Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ali njemu sad AO mnogo vise odgovara, podloga i uslovi u odnosu na USO, ne treba ni to smetnuti sa uma.
    Da, ako bude uspeo da nadje formu, moze svasta da bude, cak i protiv Novaka.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Novak prvo treba da osvoji AO da bi opet bio tamo gde je stao 2016-te. Mnogo zurite sa tim prognozama. Uostalom Novak se vratio ja sam zadovoljan i sa 15 slemova do kraja karijere to je mnogo vise negoli sto sam mogao da zamislim tamo 99-te dok sam gledao Agasija i Samprasa pa jos da to uradi nas teniser, ihhh ..
      Samo da odgledam jos jedno finale Roland Garosa izmedju njega i Rafe a posle kako hoce.. Nek je ziv i zdrav.
      Last edited by Chiwwi; 13-09-18, 21:40.

      Comment


      • A protiv koga je Roger osvojio RG? Mislim, pored Rafe uzeti i jedan to je dobro.

        Čekaju nas srećna vremena ubedjen sam. Sledeća godina je odučijuća, 2-3 slema moraju da se uzmu. To je već 16-17, 3 će osvojiti onda do kraja karijere pa da se ne znam šta desi.

        A može da bude malo i preambiciozno i da ispada da letim, ali ja nešto mislim da će Novak uzeti i RG i AO i W, samo za USO nešto nisam siguran da će ga odbraniti. Mora mu se nešto omaći.

        Hajde da se ne igram baba vange hahah

        Comment


        • Protiv Soderlinga, koji je izbacio Nadala te godine
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Novak sledece godine uzima sva cetri. 2020-te Novak uzima AO,W i Olimpijadu, Rafa RG i USO. 2021-e Rafa uzima RG a Marej AO i Wimbledon, USO Izner. Za to vreme Zverev ima jos jace trbusnjake, Tiem zeni Sarapovu a Dimitrov uzima Americko drzavljanstvo.

            Nek ostane ovde zapisano.

            Comment


            • Sarapovu?
              ne bi ona njega mukicu ni pogledala
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ne mora ni da ga gleda.. Ne j... lep neko uporan a Tiem je i lep i uporan pa sad ti vidi..

                Comment


                • Nikad ničiji GS ne volim da razapinjem. Samo śto mislim tad da je Nadal uspeo da dođe do finala ,mislim da bi opet Federer izgubio. Ali dobro i Nadal je jednom to morao popustiti. I eto što voli Bojana da kaže tad je onda Rodžer bio najspremniji i sad zahvaljući tom uspehu ima RG.

                  Comment


                  • NE postoji igrac koji je pobedio Nadala i osvojio RG, tako da po tome, ni Djokovic ni Stan ni Roger nisu zasluzili da ga osvoje
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Tiem zeni Sarapovu.
                      Ju sacuvaj Boze, sta ce mu ona, daleko bilo
                      13/13!

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Novak sledece godine uzima sva cetri. 2020-te Novak uzima AO,W i Olimpijadu, Rafa RG i USO. 2021-e Rafa uzima RG a Marej AO i Wimbledon, USO Izner. Za to vreme Zverev ima jos jace trbusnjake, Tiem zeni Sarapovu a Dimitrov uzima Americko drzavljanstvo.

                        Nek ostane ovde zapisano.
                        Čekaj Izner će sa 36 da osvoji USO?
                        Pa to je joś gore od Tima i Maše

                        Comment


                        • Originally posted by Sarafa View Post
                          Ju sacuvaj Boze, sta ce mu ona, daleko bilo
                          Ne znam, tako mi se javilo. Ja sam vam svoje prorocanstvo dao na dlanu a na vama je dali cete ga prihvatiti ili ne...

                          Comment


                          • Novak treba da završi godinu kao prvi... Time bi se ostvarila kosmička pravda, pošto je Mari završio onu jednu godinu kao prvi(igrao čovek Beč).. I od tada ne može da povrati zdravlje.. Sam je kriv jbg..
                            Za dalje polako... Biće veoma interesantno pratiti tenis u narednom periodu..
                            Last edited by Panchev9; 13-09-18, 22:02.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              NE postoji igrac koji je pobedio Nadala i osvojio RG, tako da po tome, ni Djokovic ni Stan ni Roger nisu zasluzili da ga osvoje
                              Samo su Nole i Soderling uspeli da pobede. Vavrinka sa onakvom igrom je apsolutno zaslužio. Federer nema pobedu nad Nadalom , ali moglo bi se reći da je to finale izneo na iskustvo i pored toga je imao silan motiv. Zato je apsolutno zasluženo. Neki drugi su možda pokazali više kao što je pobeda nad Rafom. Ipak za Federera je presudno što je u pravom momentu osvojio RG. I na tome čestitke treba i to znati obaviti.

                              Comment


                              • Spoiler


                                Spoiler


                                Spoiler


                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X