Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Tea.
    Niko nije tipovao Vimbldon?

    EDIT: Čačke sada vidim i zašto te zanimalo
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by icetea View Post
      Spoiler
      Hvala puno.
      Originally posted by Marija81 View Post
      Hvala Tea.
      Niko nije tipovao Vimbldon?

      EDIT: Čačke sada vidim i zašto te zanimalo
      😂😉😊

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment





      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post


            I vise od toga, mislim da je imao 17 ili 19 finala za redom.

            Taj niz se prekinuo na onom turniru u Dubaiu kad ga je sprecila infekcija oka.

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              I vise od toga, mislim da je imao 17 ili 19 finala za redom.

              Taj niz se prekinuo na onom turniru u Dubaiu kad ga je sprecila infekcija oka.
              Sedamnaest finala u nizu, ali ne samo velikih, od AO15 do Dubaija16.

              No, ovde je rec o nizu i pobedama na GS, Mastersima i zavrsnom....13 pobeda od 17 velikih finala, za 15 meseci.


              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kako Olja priziva djaola

                Comment


                • Fali tu poraz protiv Veselog u Mcu izgubio je Rim i Sinsi kao i Wimb protiv Kverija,tako da je to 12
                  od 16 ali koga to briga sada

                  Jedino ako je rec samo o finalima,ali onda to nije nista posebno,imao je on niz od 15tak finala zaredom na velikim turnirima tamo 2015 negde
                  Last edited by Srkisa; 26-08-18, 15:37.

                  Comment


                  • Kakvog djavola?


                    Lepo od Delpa

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Srkisa View Post
                      Fali tu poraz protiv Veselog u Mcu izgubio je Rim i Sinsi kao i Wimb protiv Kverija[emoji3],tako da je to 12
                      od 16 ali koga to briga sada

                      Jedino ako je rec samo o finalima,ali onda to nije nista posebno,imao je on niz od 15tak finala zaredom na velikim turnirima tamo 2015 negde
                      Nisi ti to dobro nesto procitao

                      Edit: elem, morala sam da prekinem, pa da se nastavim.
                      Tada MC i W... NIJE izgubio u finalu, finale Rim16 stoji da je izgubio, 2015. osvojio, Sinsi15 stoji, 2016. nije ni igrao.


                      A napisala sam da ima i niz od 17 finala (ne samo velikih ).. od.. do.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • https://www.b92.net/sport/usopen2018...nav_id=1435441

                        Postavila sam ovo samo iz jednog razloa.

                        Mislim da je u pravu da Nadal zeli da se priblizi Federeru po br. GS, da je sveziji, odmorniji, jer je preskocio Sinsi, normalno i da ako bude igrao sa Noletom, prvo osvoji titulu a samim tim i "vrati milo za drago" za W.

                        Ono da beton vise lezi Rafi je "lupio"

                        Spremio se opasno Rafa za USO, al' ajde da vidimo kako ce Nole igrati do certvrtfinala, pa mozda onda dobijemo jasniju sliku.

                        Ne znam, meni bez obzira na W i Sinsi Nole nije nikako prvi favorit ni pod razno, naravno da bih volela me razuveri), ali pokusavam da razmisljam realno.
                        Last edited by Zoje; 26-08-18, 16:47.
                        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                        Comment


                        • Novaku svakako odgovara da ne bude favorit a i fer je reci da je Rafa prvi favorit za osvajanje titule. To je bio i na Wimbledonu samo daleko veci. I ipak je on broj 1.

                          Danas sam gledao neka stara polufinala raznih turnira. Dosao sam do zakljucka da je Novak na vecini najbitniji turnira najbolje svoje partije ikada pruzao u polufinalima. Cak i onda kada je gubio, npr. na RG. Uglavnom je bivalo tako. Ali radi se uglavnom o nastupu. Deklasirao je Cilica na USO2015, Rogera AO 2016, Ferera AO 2013, Thiema u Rimu 2017, Rogera AO 2011, pa zatim drugi neki vrhunski mecevi gde nije bilo deklasiranja ali opet sjajni nastupi, protiv Rafe na RG 3-2 kad je izgubio, Delpo Wimbledon 3-2 dobio 2013, Marej 3-2 AO2012, WTF Nisikori 2016 deklasiran, Wawrikna 3-2 AO cini mi se 2015, cini mi se i Wawrinka 3-2 2013 USO, Marej 3-2 RG2015, Thiema je ubio RG2015.

                          Sigurno ima jos nekih Dakle definitivno najbolje igra u polufinalima velikih turnira.

                          Mislim da je sada samo zajeb sto je Roger u 1/4 finalu, pa to moze da ga malo omete da kasnije u polufinalu bude tako dobar kao sto inace jeste. Tj. rekao bih surov.
                          Last edited by Ljubitelj tenisa; 26-08-18, 17:37.

                          Comment


                          • Ako je istina da su teze loptice (treba provjerit info), onda ce i Nadal i Novak imati zesce probleme. Nadalova polovina ima najbolje topdzije.

                            Comment


                            • A znaš i zašto sam se ja obradovala kada videh anketu

                              Originally posted by miloolja View Post
                              Kakvog djavola?


                              Lepo od Delpa

                              Eto a posle kažu zašto ga Novakovci vole


                              Originally posted by Joker View Post
                              Ako je istina da su teze loptice (treba provjerit info), onda ce i Nadal i Novak imati zesce probleme. Nadalova polovina ima najbolje topdzije.
                              Zašto to misliš?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Ako je istina da su teze loptice (treba provjerit info), onda ce i Nadal i Novak imati zesce probleme. Nadalova polovina ima najbolje topdzije.
                                Mnogo vise ce smetati Nadalu jer ce mu anulirati spin ali i podloga je sporija. Bice svasta na USO. Ocekujem mnogo iznenadjenja.

                                Comment

                                Working...
                                X