Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Naravno da je sekta. Nije to tvrdoglavost nego normalnost većine Srba jer su vaspitani u tradicionalnom duhu i nije ih do kraja prepravila ponuda opcija za koje se kaže "to je danas normalno, 21. vek je"

    Zna se šta je sekta a šta religija a neki bi to da izjednače - može, ali da nije Uroš ovde. Bolje da pričamo o Novaku nego o Imazu iskreno, nema se šta pametno reći za tog maga i okultistu. Ako mogu da čitam ovde o Novaku interesuje me i više volim da čitam nego da pišem, ne moramo pričati o okultisti i magu, njegova stvar.
    Daj dokaz ili ispadas klasican srbenda.
    Hriscanstvo nije sekta a ovo jeste [emoji23]

    Onda je Novak sektas, sta reci.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post

      Meni je to tenisko prženje na suncu neshvatljivo
      Od malena ih sa uživanjem stavljaju na teren u tim terminima, kao da leti ne bi mogli da iskoriste jutarnje ili poslepodnevne sate, da se ne dave na vrućini i sačuvaju kožu os sunca.
      Bezveze mi je da gledam to mučenje, ko će prvi da kolabira od vrućine, testira se njihova fizička izdržljivost, a ne tenisko umeće. Možda je organizatorima a i publici tako uzbudljivije, meni skroz bezveze.
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Red bi bio da organizatori belosvetskih turnira već jedared dignu ruke od Novaka.
        Klin se klinom izbija njemu jasno ne pomaže zato treba bataliti tu ćoravu rabotu.
        Hvala njima na onolikom trudu ali od njega ne bi vajde.
        Neće ti se taj navići da igra teniske utakmice po pripeci nema teorije, makar ga gonili još toliko koliko su za ovih 15 leta.
        Nego neka ga kad već voli puste neku da tabana po ladovini, što ono kažu, sevap je.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Fala vi. [emoji6]Spartaaaaaaaa [emoji41]
          Nema na čemu,ako imate neku posebnu želju za gif da se napravi javite

          Originally posted by Larisa View Post
          Meni je to tenisko prženje na suncu neshvatljivo
          Od malena ih sa uživanjem stavljaju na teren u tim terminima, kao da leti ne bi mogli da iskoriste jutarnje ili poslepodnevne sate, da se ne dave na vrućini i sačuvaju kožu os sunca.
          Bezveze mi je da gledam to mučenje, ko će prvi da kolabira od vrućine, testira se njihova fizička izdržljivost, a ne tenisko umeće. Možda je organizatorima a i publici tako uzbudljivije, meni skroz bezveze.
          Pa i meni...Ako je na tribinama bilo neizdrživo mogu da zamislim kako je na terenu ,još na sve onoliko trčanja
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Daj dokaz ili ispadas klasican srbenda.
            Hriscanstvo nije sekta a ovo jeste [emoji23]

            Onda je Novak sektas, sta reci.
            De si limune
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              De si limune
              Pozdrav za brata i wlcm back!
              Dajder da ozivimo onu elektroniku, kafandzije krenule da dominiraju dole u onom bezvlascu.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Nema glume, ali još više nema predaje. Marija, gde je this is Sparta gif kad najviše treba?[emoji41]
                Ili je bio blizu predaje ili je glumio.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Ili je bio blizu predaje ili je glumio.
                  A u stvari bilo mu je teško, ali mu nije padalo na pamet da preda.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment




                  • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Luđak.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          A u stvari bilo mu je teško, ali mu nije padalo na pamet da preda.
                          Sigurno da mu je bilo tesko i sigurno da je pokazao sampionsku zelju za pobjedom. To nicim ne protivrjeci ono sto sam napisao bazirano na utisku koji sam ja, ali i mnogi drugi, imao tokom meca. Izgledalo nam je da Novak, zbog laganog toplotnog udara, nece izdrzati. Da ce morati da preda.
                          Last edited by NI; 30-08-18, 11:23.

                          Comment


                          • Kad Nole? Oko 1?

                            Comment


                            • Tako je.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Sigurno da mu je bilo tesko i sigurno da je pokazao sampionsku zelju za pobjedom. To nicim ne protivrjeci ono sto sam napisao bazirano na utisku koji sam ja, ali i mnogi drugi, imao tokom meca. Izgledalo nam je da Novak, zbog laganog toplotnog udara, nece izdrzati. Da ce morati da preda.
                                To već spada u onu priču o babama, snevanju i onome što im je milo. :coffee:
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X