Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preskače i Plavušanka kad dobije Dedu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Prvo mesto je malo pobeglo nakon sto je Nadal osvojio Toronto (sto nije bilo predvidjeno). Dakle, da bi postao prvi posle wtf-a treba mu: Uso, jedan master i wtf, bez obzira na Nadalove rezultate do kraja sezone. Ako Nadal ispadne pre finala onda mu ne treba master dovoljna su mu 2 dobra rezultata u Sangaju i Parizu. To onako, racunica iz glave..

      Ko ce da doceka sredu..Zna li neko da li ce se cf Nola-Fedja igrati preko dana ili u vecernjem terminu?
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Malo off.
        Kakve Kurir ima naslove na sportskom delu za Novaka meni suze liju, pogotovo ovaj 😂

        https://www.kurir.rs/sport/tenis/311...s-mont-everest

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Fića View Post
          Zna li neko da li ce se cf Nola-Fedja igrati preko dana ili u vecernjem terminu?
          To se valjda ne dovodi u pitanje.



          Last edited by icetea; 02-09-18, 23:06.
          -To define is to limit.

          Comment


          • Kako mi je nesto bezveze u glavi kad vidim Miljana van Novakovog boksa 😢

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Smesko [emoji4][emoji4]

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Verujem u laku pobedu Noleta veceras.. Ipak Sosa nije igrac koji moze praviti provleme na ovoj podlozi, pre ce na sljaci.. Brinem se samo da Fedju ne uhvate trema i drhtavica veceras i ne izgubi od skromnog Milmana.. au kakavo bi to razocarenje bilo, necu ni da razmisljam..
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Aaa ulazim u stan i Vajda prica(o) na ES, sta, staaaa?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sousi je hard omiljena podloga , to sto je uzeo Estoril ne znaci puno, domaci turnir , poklapanje nekih kockica...

                      Vremenski uslovi pored Souse jos jedan protivnik. A vec je preziveo laksi toplotni udar u prvom kolu pa pre toga i u Torontu i Cininatiu przio , pa dalje od toga na AO.. Na organizam kao sto je njegov ( lako se uocavaju teskoce koje ima u slicnim uslovima) se kad tad mora odraziti kumulirano .
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Souza je uporan, teško se predaje mada će vlažnost vazduha od preko 70% uz 31stepen biti veći problem od Portugalca. Ono što je skoro sigurno je da će teško sačuvati svežinu pored ovakvog izazova.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Aaa ulazim u stan i Vajda prica(o) na ES, sta, staaaa?
                          O Novaku, kako je uporan, mentalna gromada, kada gubi 1:0 u setovima ne brine se jer je psiholoski najbolji... za razliku od mene (Vajde)... eto ukratko 😉

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Niko nije savreseno objektivan. Zasto bih bio ja?

                            Necu te pogresno shvatiti i odgovor je u dosta jednostavnoj matematici. Kladionice daju 27.8% sansi Novaku. Nadalu daju 31.8% tj. 4% vise a Federeru 19.8% tj. 8% manje. Mislim da ga kladionice podcjenjuju, ali ne puno. Ako dam Novaku sljedece sanse protiv protivnika:

                            Sousa 96% (kvota 1.05)
                            Rodzer 70% (kvota 1.45)
                            Cilic 80% (kvota 1.28)
                            Nadal 67% (kvota 1.53)
                            .
                            Nije poenta bila da mi potvrdis svoju objektivnost. Mislio sam da ces odgovoriti nesto na racun subjektivne procene.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Nije poenta bila da mi potvrdis svoju objektivnost. Mislio sam da ces odgovoriti nesto na racun subjektivne procene.
                              Svaki od cetiri postotka koji sam dao (96%,70%,80% i 67%) je moja subjektivna procjena.

                              Comment


                              • Strikan došao malo u Veliku jabuku da se zezači.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X