Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni ja ih druze nikako ne kontam,4 meca i najbolja na svijetu,al eto to ti je njihova logika koju ja nikako ne kontam,cuj ona najbolja,kako...?

    Nista mi nije jasno,pa zar nije nezasluzeno
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Jos su stavili Nadala u opciju najbolji sportista godine a tu ja mislim da nije bilo ni Djokovica ni Federera ali ga je pretekao Dirk Novicki To nije mogao da uzme. Ali po meni on ove godine ne bi trebao da dobije tu nagradu za najboljeg u 2011... Potpuni apsurd. Pritom da jos godina nije ni zavrsena.

      Comment


      • Strasno,strasno!!!!Ovo je cista diskriminacija!!Ne mogu da verujem kako je Nadal uspeo da dobije tu titulu pored Djokovica,aj Nadal ali Vilijams,ovo je necuveno.Pitam se jesu li oni normalni?
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Nema ove nagrade vise nikakav znacaj,kriteriji ne postoje,sta god da ovi stranci urade to je bolje,ali bitno je da mi znamo pravo stanje!

          Ovo vise nema smisla,pa kako ih nije stid,ali vidjecemo sta ce reci kad Novak osvoji US,kako ce im obray to podnijeti,sram ih bilo
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Besmisleno je raspravljati o tome ko je najbolji.A taj ESPN treba ugasiti,pa oni nisu normalni koliko mrze Djokovica,prosto neverovatnox 1000000000000000000
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Sramota! Nisu smjeli da sacekaju kraj sezone, morali su u sred sezone da biraju najboljeg sportistu... Stvarno sramota!
              Ali dobro, ne znam ko je mogao ocekivati da ce Ameri za najboljeg sportistu proglasiti Srbina... A ako se uzme u obzir da Nike stoji iza svega toga...

              Comment


              • Pa zar to nije majku mu,nagrada za 2010 godinu?Covek je osvojio 3 GS i zasluzeno odneo nagradu...

                Comment


                • http://www.politika.rs/rubrike/spekt...ernetu.sr.html

                  barem sport da nas prikaze u pozitivnom svetlu..
                  interesantan je deo koji kaže da je trend povećanja interesovanja za teme o Noletu u područjima gde živi dosta stanovnika srpskog porekla najveći u Jagodini, slede Niš,Podgorica,Banja Luka,Novi Sad,pa Beograd..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Originally posted by Destroyer View Post
                    Ne znam da li ste diskutovali o ovome ali ovo je za mene jako smesna vest ESPN Americka televizija je za najboljeg tenisera 2011 godine nagradu dala Nadalu a ne Djokovicu Samo da mi je znati po kojim kriterijumima oni nagradjuju.
                    Koliko znam, kriterijum je najveci broj glasova tako da je nagrada totalno nebitna....sta reci, Rafalafini fanovi su se potrudili zasluzili su.
                    ~ Djoko ~ Fed ~ Nikolay ~ Simon ~ Dolgo ~ Soda ~


                    &quot;Those who overlooked Djokovic don&#039;t know anything about tennis&quot; - Fed

                    Comment


                    • Originally posted by Linoleum View Post
                      Koliko znam, kriterijum je najveci broj glasova tako da je nagrada totalno nebitna....sta reci, Rafalafini fanovi su se potrudili zasluzili su.
                      ja to isto mislim..
                      i mogu da se kladim da će Rafa da dobije nagradu i sledeće godine..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Originally posted by MiljanVR View Post
                        Ljudi ovo je bila nagrada za 2010 godinu !!!!
                        Ja pricam,ali niko ne slusa...

                        Comment


                        • Nagrada je za najboljeg u prosloj (2010) sezoni !!!
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ok, nismo ćoravi, dođem tu da vidim neku sličicu ili info, a ne da gledam u epski facepalm ili slova u divljačkom formatu, šta ti je sledeće na repertoaru

                            http://www.b92.net/tv/najava.php?id=1952 možda je neko postavio, ali da obnovimo gradivo

                            Comment


                            • Originally posted by Dacha View Post
                              Besmisleno je raspravljati o tome ko je najbolji.A taj ESPN treba ugasiti,pa oni nisu normalni koliko mrze Djokovica,prosto neverovatnox 1000000000000000000

                              Samo zbog toga sto je rodjen u krivoj drzavi,ga toliko mrze.

                              Comment

                              Working...
                              X