Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    Juce je kvota padala na Novaka, a danas je dosta pala na Federera.Ne znam da li je samo do kladjenja ili kladionice znaju nesto.Bas mi se ne svidja to...Skoro kao da su sigurni u pobedu Federera.
    De si?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      De si?
      Evo me, vratio se sa turneje po Crnoj Gori Nisam dosao da trujem, ne bavim se vise tim, nego me bas nervira sto pada kvota, to jako mrzim

      Comment


      • Sta da trujes zivota ti
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Zile90 View Post
          Evo me, vratio se sa turneje po Crnoj Gori Nisam dosao da trujem, ne bavim se vise tim, nego me bas nervira sto pada kvota, to jako mrzim
          Samo ti Žile opleti po crnjaku, donosilo je rezultate
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Samo ti Žile opleti po crnjaku, donosilo je rezultate
            Taman posla, pratim ja ovde sve sta se desava, ali ne kuckam vise toliko.

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post
              Taman posla, pratim ja ovde sve sta se desava, ali ne kuckam vise toliko.
              Šteta. Kuckaj više.
              Šta očekuješ večeras?
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Novak iz 2018-te je bolji server od Novaka iz 2015-te. Servira kako treba samo u trećim setovima u poslednja tri meča jer logično krije karte pred USO.
                Dedi može relativno da se osloni na servis, zašto relativno - zato što preko puta ima najboljeg reternera kojeg je ova igra videla.
                Druga stvar, kretanje će mu biti veliki problem pogotovo u srednjim i dužim relijima, a protiv Novaka se teško završava poen u tri, četiri udarca.
                Sve u svemu, Novak može set da izgubi samo iz dva razloga, taktički, da ne pokaže koliko je zapravo dobar ili kao posledica pada koncentracije jer zna da onda sigurno dobija u trećem setu.
                Maksimalna i konstantna igra jednog i drugog igrača rezultuje Novakovom pobedom u dva seta.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Šteta. Kuckaj više.
                  Šta očekuješ večeras?
                  Srce kaze 2-1 za Novaka, a glava kaze 2-0 za Rodzera...Malo me ta cudna promena kvote zbunila...

                  Comment


                  • Po meni su to sve nebitna poređenja, sve će se vidjeti na startu meča. Govor tjela Novaka je baš išao vruće-hladno od meča do meča.

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Srce kaze 2-1 za Novaka, a glava kaze 2-0 za Rodzera...Malo me ta cudna promena kvote zbunila...
                      Znači dobija Nole

                      Originally posted by torpedo View Post
                      Po meni su to sve nebitna poređenja, sve će se vidjeti na startu meča. Govor tjela Novaka je baš išao vruće-hladno od meča do meča.
                      Počeće nervozno, a posle će se već konsolidovati...a nije ni Federeru svejedno
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Bas sam malo izguglao prognoze po netu.Svi su prognozirali 2-0 za Rodzera.

                        Comment


                        • Originally posted by Zile90 View Post
                          Bas sam malo izguglao prognoze po netu.Svi su prognozirali 2-0 za Rodzera.
                          Guglao i ja, gledao na tviteru, na mtf-u kažu Novak 2:0, do 18 gemova.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ma te prognoze nemaju mnogo smisla. Svi mnogo vise vole Rogera, i kada su mecevi 50:50 uvek ce nejga da biraju.

                            Comment


                            • Novak u tri seta 7:6 3:6 6:2 mi se javlja
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Novak u tri seta 7:6 3:6 6:2 mi se javlja
                                Toooo, nek bude tako, nije ni br. gemova vazan(mislim na druga 2 seta moze i 6:4 6:4)-idemo
                                Last edited by Zoje; 19-08-18, 20:03.
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X