Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vimbldon 2014 full kad sam mislio da ću završiti u ludari

    evo samo lnk

    https://www.dailymotion.com/video/x2gt3v7
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Ne vidim šta si postavio,postavi samo kao link




      Prvi bold -on je protiv Novaka uvek raspoložen, ne znam samo kako uspe da se motiviše.
      Drugi bold- naprotiv mislim da bi to bilo veće emotivno pražnjenje i olakšanje jer je konačno našao igru za njega, a Federera je već dobijao x puta...
      Dva meča sa Nikom Maro je tako mali uzorak da ne može predstavlljati pravilo.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Moze da se sprda lagano jos nardedna 2 kola ,kakav Gaske, u kanalu totalnom sa Djereom se ganjao,a jos je H2H sa njim dobro poznat,posle Sousa ili Puli ma dajte ljudi smehoteka,i onda malo da pojaca ako naleti RF, sto je upitno jer ako Nik izadje normalan i 80% koncentrisan moze lako da izbaci RF,realno Nole ima jedan od laksih zrebova na jednom GS ikada do finala
        Slažem se sa ovim u potpunosti, i meni je isto palo na pamet kada sam gledao žreb ko mu dolazi nakon Gaskea.
        S tim da uopšte nije sigurno da će RF doći do tog četvrtfinala upravo zbog Nika, i ako ga prođe protiv Pera može biti zanimljivo, jer ovaj kad mu ide ne hebe živu silu i jedan je od retkih koji nisu impresionirani ko mu je s druge strane mreže.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by joshmor View Post
          vimbldon 2014 full kad sam mislio da ću završiti u ludari

          evo samo lnk

          https://www.dailymotion.com/video/x2gt3v7
          Hvala Josh

          Znam Peco ali ima poslovica- šta se desi jednom ne znači da će i drugi put, ali ono što se desi dva puta znači da će i treći...
          E toga se plašim
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Hvala Josh

            Znam Peco ali ima poslovica- šta se desi jednom ne znači da će i drugi put, ali ono što se desi dva puta znači da će i treći...
            E toga se plašim
            Ta poslovica mi deluje kao varijacija na temu Marfijev zakon
            Nema potrebe da se plašiš, ugledaj se na Novaka on se ne plaši nikog na turu.
            sigpic

            Comment


            • Gledala reprizu.
              Pobeda je vazna.
              Meni isto nije jasno zasto se toliko nervira zbog publike, pa 2015 na USU je bilo divljanje publike i sam je izjavio posle da je njemu u glavi sve vreme odzvanjalo "Nole,,,Nole".

              Pa W-donu protiv onog Edmunda je bila nepodnosljiva publika pa se nije toliko nervirao, naprotiv to mu je dalo jos vise motiva.

              Nije mi jasno da ne moze koliko -toliko iskljuci

              U Sinsinatiju je bio nekako drugaciji, iako je bilo teskih meceva. Sad mi deluje malo pogubljeno, ali ko ce znati, izborice se valjda sam sa sobom-to je najvaznije.

              Da prodje Gaskea pa cu da razmisljam dal' je bolji Fed ili Kirgios :
              Nek arlaukne onako kako samo on moze , da se svi poplase
              Idemo dalje
              Last edited by Zoje; 31-08-18, 16:24.
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Originally posted by Zoje View Post
                Gledala reprizu.
                Pobeda je vazna.
                Meni isto nije jasno zasto se toliko nervira zbog publike, pa 2015 na USU je bilo divljanje publike i sam je izjavio posle da je njemu u glavi sve vreme odzvanjalo "Nole,,,Nole".

                Pa W-donu protiv onog Edmunda je bila nepodnosljiva publika pa se nije toliko nervirao, naprotiv to mu je dalo jos vise motiva.

                Nije mi jasno da ne moze koliko -toliko iskljuci

                U Sinsinatiju je bio nekako drugaciji, iako je bilo teskih meceva. Sad mi deluje malo pogubljeno, ali ko ce znati, izborice se valjda sam sa sobom-to je najvaznije.

                Da prodje Gaskea pa cu da razmisljam dal' je bolji Fed ili Kirgios :
                Nek arlaukne onako kako samo on moze , da se svi poplase
                Idemo dalje

                Vrlo je prosto, primenjivo je za svaku osobu i vazi za svaku osobu. Kada sve ide kako treba on se ne obazire na publiku a kada nesto krene nizbrdo onda mu sve smeta. U datom trenutku to ga ometa ali sustinski im ne zamera. U tim situacijama njega nervira svaka publika, pa cak i ona koja navija za njega. To se videlo protiv Cekinata na RG i protiv Federera u Sinsinatiju. Ne znam kako vam polazi za rukom da tako jednolicno gledate na vecinu stvari. Ali to je moc medija, ako neko izadje i u svim medijima nesto potencira onda se to tako prihvati. Moje misljenje je da je taj njegov odnos sa publikom prilicno preuvelican. Postoje turniri na kojima njega vole, odnedavno vise nego nekad pa se o tome ne prica jer to za biznis nije dobro.

