Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Definicija.

    Comment


    • Preostali ucesnici muskog US Opena su:
      Definicija, Kenzo, Esencija i Ferdinand!
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • [emoji28] [emoji28] [emoji28]

        Comment


        • ne moze Ferdinand, taj bik je previse sladak
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Lakše gledati mečeve s Rafaelom nego li ovo jutros gdje su uslovi glavni protivnik, a preko puta neko ko te ne bi nikad dobio da je sve normalno.
            Ako sutra bude kiša pokriće se teren, a oni su nešto zeznuli tu pa opet moguće da bude teško?

            Comment


            • Gledam malopre reprizu i pade mi Olja par x na pamet - ko bambi na ledu

              Comment


              • Ja? Sto?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jesi ti (il je Mara) koristila taj izraz.

                  Comment


                  • Pretpostavljam da ce Nadal i Del Potro oduziti svoj mec, pa ce Novak i Nisikori prakticki igrati u vecernjem terminu. Moze Novakova prednost u startu biti sto je vec naviknut na te uslove, za razliku od Japanca, koji nije igrao nocu na AA, pa bi valjalo iskoristiti sam pocetak za brzi brejk i stvljanje prvog seta u svoje ruke. Od USO '14 su bas mnogo igrali i po meni kao relevatne pobede za predstojeci duel bio izdvojio meceve na betonu iz 2016, 1/4 finale AO, zatim finala Majamija i Toronta i na kraju polufinale tadasnjeg WTF. Nisikori u njima nije uzeo nijedan set, a samo su jednom otisli u produzetak (drugi set u Torontu 7-5). Dakle Novak itekako ima igru za Japanca, ako u mec udje hladne glave i maksimalno fokusiran veliki je favorit. Videcemo hoce li Nisikori pokusati necim da iznenadi Novaka, na Vimbldonu je imao dobar rezultat do sredine treceg seta, seca se svog najveceg trijumfa u karijeri, sigurno veruje da moze do pobede. Na Novaku je da mu nadu sto brze ugasi.
                    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                    30 consecutive match wins - Stands alone
                    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Jesi ti (il je Mara) koristila taj izraz.
                      Ja "Novak na mreži kao Bambi na ledu" ako na to misliš...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Jesi ti (il je Mara) koristila taj izraz.

                        Koristimo svi najcesce od Mase i njenog kretanja po prasini ono nekad, ali to je krava bila u pitanju (ona je sama to rekla), a za bambjja se inace kaze, svi koriste taj izraz za nekog nespretnog, naravno zbog cuvenog crtaca

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Ja "Novak na mreži kao Bambi na ledu" ako na to misliš...
                          Da, nakon onog poena gde je gde ga je izvozao pa zakucao u mrežu sa pola metra. I još je to bila brejk lopta

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Da, nakon onog poena gde je gde ga je izvozao pa zakucao u mrežu sa pola metra. I još je to bila brejk lopta
                            Bilo ih je par noćas...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Gledam sad reprizu. Kad se skinuo na pauzi da se Milman presvuče, videlo se koliko je mršav ali to više nikoga ne zanima kad se igra dobro.

                              Comment


                              • Meni je recimo idealno poredjenje u slucajevima kada se posle nekog udarca koji nije bio dobar, kada se nije dobro namestio za njega, lose zahvatio lopticu, pa pocne da se bacaka i mlati rukama, presavije u telu kao da ce da padne, nocas se posle nekoliko zicera koje je omasio tako ponasao... prava marioneta, kojom neko nevidljiv upravlja i vuce one konopce. To mi nikada nece biti jasno sta mu se desi tada ili nesto glumata ...hm
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X