Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I fizicki i mentalno i igracki je top i bice prvi svakako na kraju, tako da mu nedelja pre Pariza nije potrebna, no on ocigledno zeli da igra. A ako zeli sto da ne, mada mozda zapravo ceka Rafa sta ce da radi, da li ce da igra 500ticu, iako ja sumnjam...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Da li Novak treba da igra Bec ili Basel?

      Ako Rafa ne igra ni jedan od ta dva turnira, onda nema potrebe. S druge strane, ako mu se igra, zasto da ne? On moze odigrati dva turnira za redom poslije 2 nedjelje pauze. Potom jos jedna nedjelja pauze do WTF.

      Ako pak Rafa igra jedan od ta dva turnira onda su stvari kompikovanije. Rafa moze osvojiti 500 poen, to bi diglo razliku na 535. Trka postaje daleko neizvjesnija. Svejedno bi Novak bio favorit da bude broj jedan na kraju godine ali bi sve skupa bilo tijesno. U tom slucaju je vjerovatno pametnije da i on igra turnira na kome se Rafa prijavi.
      Last edited by NI; 14-10-18, 17:53.

      Comment


      • Mislim da ce Rafa ucestvovati samo na WTF a i to je pod znakom pitanja. Mrzi me sada da gledam te matematicke kalkulacije koje su sustinski nebitne jer mislim da je i sam Nadal svestan da je izgubio prvo mesto i da ce mu prevashodni cilj biti da osvoji WTF ako ce uopste i igrati do kraja sezone.
        Last edited by skeptik; 14-10-18, 20:53.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Mislim da ce Rafa ucestvovati samo na WTF a i to je pod znakom pitanja. Mrzi me sada da gledam te matematicke kalkulacije koje su sustinski nebitne jer mislim da je i sam Nadal svestan da je izgubio prvo mesto i da ce mu prevashodni cilj biti da osvoji WTF ako ce uopste i igrati do kraja sezone.
          Koliko ja pratim Rafu, da nije ove trke za broj 1, on ne bi igrao vise ove godine ili bi igrao nesto malo, tek toliko. Na primjer, on je samo 6 puta nastupao u Parizu. Njemu je najvaznije da bude spreman za narednu sezonu sljake.

          Medjutim, on zna da napravi iznenadjenje kad mu je do necega stalo, da preskoci turnir ili dva a onda se na sledecem, neocekivano, pojavi potuno spreman. Koju cemo varijantu imati ove godine? Ne bi me iznenadilo da uopste ne igra do kraja, niti bi me iznenadilo da igra tri turnira ako daje prioritet rankingu.

          Matematicke kombinacije su brojne ali se sve svodi na jedno. Ako Novak nema kiksa do kraja godine, sigurno je prvi. Isto tako ako Nadal ne igra do kraja godine, Novak je sigurno prvi. Ako pak Nadal igra do kraja godine i Novak jednom kiksa, stvari postaju komplikovane.

          Comment


          • Negde sam naleteo na izjavu direktora turnira u Beču koji je u permanentnom kontaktu sa Nadalom. Po toj vesti ne postoje šanse da Nadal zaigra u Beču.. Pod uslovom da je vest tačna onda najverovatnije otpada mogućnost da Novak zaigra u Beču ili Bazelu.
            Otvaranje mogućnosti učešća na nekoj petstotki je u neku ruku poruka Nadalu u stilu ako je igraš ti igraću i ja.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Straka na sve nacine pokusava da dovede Novaka u Bec, pominje se suma od milion dolara

                'We have to negotiate more intensely with Novak Djokovic, we want to make fans see a star', said Straka
                sigpic

                Comment


                • pa milion je njihova standardna cena
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • bratski i svestrani Sangaj, procentualno najuspjesniji Novakov masters
                    cisto da razvejemo i tu teoriju o navodnom nesnalazenju u brzim uslovima

                    88,9 % Shanghai 32-4 (4)
                    87,5 % Miami 42-6 (6)
                    85,9 % I Wells 49-8 (5)
                    85,2 % Rome 46-8 (4)
                    84,1 % Canada 37-7 (4) / 86,3 % Montreal 19-3 (2) / 81,8 % Toronto 18-4 (2)
                    80,0 % Bercy 28-7 (4)
                    78,2 % Madrid clay 18-5 (2)
                    76,2 % Montecarlo 32-10 (2)
                    74,4 % Cincinnati 32-11 (1)
                    --------------------------------
                    66,6 % Hamburg 6-3 (0) 2006-08
                    66,6 % Madrid indoor 6-3 (0) 2006-08
                    =========================
                    82,0 % Masters1000 328-72 (32)

                    Comment


                    • Tesko da ce igrati sledece nedelje

                      Novak Djokovic nicht in Basel. «Er hat uns in Shanghai klar signalisiert, dass er eine Pause braucht», sagt Roger Brennwald, Turnierdirektor der Swiss Indoors. Wohl auch keine Chance für Wien.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Od 1.001 meca (zakljucno sa finalom u Sangaju), sledeci su h2h...






                        https://twitter.com/LucaBeck/status/...539890177?s=19
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Od 1.001 meca (zakljucno sa finalom u Sangaju), sledeci su h2h...






                              https://twitter.com/LucaBeck/status/...539890177?s=19
                              Sardi je na 12:0

                              skor sa svim igracima ima na sr.vikipediji

                              https://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%A..._мечеви

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X