Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam naravno frustrirana, a za ton u postu izvinila sam se.
    No, ja tebe Ljubitelju ne opominjem, ne ispravljam, ne ucim ni ponasanju, niti tenisu kao sto si ti mene ovde vise puta...ako izuzmem ovaj pokusaj lektorisanja. Toliko o frustracijama. O bezobrazluku da ne pricam....pogotovu sve uz

    I juuu kakva Novakova defanziva
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma bravo ljudino.. Bravo..

      Comment


      • Sto se tice yn1 price izmedju Federera i Djokovica ona vise ne postoji. YN1 je veoma bitan da se upravo Federer skine sa vjecne liste po broju nedelja, ostane li tokom postsezone na prvom mjestu to mu garantuje 40ak nedelja na prvom mjestu, jos toliko i stize Federera.
        sigpic

        Comment


        • Preveliki je ovo choker da bi bio GOAT. Odigrao bolje i usere se kada treba da pobedi. Iskreno.

          Comment


          • IDEMOOOOOOOOOOOOO

            Comment


            • ... BREEEEEEEEEEEEEE [emoji1] [emoji1] [emoji1]

              Comment


              • Šampionski
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Gledam meč i znam da Novak dobija. Života mi. Još ovaj igra u tim godinama sa toliko snage, neću da komentarišem to, i igra predivno Roger, ali je stvarno choker nevidjenih razmera.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • https://twitter.com/TennisTV/status/...916019200?s=19

                      Comment


                      • Race

                        Djokovic 8045
                        Nadal 7480
                        Federer 6020

                        Djokovic ako pobijedi sjutra moze do 8445, ako se to desi Nadal mora da osvoji London bez poraza.
                        sigpic

                        Comment




                        • Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ja sam za to da se Ljubitelju.... Ma bolje da ne pisem. S obizrom da decko voli da namece svoje misljenje kao jedino ispravno mozda i jeste pametno strpati ga za Stanoja Glavasa.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • I sjutra ga Kacanov ubije 6:1 6:2

                              Comment


                              • Potrošnja danas je bila skoro na maksimumu, a Rus barata opasnim udarcima. Naravno da je Novak favorit, ali treba biti oprezan.

                                Comment

                                Working...
                                X