Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Weltschmerz View Post
    Problem može da bude što ni Novak nije fizički 100% zbog prehlade.
    Da, nije na nivou iz Sangaja, ali i sigurna sam da mu ne treba mnogo da dodje do njega, pogotovu sto losije od onog sinoc, u ovom trenutku, ne moze. U zavrsnicama turnira je uvek bolji iako je virus ostavio neke tragove, tu su sumece tablete [emoji5]
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ovaj put nikako bez šumećih tableta

      Comment


      • Originally posted by Nesic View Post
        Ako Nole dobije prvi set, to je i kraj meča. Što više razmena mu takođe odgovara.
        Ovaj turnir tj podloga ne omogucava takvu igru, premalo je poena od 9+ udaraca.

        Comment


        • Roger će ići napred, na mrežu. Novak će forsirati razmene u njegov backhand. Obzirom da je Novak odlican defanzivac, daleko mu je lakše da drži Rogera pozadi. Rogeru samo besprekoran servis može da omogući česte i lake izlaske na mrežu. Obzirom da to nije moguće moraće da sagradi savršen izlazak na mrežu iz igre. A to je jako teško jer se pita i Đoković. Roger nije to uspeo na daleko bržoj podlozi. Ovde će mu biti jako teško. U svemu tome mnogo će se trošiti.

          Comment


          • Ja ne znam stvarno kakva je ovo odjednom posast sa ovim OBZIROM??
            Obzirom, pa obzirom... Aman!
            Obzirom je gramaticki neispravno dibiduz i pravilno je samo i iskljucivo S OBZIROM NA... to i to. Dakle, samo je ispravno s obzirom na... imamo bez obzira i s obzirom na.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nervozna si i tiii, tacno te vidim

              Comment


              • Jesam -.- izvinjavam se na tonu, ali ove stvari me izludjuju.

                Trademark ♡

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dogovorio sa ortacima hardcore trening u teretani popodne ne znajuci da Nole nastupa danas u 4.. Sad moram sve da otkazem da izvadim i pripremim prsut, prevreo sir i lozu domacu..

                  Ali necu otkazivati za svaki slucaj, mozda matori izadje u dzemperu.. ne smem ni sa lozom preterivati..
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ja ne znam stvarno kakva je ovo odjednom posast sa ovim OBZIROM??
                    Obzirom, pa obzirom... Aman!
                    Obzirom je gramaticki neispravno dibiduz i pravilno je samo i iskljucivo S OBZIROM NA... to i to. Dakle, samo je ispravno s obzirom na... imamo bez obzira i s obzirom na.
                    Malo si cistunka kad je u pitanju gramatika. Jezik je ziva stvar. Ona se razvija, greske postaju pravila, rijeci dobijaju novi smisao itd.

                    Svejedno svidja mi se strast sa kojom se boris za to u sto vjerujes, sto te tangira.
                    Last edited by NI; 03-11-18, 14:47.

                    Comment


                    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                      Ovaj put nikako bez šumećih tableta
                      Dogurali smo ove godine od..Dal ce proci prvo ,drugo kolo turnira.. . .do samo da su u boxu poneli sumece tablete i napitak neki sta znam
                      Danas Novak samo da ponese prvi servis..i bice 2 0
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Malo si cistunka kad je u pitanju gramatika. Jezik je ziva stvar. Ona se razvija, greske postaju pravila, rijeci dobijaju novi smisao itd.

                        Svejedno svidja mi se strast sa kojom se boris za to u sto vjerujes, sto te tangira.
                        Jezik jeste ziva stvar, ali ovo nema veze sa tim, nisi sam bas tolika cistunka. Prosto je previse losih stvari u jeziku, odnosno gramatici sa sirokom upotrebom interneta ili tacnije ekspanzijom drustvenih mreza i foruma. Na silu se neke stvari poturaju.


                        Idemoooo Noksi!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Devojka je malo frustrirana, a pritom je šef ovde na topicu

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Devojka je malo frustrirana, a pritom je šef ovde na topicu
                            Ovo bi vljalo da obrišeš,dobronameran savet
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Ja sam za to da se Ljubimcu da da sefuje na forumu, potkovan je, objektivan, nije frustriran i iskompleksiran.

                              Poguracu da on bude glavni na tenisu na sledecem sastanku forumskih glavasa koje ce se odrzati krajem decembra
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ja sam za to da se Ljubimcu da da sefuje na forumu, potkovan je, objektivan, nije frustriran i iskompleksiran.

                                Poguracu da on bude glavni na tenisu na sledecem sastanku forumskih glavasa koje ce se odrzati krajem decembra
                                Ima on sreće što Kronos ovde ne šefuje...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X