije suprotstaviš mišljenje totalno je diplomatski nastrojen. Nema svađe, ostali mahom iz sujete odgovaraju

    No nema veze. Dobar otpor Rogera. Svaka mu čast. Maltene je besprekorno i servirao. Iznenadio sam se. Nije mi uopste realno da onako ocajno odigra tie break 3.seta. ali kao sto rekoh. Novak mu je postao nocna mora.

    Comment


    • Sad odmori dobro, sutra (15h) protiv onog mladunca Jest bilo easy peasy na W, ali opasno igra sada lepi, a sto da se lazemo, cekamo ovde 5.

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Velika pobjeda u 10. dvoranskom klasiku 2 legende, tezine br.1 na kraju god, kao i za ugodnih +3 u medjusobnim

        prvi put Novak vezuje 4 trijumfa protiv Rodzera, u njihovom ubjedljivo najduzem mecu na dva dobijena seta

        prie tri god ovdje je dobio Berdiha a da mu nije uzeo brejk, s tim sto je tad konverzija brejk lopti bila 0/1 .. da je danas porazen sa ovih 0/12 to bi bila oruzana pljacka, srecom ostao je pribran u tajbrejkovima i potvrdio klasu, da je bolji, tj najbolji

        sjutra nece biti jednostavno jer mu nakon ovakvih grend-slem meceva dobro dodje dan odmora i tu ce rus vrebati priliku

        IDEMOOO
        BREEE
        _________

        Comment


        • Mene vise od sjutrasnjeg finala zanima je li 100% sve u redu sa laktom/clankom posle onog pada. Istravljen sam posle ovog dvogodisnjeg posta..
          Last edited by Joker; 03-11-18, 21:30.

          Comment


          • https://twitter.com/Certinfy/status/...394203138?s=19

            Comment


            • https://twitter.com/i/status/1058794432345112576

              Comment


              • Biće mi veoma interesantno da vidim koliko Kačanov može protiv najboljeg igrača ove igre..
                Pogotovo ukoliko servis ne bude služio najbolje..

                Comment


                • 22-ga uzastopna pobeda preko
                  104-tog singl finala za
                  47-mo Masters finale...

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Mene vise od sjutrasnjeg finala zanima je li 100% sve u redu sa laktom/clankom posle onog pada. Istravljen sam posle ovog dvogodisnjeg posta..
                    Kad je tacno to bilo da pogledam, nisam zapazio, setao sam iz sobe u sobu ☺

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Nema sanse da se mogu sjetit je li bio drugi ili treci set, mada je to manje bitno. Ne mogu ni da nadjem to na netu, nadam se da ce neko od twiterasa naci sadrzaj.. Kolko sam primijetio, ostala mu noga u mjestu, nije proklizala koliko je predvidio i srucio se naprijed. Naizgled ne strasno, ali to znaju biti gadne povrede. A i docekao se na onaj isti lakat, a ovo je opet bio Federer.. mozda stvarno postoji neka njegova karma, koja prijeti da kazni Novaka za zlocin koji mu cini
                      A i, ubio me Booog, ona faca Federerova dok je gledao Novaka kako se podize.. dobro ga je rezija zumirala tad, ja sam tacno vidio razocarenje kad se Novak podigao. Eto, strijeljajte me, mislim sve najljepse o tom majstoru, ali je stegao usnice u tom trenu.. prizeljkivao je kraj meca tu.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ko je ono rekao da ne zeli dovoljno pobedu?

                        E ovo agresivno sirenje ljubavi mi se vec vise svidja. Mogao bi sa stegnutim pesnicama da proba

                        Comment


                        • Dobro zapažanje. Ako već mora onaj protokol ona je ova varijanta mnogo bolja.

                          Comment


                          • Dzabe se bunite i negodujete sad vec godinama, on od sirenja ljubavi nece odustati

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ko je ono rekao da ne zeli dovoljno pobedu?
                              Ja sam rekao. Ko bi racunao da je toliko samouvjeren da ce dobiti TB-okve tako da ne mora da grize do daske u prvih 12 gemova.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ja sam rekao. Ko bi racunao da je toliko samouvjeren da ce dobiti TB-okve tako da ne mora da grize do daske u prvih 12 gemova.
                                Eto imao si previše bespotrebnih sumnji

                                Comment

                                Working...
                                X