Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dodaće Olja, budi strpljiv..

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      A čime se ti cacanin baviš Odakle uvoziš automobile? Šalim se.

      Meni to prvo mesto uopšte nije bitno, samo razmišljam o GS. AO je mislim zicer. Glupo je pričati ovako unapred ali biće spreman, to mu je slem koji mu ide po meni najbolje.

      Treba da zaboravi prvo mesto jer vidim da ima čak lakši zreb sada nego kad je prvi
      Porodicna firma i sport vezano za tenis.

      Originally posted by NI View Post
      Objektivno, Novak ne moze biti prvi na kraju godine bez odredjene pomoci Nadala. Od svih ciljeva do kraja godine, najznije je 1. mjesto a potom Nitto. Medjutim, ne bih zelio da po svaku cijenu jurisa na prvo mjesto. Maksimalno treba da igra 4 turnira, pozeljno 3.
      NI koja 4 turnira, po meni bi bio totalno iracionalan ako bi igrao 4 turnira do kraja godine.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Честитам

        Comment


        • https://www.instagram.com/p/Bnjz5xUj...=1w7a6dresujwu

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Gospodar tenisa Marian Vajda
            sigpic

            Comment


            • Novak ponovo lici na onog starog, defanziva mu je na zastrasujucem nivou, bacio je Derl Potro sve sto je imao i nije bilo ni blizu dovoljno, sigurno frustrirajuce jako za njega, na kraju te suze koje govore koliko mu je tesko, ali ne treba da zali, nije se moglo bolje od ovoga. Novaka moze da dobije u finalu Slema samo Vavrinka ocigledno, samo teniser koji poteze, koji je toliko agresivan i uspijeva da nekako kontrolise tu zastrasujuce agresivnost, cak nije dovoljan ni fantastican nivo da bi se dobio ovakav Novak, potrebno je nesto vanserijsko, najveci moguci nivo koji igrac ima u sebi, mozda cak i da ide preko granice svojih mogucnosti.

              Od Vimbldona 2014. do danas on je odigrao 10 finala Slemova i ima skor 8-2, postao je nevjerovatan clutch. Ali je napokon dobio u finalima Slemova nesto laksi posao. Tesko da se Del Potro moze zvati laksim poslom ali em je takva era da jedan ovakav Del Potro nije bas strogi vrh, em Novaku on odgovara, uglavnom Novak mora da bude koncetrisan, da se drzi plana igre jer ako samo malo skrene sa puta bice kaznjen. Vidjeli smo to i juce, Novak u jednom trenutku pocne da se inati i da mu forsira FH i kad se to desi onda je u problemu, jer Del Potrov FH je jedan od najboljih svih vremena, snaga koju generise iz tog udarca je nestvarna. Ipak Del Potru je lakse da napada Nadala nego Djokovica, jer mu Nadal salje lopte sa nesto vecim odskokom i lakse mu je da ih poklapa. Koliko god Nadal slao duboke lopte, a salje ih po automatizmu, one vise odgovaraju Argentincu, dok ga Djokovic konstantno cera da se savija u koljenima, razvlaci ga po terenu kao pitu i ne da mu da poklapa iz sve snage.

              Podloga je bila uzasno, uzasno spora. Ko se zali na kvalitet tenisa i koliko je bilo gresaka, neka se samo sjeti finala Majamija izmedju Djokovica i Mareja i na sta je licio taj tenis na jednom najsporijem mogucem betonu u uslovima koji su maltene nehumani. Tu nema mjesta ljepoti i kvalitetu, a opet juce je bilo vise nego dovoljno vinera u prva dva seta pogovotovo pa iako su imali negativan skor vinera i neiznudjenih gresaka razlika je bila mala, samim tim je kvalitet tenisa bio na izuzetnom nivou.

              Djokovic ponovo izgleda kao ultimativna teniska masina. Na sporom betonu on je najbolji svih vremena tu nema nikakve dileme. Ali njegov ritern je bas nesto sto se tesko moze objasniti. Svi oni stoje daleko, Nadal kod linijskih, Del Potro prvi juce cekao na tri metra od osnovne, ali Novak je stalno tu, stalno ili na liniji ili malo iza nje i sve zivo ne da vraca, nego iz riterna pravi prednost kao da servira. To je nesto sto je tesko objasniti, nije to vise ni osjecaj, ni refleks, jednostavno ritern mu nije sa ove planete. Defanziva je na najvecem mogucem nivo ponovom, kretanje isto, i izgleda kao da pocinje njegova treca era dominacije. ALi treba biti oprezan, vidjeli smo kad je izgledalo da je nepobjediv, da je na krovu svijeta kako su se stvari vrlo lako i vrlo brzo okrenule. Zato treba uzivati u trenutku.

