Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Nadal su te 2015. na sljaci dobili redom Fonjini, Djokovic, Fonjini, Marej, Vavrinka, Djokovic, osvoji je 2 titule na sljaci i to je jedna bila posle W.
    On u proseku ima 1 poraz na sljaci godisnje, te godine je imao 6 i ti kazes da nije bio ocajan.

    Roland Garos nije isto sto i Monte Carlo, Rim i Madrid. Rim cesto nije osvajao i Madrid je umeo da izgubi. Monte Carlo od kad ga je Nole prekinuo 2013te, nije tako ubedljiv.

    Na RG za celu karijeru ima 2 poraza... Koliko god da je Novak bio dobar 2015/2016, mislim da bi 2016 jos jednom izgubio od Rafe da se ovaj nije povukao. Bice izuzetno zanimljvo sledece godine na sljaci, tj. na RG. Daj Boze da svi budu zdravi i u top formi pa da vidimo ko je bolji.

    Po mom najiskrenijem misljenju, mislim da su njih trojica ujednaceni, iako RF i RN imaju vise Slemova. Rafa ima 11 RG a Roger svoje Slemove koje je uzimao sa TOP 20 igracima, gledano po danasnjem kvalitetu. Ispeglace se i to. Ali njih trojica su zajedno ispisali istoriju.

    Najgrublje gledano, broje se samo GS titule ali pravi teniski znalci znaju da nije samo to. Novak je oborio mnoge znacajne rekorde. Pravi su majstori.


    Federerova jedina sansa je Wimbledon. Pod uslovom da Novak ispadne. To znaci da njegove sanse nisu male. Ne mozemo bas garantovati da ce Novak svaki GS da bude u polufinalu ili finalu... Rogerov problem je sto on ne moze da veze 2 ozbiljna turnira, to se pokazalo tokom cele ove godine. Mislim, moze. Odigra on ali ne uzme titulu. Konkurentan jeste naravno.
    Last edited by Ljubitelj tenisa; 13-09-18, 21:11.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      ja se nadam jos jednom, ali bice bas tesko
      Objektivno Vimbldon 2019 je zadnja sansa,tu ce sve sto ima da da.

      Comment


      • Sta bi bilo kad bi bilo.

        Sta bi bilo da se Rafa nije povukao 2016-te i da Novak nije zajasio mrezu 2013-te nikada necemo saznati.
        Novak je svoj Roland Garos zaradio. Uostalom 7-7 od 2011-te sa Nadalom na sljaci sve govori. Ako je neko mogao da dobije Nadala u formi na RG-su onda je to Novak.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Sta bi bilo kad bi bilo.

          Sta bi bilo da se Rafa nije povukao 2016-te i da Novak nije zajasio mrezu 2013-te nikada necemo saznati.
          Novak je svoj Roland Garos zaradio. Uostalom 7-7 od 2011-te sa Nadalom na sljaci sve govori. Ako je neko mogao da dobije Nadala u formi na RG-su onda je to Novak.
          Dace bog da i jedan i drugi budu zdravi i u formi 2019-te te da odigraju to finale RG. Pa da stavljamo 3D naocare i uzivamo..

          Comment


          • I dobio ga je za razliku od "GOATA" koji je "ukrao" RG.

            Citam da je Mac divan i da su prevodioci iskrivili misljenja i govore tog realnog postovaoca lika i dela Novaka Djokovica.
            Mac je gori o politicara ovih nasih naravno.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Objektivno Vimbldon 2019 je zadnja sansa,tu ce sve sto ima da da.
              Nije ni na AO bez sansi, ali trebace srece.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ja hocu samo da kazem da niti kod jednog osvojenog slema ne treba da stoji znak pitanja, jer igrac koji ga je osvojio je bio najbolji, fizicki i mentalno.
                To sto ostali nisu bili spremni, ne treba da bude minus ovom sto je osvojio, nije on kriv.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Nije ni na AO bez sansi, ali trebace srece.
                  A ne znam Wolfi,tesko bas tesko.Djokovic se vratio,da se to nije desilo imao bi jos uvijek solidne sanse .Ovako bas ne vjerujem,dok je Vimbldon druga prica tamo je sasvim moguce da osvoji.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    A ne znam Wolfi,tesko bas tesko.Djokovic se vratio,da se to nije desilo imao bi jos uvijek solidne sanse .Ovako bas ne vjerujem,dok je Vimbldon druga prica tamo je sasvim moguce da osvoji.
                    Ovde mu je potrebna ta sreca Neko da mu skloni Novaka sa puta, recimo Stan u Stanimal modu.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ne treba zaboraviti da je zadnja godina bila baš čudna, puno vrhunskih igrača je bilo na bolovanju. Naredna sezona nikome ne garantuje ništa, povređeni se vratili a mladi kucaju na vrata.

                      Comment


                      • Rodja moze da drmne sledeci Wimbledon skroz opusteno. AO malo teze ne toliko zbog Novaka, dobro da ali nije to presudno, vec zato sto brljavi celu sezonu, nesto nije u redu sa starim carobnjakom ove godine..
                        Last edited by Chiwwi; 13-09-18, 21:44.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Ovde mu je potrebna ta sreca Neko da mu skloni Novaka sa puta, recimo Stan u Stanimal modu.
                          Cak bih mu vece sanse dao za Us open iduce godine nego za Ao,ali sta ja znam,ja sam mislio da ce Federer sad da osvoji.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Ovde mu je potrebna ta sreca Neko da mu skloni Novaka sa puta, recimo Stan u Stanimal modu.
                            Ali njemu sad AO mnogo vise odgovara, podloga i uslovi u odnosu na USO, ne treba ni to smetnuti sa uma.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ako Novaka posluzi zdravlje najverovatnije ce prestici Rogera i Rafu. Bojim se da ce sledeci Novakov niz biti izuzetan... 2014/2015/2016 je bas terao silu. Ovoga puta to ce raditi dosta pametnije.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                To ti mislis da je Rafa bio ocajan 2015. Novak je tad bio prejak. Da nisu igrali u 1/4 finalu igrali bi u finalu. Ne vidim ko bi pobedio Rafu do finala. Sa druge strane Nadalova predaja 2016te je najkriminalniji dogadjaj u tenisu te godine koji nikad nece biti otkriven. Pokidao je sljaku i samo odjednom predao.
                                Hoces da kazes da je pobegao od Djokovica te 2016-te?
                                A te 2015-te pored onog sto je Bojana nabrojala, on je izgubio od Djokovica na RG-u sa poprilicno lakih 3:0. I ti hoces da kazes da je on tad bio u standardnoj formi, ali je Djokovic bio toliko mocan da jedan Rafa, kralj Roland Garrosa pa jos u solidnoj formi, nije mogao ni blizu osvajanja seta da dodje? Pa on ni na ostalim GS-ovima nikad nije dozvoljavao da ga najveci konkurenti dobiju sa 3:0, a ne na sljaci.
                                13/13!

                                Comment

                                Working...
                                X