Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo bi dobro da Čilić dobije Nishikoria kako NI i ja ne bismo strahovali.

    Originally posted by Sandugp View Post
    Sve to mozes da strpas u frizider, pa da sacuvas za finale primera radi.
    Fića je u finalu već izrutinirao Rafaela tako da ostade gladan.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Bilo bi dobro da Čilić dobije Nishikoria kako NI i ja ne bismo strahovali.
      Nishi bi mu bio odlicna priprema pred mech sa Nadalom, ali pod uslovom da ga odradi Novak efikasno. Jer postoji rizik da se mech pretvori u maraton, a i te traume iz 2014-e..

      Comment


      • Nema veze ovo s 2014, dovoljno je baciti pogled na Wimbledon ove godine gdje set i po Novak bio van kontrole. Treba uzeti u obzir da je Nishikori mnogo manje opasan na travi i da je vjerovatno u životnoj formi. Nadam se da griješim i da će ga Čilić nekako dobiti

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Dobro to je bio kasniji dnevni termin. Ni onaj prvi najraniji od 11 (koji je igrao Nisikori), ni onaj podnevni od 2 (koji je igrao Novak). Marina i Gofana su strpali od 4 popodne po njihovom vremenu, mozda cak i nesto kasnije.
          Nije ti dobra racunica, jer se PF mecevi igraju u dva termina 13:30 i 19...tako da zna se koji je nas -.-

          Edit: ne, ne u 19...posle 19 tj zena
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Nije ti dobra racunica, jer se PF mecevi igraju u dva termina 13:30 i 19...tako da zna se koji je nas -.-

            Edit: ne, ne u 19...posle 19 tj zena
            Nebitno je sada ... jer kako kazu u petak ce biti znatno hladnije. Sada je problem cetvrtfinalni duel - kako se sve okrene za "sekund"
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Nebitno je sada ... jer kako kazu u petak ce biti znatno hladnije. Sada je problem cetvrtfinalni duel - kako se sve okrene za "sekund"
              Naravno da sam napravila lapsus...ne PF vec CF. Ja pozurila malko
              Dakle, danas se igraa ne pre 13:30, posle wta i drugo cetvrtfinale pose wta u 19, kapiras?

              Tako ce biti i sutra.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sto je bolje? Federer navecer ili Milman u 14:00 po njujorskom vremenu, ne vjerujem da ce Novaka staviti ranije? Za srijedu predvidjaju +30, protiv Fusovic je bilo +36. Ipak je bolji Milman, tim vise sto Novak nece imati problema sa motivacijom u 4. kolu. Federer moze uvijekda poludi, pogotovo ako Novak udje nervozno u mec.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Naravno da sam napravila lapsus...ne PF vec CF. Ja pozurila malko
                  Dakle, danas se igraa ne pre 13:30, posle wta i drugo cetvrtfinale pose wta u 19, kapiras?

                  Tako ce biti i sutra.
                  Znaci ako igra prvi mec igra u pola dva, ako igra drugi igra posle sedam. Ne bih ja bio toliko siguran da nece igrati drugi.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Znaci ako igra prvi mec igra u pola dva, ako igra drugi igra posle sedam. Ne bih ja bio toliko siguran da nece igrati drugi.
                    Hahahah

                    Ne posle 7 vec u 9
                    U 7 pocinje wta

                    Pa mogu organizatori da iznenade, sto da ne
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Mislim da je totalno nebitno kada će Novak igrati. Ali je zato bitno da vidimo šta će biti sa Rafom. Moje mišljenje je da on neće ući u finale.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        Mislim da je totalno nebitno kada će Novak igrati. Ali je zato bitno da vidimo šta će biti sa Rafom. Moje mišljenje je da on neće ući u finale.
                        Slazem se da Rafu ceka neizvjesan put do finala. Ali nisam siguran ko bi u eventulanom finalu Novaku vise odgovarao Isner, Delpo ili Rafa. Doduse, nadam se da bi Isner bio previse iscrpljen.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Slazem se da Rafu ceka neizvjesan put do finala. Ali nisam siguran ko bi u eventulanom finalu Novaku vise odgovarao Isner, Delpo ili Rafa. Doduse, nadam se da bi Isner bio previse iscrpljen.
                          Ukoliko Novak udje u finale bitan je način na koji to uradi. Na papiru trebalo bi da potrosi znatno manje energije od druge strane žreba. Kod Nadala sam protiv Gruzijca video kako popušta snaga na prvom servisu. Ostale nisam gledao. Isner je najmanja pretnja. Novak je jucerasnjim uslovima dobar set i po. Toliko moze da izdrzi a da vreme ne utice na njega. On pokušava maksimum da izvuče na znanje ali nimalo to nije lako. Po mojoj proceni, ne kazem da ce i Novak sigurno u finale, ali od preostalih igraca, niko ne moze da uzme vise od jednog seta protiv Đokovića.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Bilo bi dobro da Čilić dobije Nishikoria kako NI i ja ne bismo strahovali.



                              Fića je u finalu već izrutinirao Rafaela tako da ostade gladan.

                              Istina je i to. Za nedelju sam imao u planu grickalice ali ovo mora da se pojede..

                              Evo poceli i klinci da se sprdaju sa njim.

                              Zbog cega ne bi mogao da trazi vecernji termin kao sto je trazio cc na W? Cila-Nishko moze biti dobar mec ali moze biti i cist raspad.
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                Ukoliko Novak udje u finale bitan je način na koji to uradi. Na papiru trebalo bi da potrosi znatno manje energije od druge strane žreba. Kod Nadala sam protiv Gruzijca video kako popušta snaga na prvom servisu. Ostale nisam gledao. Isner je najmanja pretnja. Novak je jucerasnjim uslovima dobar set i po. Toliko moze da izdrzi a da vreme ne utice na njega. On pokušava maksimum da izvuče na znanje ali nimalo to nije lako. Po mojoj proceni, ne kazem da ce i Novak sigurno u finale, ali od preostalih igraca, niko ne moze da uzme vise od jednog seta protiv Đokovića.
                                Lagao bih kad bih rekao da se stvari ne razvijaju povoljno za Novaka. Bez ozbiljnog protivnika moze doci do polufinala. Svejedno, ne zelim da se uljuljkam u osjecaj sigurnosti. Osim Milmana, Novak je gubio od svih koji su ostali. Nadal, DP i Nisikori su mu nanijeli vrlo bolne poraze. Porazi nisu bili tako bolni protiv ostale trojice ali je svaki pobijedio Novaka u znacajnom mecu. Tim na RG-u prosle godine, Izner u Sinsinatiju 2013, taj poraz je dodatno nagrizao Novakovo samouvjerenje za USO, i konacno Cilic u Kuinsu poslije mec lopte. Protiv svako do njih ce Novak biti favorit ali...
                                Last edited by NI; 04-09-18, 10:34.

                                Comment

                                Working...
                                X