Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za dogodine gledam kad veže sva 4 GS pa da odmori malo i udje u 2020. da uzme 2 slema i izjedanči Rodžera na W 2020. Ako ne ugase tenis u medjuvremenu ili ga neki ludi navijač ubode u ledja.

    Hahah koja sam baksuzčina hahah. Ali ne može ga niko zaustaviti. Maga smo prevazišli sada se gazi.
    Last edited by Cassius Clay; 20-09-18, 14:54.

    Comment


    • Ja u mom slučaju u ovom delu sezone gledam samo rejs listu. Jer tako nema potrebe bilo šta da oduzimam u računanju kad će svejedno na kraju ta lista biti jednaka standardnoj rang listi. Meni je nejasno što se toliko pažnje posvećuje branjenju jer svejedno će prvi biti onaj sa najviśe poena pa koliko god to bilo

      Comment


      • Nešto mi govori da će ukoliko dođe do proširivanja tima, Radek će se vratiti u tim. Mislim da će to biti vrlo uskoro. Takođe do Wimbledona sledeće godine očekujem i još jednog trenera u timu pored Vajde.

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Nešto mi govori da će ukoliko dođe do proširivanja tima, Radek će se vratiti u tim. Mislim da će to biti vrlo uskoro. Takođe do Wimbledona sledeće godine očekujem i još jednog trenera u timu pored Vajde.
          Ne verujem da će Radek.A za drugog trenera posle AO vrlo moguće. Ako nekoga vrati nije isključeno da to bude Beker ponovo.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ne verujem da će Radek.A za drugog trenera posle AO vrlo moguće. Ako nekoga vrati nije isključeno da to bude Beker ponovo.

            Radek je prvobitno doveden zbog volej igre. Zato smatram da ce se opet prikljuciti. Beker je bio tu zbog metalne pripreme.

            Comment


            • Kakav crni Radek. Kad bi njega doveo znali bismo da ga tenis opet ne zanima toliko. Becker, Ančić ili niko, sve 3 solucije su odlične.

              Igrati Peking i nije toliko loše. U slučaju njegovog osvajanja mogao bi preskočiti Šangaj koji je sigurno mnogo teže osvojiti.

              Comment


              • A što Ančićnisam puno pratio ali mi se čini da on nema baš nikakvog trenerskog iskustva a uz to i bavi se nekim svojim biznisom koji nema veze sa tenisom. Novaku treba neko sa stalnim radnim vremenom, ako mu uopšte treba iko - sve zavisi od toga kakav dogovor ima sa Vajdom.

                Comment


                • Ono malo što je bio čini mi se za vrijeme Wimbledona izgledao je odlično do povrede, naš mentalitet, dobri drugari itd. Nadam se da neće niko, šta njemu treba Radek da unapređuje na mreži kad je tu bio odličan ova 2 GS koja je osvojio. Nije on Llodra da mu trebaju voleji iz svih pozicija, tamo će izaći da završi poen, nekad skrati da promijeni ritam i to je to. Vajda neka je tu i sve super

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Ono malo što je bio čini mi se za vrijeme Wimbledona izgledao je odlično do povrede, naš mentalitet, dobri drugari itd. Nadam se da neće niko, šta njemu treba Radek da unapređuje na mreži kad je tu bio odličan ova 2 GS koja je osvojio. Nije on Llodra da mu trebaju voleji iz svih pozicija, tamo će izaći da završi poen, nekad skrati da promijeni ritam i to je to. Vajda neka je tu i sve super
                    Šta si se uplašio? Ko da ga je Radek upropastio.

                    Ne mora da znači da će doći 100%, ali ja mislim da hoće.
                    Novak napreduje ali ima još mnogo da popravlja svoj volej. Možda će polako hteti da malo frekventnije koristi servis volej.

                    Comment


                    • Uplašio Kad sam vidio da pominješ Radeka zaključao se 2x i sakrio pod astal
                      Svaki igrač ima svoje određene limite u nekoj oblasti igre, na mreži je Novak igrao odlično i tu se nema šta popravljati. Čim se doveo u red sa osnovne lako je osvojio USO.
                      Radek je cirkusant i nadam se da se neće nikad više približiti Novaku na teniskim terenima.

                      Comment


                      • Koga za smeč da dovede?
                        Šalu na stranu,Beker je već radio sa njim,imaju rutinu,ne moraju da se upoznaju i da kreću od nule,a može da pomogne i u svemu što ste pominjali.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Slemovi i br1 idu ruku pod ruku, Marija.. Br1 je vrlo bitna stavka(nedelje i sezone).. Sledeca godina je kljucna.. Novak mora osvojiti bar dva gs i da bi imao sanse da prestigne Federera i da bi zadrzao prvu poziciju. Ja mislim da ce to biti odlucujuca sezona.. Ako osvoji sva cetiri gs ide u penziju sa goat statusom bez ikakvih dilema. Ako osvoji 3 ima odlicne sanse da prestigne Federera u naredne 3 sezone. Ako osvoji 2 ostaje u trci. A ako osvoji 1 tesko da se dogurati do 20. Isto tako sto je nedelja tice.. Ako osvoji 4/3 ostaje prvi do kraja sezone '19. Ako osvoji 2 vrlo moguce a ako osvoji samo 1 tesko da ce zavrziti sezonu na prvom mestu. Mastersi su isto vrlo bitni. Mora uzeti bar 2/3 mastera po sezoni.
                          Novak treba definitivno ubaciti neko novo lice u s.s. Meni se Agasi svidja, ali tesko da ce se on vratiti. Neko sitnije ime, neki analiticar, matematicar, neko ko ce znati da kroji taktiku, analizira podatke, traziti nova resenja. U par reci, neki "the brain"..
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Eh da je Federer računao pre svih uspeha koliko će u kojoj sezoni uzeti GS turnira. Mislim da ne bi ništa postigao od "silnog razmiśljanja"

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Nešto mi govori da će ukoliko dođe do proširivanja tima, Radek će se vratiti u tim. Mislim da će to biti vrlo uskoro. Takođe do Wimbledona sledeće godine očekujem i još jednog trenera u timu pored Vajde.
                              Nema nista od Radeka. Ja ocekujem, iscekujem jednog naseg u boksu za kondicionog vec duze vreme.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Fića View Post
                                Neko sitnije ime, neki analiticar, matematicar, neko ko ce znati da kroji taktiku, analizira podatke, traziti nova resenja. U par reci, neki "the brain"..
                                O'Sonesi je kod njega u timu, on je zaduzen za analizu. Ima ga na slikama iz svlacionice posle finala USO.
                                Last edited by Milutinov Tata; 20-09-18, 21:39.
                                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                                30 consecutive match wins - Stands alone
                                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                                Comment

                                Working...
                                X