                Elem, opet je bio kaznjen za opustanje i svaki put ce biti. Sada vec kapiram da to ima veze sa malo duzim periodom neophodnim da fokus uvek bude na nivou. Za sada je na nivou samo onda kada je neophodno.
                Last edited by Ljubitelj tenisa; 31-08-18, 16:54.

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  Ako bi moglo da se bira moj izbor za 1/4 finale je svakako Nik.
                  Federer uvek predstavlja pretnju Kirjos zavisno od raspoloženja.
                  Federerova igra može imati male padove kod Kirjosa su to ponori.
                  Federer ima većinsku naklonost publike, Kirjos nema.
                  Federer ima ogromno iskustvo u best-of-five formatu, Kirjos ne.
                  Federer se zasigurno neće predati do poslednjeg poena dok Kirjos nema tu postojanost.
                  Dobiti Kirjosa znači manje emotivnog pražnjenja nego dobiti Federera što je vrlo bitno za nastavak turnira.
                  I na kraju jeste Kirjos dva puta dobio Novaka ali u oba slučaja u dva tesna seta i to onog Novaka iz 2017-e.
                  Samo još da dodam Federer ima 37 godina, Kirjos ne.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ma ljudi, Kukuskin ce da naniže Millmana i Kirijosa (koji ce da odere Fedju) i eto Novaku cetvrtfinale iz snova.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Samo još da dodam Federer ima 37 godina, Kirjos ne.
                      Ne vidim po čemu je taj podatak bitan. Jedino ako se uzima u kontekstu fizičke spreme gde je vrlo upitno da li je Nik bolji u tom segmentu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Ne vidim po čemu je taj podatak bitan. Jedino ako se uzima u kontekstu fizičke spreme gde je vrlo upitno da li je Nik bolji u tom segmentu.
                        Veoma je neozbiljno isticati fizičku spremu kao vrlinu čoveku od 37 godina.
                        Federer pada protiv prvog igrača koji ga natera na duže izmene i da meč potraje preko dva i po sata.
                        Kada ga ne bi štedeli kao što ga štede i da puste da odigra jedan meč u dnevnom terminu tu bi završio turnir bez obzira na trajanje meča.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Rodzer u sebi ima mozda set i po ludackog tenisa, ali set i po nije dovoljan za best of 5 mec. Sve sto treba Novak da uradi je da izadje naostren na teren i odradio je 50% posla, ako uzme prvi set, to je vec 95% posla odradjeno. Bas veliki pad u igri bi morao da ima, i to pad koji bi trajao duze vreme da Rodzer izadje kao pobednik u tom mecu.
                          Ja kao rodzerovac bih voleo da dobije, ali ne vidim nacin protiv ovakvog Novaka.

                          Lagano budzi H2H Novak ako dodje do tog duela.
                          Last edited by Mr. Wolf; 31-08-18, 17:48.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Veoma je neozbiljno isticati fizičku spremu kao vrlinu čoveku od 37 godina.
                            Federer pada protiv prvog igrača koji ga natera na duže izmene i da meč potraje preko dva i po sata.
                            Kada ga ne bi štedeli kao što ga štede i da puste da odigra jedan meč u dnevnom terminu tu bi završio turnir bez obzira na trajanje meča.
                            Taj isti Federer dobio je na AO-u 2017--e jednog Nadala i to u 5 setova. Nije pao fizički već je naprotiv digao igru u završnom setu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Federer nema tu izdrzljivost koju imaju Nadal i Djokovic.. Nije je imao u 25 i nema je sada u 37. Uprkos tome svakako moze da igra zaredom partije od po pet seta bez problema i na najvisem mogucem nivou. Ali ako nabasa na protivnika koji zna da ga "seta" i koji je izdrzljiviji od njega e tu nastaju problemi. Voleo bih da prodje protiv Nika i da ga Novak preore ko parcelu od 100 ari, ali mislim da je Nik blagi favorit sutra.. mozda ode u 5..
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Taj isti Federer dobio je na AO-u 2017--e jednog Nadala i to u 5 setova. Nije pao fizički već je naprotiv digao igru u završnom setu.
                                Prođe godinu dana od toga, ne stoje igrači u mestu a kad krene da se pada to je strmina kao u Val d' Izeru.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X