Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kvote i statistiku mačku o rep jer večeras važi da ništa od toga ne važi.
    Finale koje je bez sumnje važnije Novaku jer Zlatni Masters je u igri.
    Motiva i inspiracije neće nedostajati na obe strane uz većinski naklonjenu publiku jednoj od njih.
    Treba držati servis mada ipak akcenat stavljam na ritern koji može presuditi.
    Neka bude borba, neka pobedi bolji, neka to bude Novak.
    Idemo rode!
    sigpic

    Comment


    • Novak ima šanse samo ako servira ludački. Čak i ako odvede meč u tri seta to mu neće biti prednost jer je Federer odmorniji. Proveo je skoro duplo manje na terenu.
      Što se brejk šansi tiče biće ih ali Novak mora da drži svoj servis. Novakov servis će biti ključ i mora kako zna i ume da uspori Federera i da spreči njegov blizkrig.

      Comment


      • Rekoh ja nesto da je ovde Olja the boss

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Danasnji mec ce presuditi Novakov servis. On ce jako tesko da brejkne Federera. U dva zadnja meca u Sinsinatiju nije ni jednom dosao do BL. Jednom je dosao do 40:40. Novak je osvojio 24 poena na Federerov return u 20 servis gemova. Ukupno je osvojio 23% poena na Redzerov servis. Samo je 7 puta imao losiji postotak returniranih poena nego u ta dva finala kombinovano. Feli Dubai 2016. (problem sa ocima), Delpo Olimpijada 2016. (povreda), Cicipas, Zverev Rim 2017, Kirjos Akapulko 2017, Moja Sinsinati 2007. i Santoro Pariz 2007.

          Jedini nacin da se Federer pritisne je lako cuvanje svoga servisa. Tako je napravio dav puta u finalu Uimbldona i u finalu USO 2015.
          Ne bih se bas slozio da ce servis odluciti. Bar ne Novakov. Nadam se da Novak ne misli kao ti jer ce onda sigurno izgubiti.

          Ako Novak bude dobar u razmenama što više nije bio nego što jeste tokom turnira, biće malo spokojniji. Kraj drugog i ceo treci set protiv Čilića pokazuje da to jeste moguće.

          Mislim da je Nole najbolje sačuvao za kraj.

          Meni samo ovo Noletovo mučenje u 3 seta deluje kao da se nalazi u tranziciji (neko je o tome već pisao). Modifikuje igru u dosta ofanzivniju priču. Pitanje je da li će da gura to ili staru priču. Zato je i nestabilan sa igrom.

          Suma sumarum. Za mene je razmena ključna. Ako tu bude bolji pobeđuje.

          Comment


          • Originally posted by Zoje View Post
            Joj koja tenzija volela bih da Nole osvoji kao i svi, naveli ste sve razloge zasto bi bilo dobro.
            Najvise zbog Noleta jer je ocigledno koliko zeli ovaj turnir, koliko bi mu to znacilo.
            Mislim da je sebi nabio pritisak, nadam se da ce uspeti da se koliko toliko smiri i smanji nervozu.

            Opusteno samo i idemo
            Dve rakijce Zoje e nema tenzije.

            Ajmo Nole posalji matorog u zasluzenu pemziju!
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Novak ima šanse samo ako servira ludački. Čak i ako odvede meč u tri seta to mu neće biti prednost jer je Federer odmorniji. Proveo je skoro duplo manje na terenu.
              Što se brejk šansi tiče biće ih ali Novak mora da drži svoj servis. Novakov servis će biti ključ i mora kako zna i ume da uspori Federera i da spreči njegov blizkrig.
              Deda je u svim mečevima osim protiv Stana imao procenat ubačenog prvog servisa od oko 70% a protiv Vavrinke svega 56% i odmah je bilo mučenje. To znači istovremeno da kada je nervozan i pod stresom zbog veličine protivnika sklon je greškama.
              Novak, s druge strane, samo relativno temelji igru na servisu na ovom turniru i dominantniji mu je retern koji je i konstantniji udarac. Protiv Čilića u trećem setu funkcionisao je i servis i retern i dosta vinera je imao iz bekhenda a forhend je bio siguran. Tako da ima Novak još oružja osim servisa protiv svih pa i Dede.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Postovi o Chiwwijevom avataru, babama i dedama prebačni u TadBas, pređite tamo.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Ne bih se bas slozio da ce servis odluciti. Bar ne Novakov. Nadam se da Novak ne misli kao ti jer ce onda sigurno izgubiti.

                  Ako Novak bude dobar u razmenama što više nije bio nego što jeste tokom turnira, biće malo spokojniji. Kraj drugog i ceo treci set protiv Čilića pokazuje da to jeste moguće.
                  Postoje par pretpostavki. Prva, u razmjenama je Federer losiji od Novaka, cak i na brzom hardu. Druga, Federer je bolji ofanzivac od Novaka. Treca, Novak ima problema da vraca Federerovu servu u uslovima kao sto su danasnji.

                  Tek ako se sve tri pretpostavke pokazu tacnim, odlucice Novakov servis.

                  I strasno je vazno prvih 20 minuta meca. Novak mora da izdrzi inicijalni juris Federera.

                  Comment


                  • Najveci je Marjan Vajda
                    sigpic

                    Comment


                    • --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment




                      • Tooo bre toooo
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • OKO MOJE IDEMOOO RODE MOJ!!!

                          G
                          O
                          L
                          D
                          E
                          N

                          Majstoreeee!!!!

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Da mi je ovo neko pricao bravo Novace

                            Comment


                            • Zoje moram ovde posebno tebi da se obratim.Bravo curo za predviđanja.
                              Bravo Novače, vredelo je svih potrošenih živaca...ionako je to samo 10 godina od prvog finala
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Bez Zoje i Vajde nema vajde
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X