              Ipak govor tijela, reakcije nakon pobjede, i same izjave nakon ova dva fantastica mjeseca su potpuno drugacije nego sve sto je pricao i radio poslednje dvije godine. To itekako ohrabruje. Stigao je idola ali ima jos stvari da juri, ako bi uzeo RG imao bi svaki Slem barem dva puta osvojen, prvo mjesto u ovoj fazi i nije toliko bitno ali bi mogao mozda da razmislja da ce jos jedan duzi period biti prvi, posebno ako ga preuzme do kraja ove sezone, onda nema nista da da brani do Vimbldona sledece sezone, a kao sto smo vidjeli njemu je dovoljno samo par mjeseci da sakupi 6500 poena. Naravno tu je i broj Slemova, ali da treba dozirati treba naravno. No stvarno trenutno izgleda kao da nema konkurenta. Vimbldon i Sinsinati su bili drugaciji, ali na USOu je sve licilo kao da je vrijeme stalo i da je ovo ponovo 2015. ili prvi dio 2016. godine.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Imate anketu, a akcenat je na ono šta vi lično želite da Novak osvoji do kraja sezone, tako da je kratkoročna.
                Meni baš nije najjasnije ovo.

                Kako (i zašto) navijač Đokovića ne želi da on osvoji turnir na kom učestvuje?

                Da je ovo pitanje iz zagrade ili tipa šta vam je najbitnije da osvoji, drugi bi odgovori bili, ovako bih stvarno voleo da mi objasnite vi što ste glasali za druge opcije, kako to ne želite da uzme neki turnir?
                Jedina realna opcija koju vidim je ova da shvatate to u smislu šta vam je najbitnije
                U tom slučaju bih rekao Šangaj i WTF. Prvo mesto je svakako samo pitanje vremena, meni lično su mnogo bitnije nedelje nego li YE#1


                Welcome back Vlajko




                Comment


                • I ti trazis neke odgovore od mene [emoji3]

                  Gde stoji opcija...ne zelim da osvoji?

                  Nebitno, nije frka ako ne osvoji, necemo misliti da je kataklizma ako sada ne osvoji, tako sad tumacim to, sta znam, svako ima isvoje. Ako posle svega treba da obasnjavam sta zelim od Novaka i kakav sam navijac, e dodjavola onda!

                  Jedan Masters i WTF nije dat kao predlog jer sam mislila, pogresno ocigledno, da ko zeli jedan zelece i drugi, dodacu ga sada, a ko je glasao vec, glasao.

                  I iskreno bas zato sto je to ...najbitnije.. mozda jace osecanje, ovde ne mora mnogo da se vodi racuna o svakom predlogu, moze da se glasa i za nesto priblizno dato.


                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Hm, šta želim
                    Trenutne želje su recimo neko šaranče 10+, dok Novaku na prvom mestu želim dobro zdravlje a neka osvoji šta mu već bude ćef.
                    Bistro
                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • Po meni Novak treba da preskoci Laver Cup I da igra Peking. Ne treba da juri sa turnira na turnir za to prvo mesto, ali treba da igra svij imiljeni turnir iz serije 500. Laver Cup neka igra kada.bude Rodzerovih godina, ili kada dodjemo do toga da su samo slemovi bitni I da nema sanse za prvo mesto I nema mnogo sansi na mastersima.

                        Comment


                        • Peking sigurno neće igrati, a potpisao je za taj LC, nema šanse sada da odustane. Nagađa se da ga Beč pregovara sa menadžerima, možda se npr pojavi i zbog bodova ako odluči da juri no 1, možda zato što je i u Evropi blizu Srbije itd. Opet sumnjam ,2013e je bila slična situacija ali nije želeo da igra Valensiju ni Beč, ni St Petersburg a sve je bilo u opciji za bodove za br 1...



                          Craig O'shannessy u analizi finala USO kaže da je napadati Delpotrov FH bilo deo taktike
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Ali te 2013. je igrao Peking! I plus je rekao na srpskoj konferenciji posle finala da razmislja o Pekingu. Ne treba da baci jos jednom prvo mesto kao 2016. Takodje mu ne treba pritisak kao te godine da mora da osvoji WTF. Laver cup je delovao kao dobra opcija pre par meseci, sada nikako...Treba da kaze da je iscrpljen od USO.

                            Comment


                            • Laver cup je ugovarao davno i tada o prvom mestu uopšte nije ni pomišljao. Ja sam takođe za to da ne igra Laver cup već Peking.

                              Comment


                              • Imao je ugovor 2013 sa organizatorima turnira u Pekingu , igrao punu sezonu... Kao što rekoh ne verujem da će igrati ove godine i zbog toga što se LC igra valjda krajem septembra a Peking u prvoj nedelji oktobra...


                                Neko je pisao o lobovima DP jesu bili super , nije lako lobovati viskokog igrača , a meni je ovaj poen protiv Milmana bio još lepši , iako je i izgubio balans u jednom trenutku . Pogledajte šta je samo odigrao , razmene , FH slice DS sa osnovne, FH oko mreže i na kraju onaj štop volej. To su varijacije koje su u ovoj fazi karijere po meni neophodne
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X