Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vavrinka ima snage da poveže tri vinera, Novak igra žešći pušeraj celi turnir. Pa čak ni to ne igra kako treba.

    Comment


    • Vidjeh simpatican komentar.. Novak ce sjutra pisati istoriju sta god da bude. Jer valjda niko nema 0:6 na jednom turniru.

      Comment


      • 1.
        Novak opasno dize nivo. Jos treba da poboljsa konstantnost, dubinu u razmjenama, BH paralelu i servis. Fenomenalno je sto je on sve to pokazao svaki put kad bi zapeo. Nazalost, jos uvijek ne moze da drzi nivo dovoljno dugo.

        2.
        Pribojavao sam se danasnjeg mec da bi me Novak odmah opustio ranim brejkom u 1. setu. Izgledalo je sve po starom. Novak moze da prisli Marina na greske i to presudjuje. A onda se sve promijenilo. Od treceg gema u prvom setu do kraja drugog seta je Marin bio bolji igrac. Novak je sa dosta srece sacuvao brejk u prvom setu da bi u drugom bio potpuno nadigran.

        Marin je odlicno servirao, pravodobno napadao, FH je savrseno funkcionisao. Sto je najvaznije returnirao je odlicno. U 2. set je igrao kao na USO 2014. Bio sam uvjeren da Novak nista ne moze napraviti.

        3.
        Odusevljen sam sa kako je Novak igrao u 3. setu. To je bolje od svega vidjenog na hardu ove godine. To je nivo iz 2015. sa izuzetkom gema u kojem je izgubio servis. I to je bilo u prvom redu zbog nervoze.

        Prvo to je return. Marin je imao 88% prvog unutra u 3. setu i opet je Novak osvojio 46% poena na njegovom servisu. Potom to su dubina, konstantnost, BH paralela i imaginativnost u razmjenama. Sjetite se one FH paralele kojom je brejknuo Cilic. Defanziva nevjerovatna. Nekoliko poena u kritcnim trenutcima je dobio nevjerovatnom defanzivom. Prvi servis je bio bitno bolji nego u predhodna 2 seta. Cak je smesh igrao bolje nego ikad.

        Marin nije pao osim u onoj mjeri u kojoj je to prouzrocio Novakov bitno visi nivo. Na drugom Novakom servisu, kad bi imao priliku da se razmase, Marin je osvoji 87% poena (7 od 8).

        4.
        Ako bude igrao kao u 3. setu, Novak lako moze da dobije Federera.

        Ocekujem da ce biti bolji na USO i da nece trositi toliko vremena i energije da slomi protivnike.
        Last edited by NI; 19-08-18, 07:05.

        Comment


        • Sta god uradi u finalu Novak je vec cetvrti u trci, ako osvoji titulu treci. To je fantastican uspjeh za samo nekoliko mjeseci.
          sigpic

          Comment


          • Novak o finalu
            http://sportklub.rs/Video/Tenis/ATP/...m-slovima.html
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Sta god uradi u finalu Novak je vec cetvrti u trci, ako osvoji titulu treci. To je fantastican uspjeh za samo nekoliko mjeseci.
              Apsolutno!

              Cak vise od samog uspona ne rang listi veseli nivo njegove igre. Koliko ga je samo podigao u odnosu na Toronto. I dize ga iz meca u mec. I Dimitrov i Raonic i Cilic su igrali na gornjoj granici svojih mogucnosti. Novak je za svakog od njih podigao nivo. Jos da se privikne na sat prilikom serviranja i... Ne smijem da pomislim.


              Originally posted by Marija81 View Post
              Super je motivisan da uzme Sinsinati. Da je bio motivisan kao u Torontu, izgubio bi u sva tri prethodna meca. Svejedno, protiv Federera ce biti tesko, Rodzer fantasicno sevira. Jos nije izgubio servis. Od prvog seta sa Gojovcikom nije branio ni jednu BL.

              Novak mora bolje da servira da bi stigao do pobjede.

              Comment


              • (Da se malo okurazim)
                Je l moze? Moze!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ovaj nivo igre je sasvim dovoljan za Dedu koji nema načina da ostane u dužoj razmeni sa linije, ići će na skraćivanje poena a to će dovoditi do njegovih neiznuđenih grešaka i Novakovih passing shotova.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Rusedski: Novak je bez razloga u senci Rafe i Rodžera http://sportklub.rs/Tenis/ATP/a24895...i-Rodzera.html

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Novak neće igrati važniji meč na mastersima do kraja karijere. Ovo je meč koji zatvara krug.

                      Ipak Deda je blagi favorit kad bukmejkera, što znači da ĐokerNole sigurno gubi večeras. Deda nije izgubio ni jedan servis gem na turniru, nema razloga da se to promeni večeras.

                      Znam da dedini navijači čitaju i ovu temu, pa ću iskoristio priliku da im čestitam 8. osvojeni Cincinati.

                      Comment


                      • Originally posted by Дејан View Post
                        Deda nije izgubio ni jedan servis gem na turniru, nema razloga da se to promeni večeras.
                        Kako nema razloga, mrčio se?? Pa koji ces veci razlog od najboljeg riternera u istoriji? Ja ne kazem da nije realno da Rodzer lagano iznese ovo finale, ali reci kako nema razloga za drugaciji ishod.. bogome, vrlo moguce da bude letjelo perje veceras.. perje.. feather.. Feather(er)

                        Comment


                        • Jel moguće da će današnje finale izmedju Noleta i Rodžera biti njihovo prvo odmeravanje snage posle 2,5 godina?
                          Proleteše vreme ako stvarno toliko dugo nisu kidali jedan na drugog.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • 31 mesec

                            Comment


                            • Meni deluje da polako diže i nivo drugog servisa. Kick je dosta bolji.

                              3.set protiv Marina pokazao je da ima igru za pobedu večeras. Ne znam čemu takvo otpisivanje. Ali i nije prvi put u karijeri da mu se tako prognozira.

                              Ipak bih ja sačekao kraj meča.


                              Imam dobar osećaj u vezi igre večeras.
                              Last edited by Ljubitelj tenisa; 19-08-18, 11:35.

                              Comment


                              • Bilo je turnira kada je Rodja igrao kao u transu i nije gubio niti jedan brejk, pa kad je dosao na megdan Noletu u prvom setu je već brejknut i spušten na zemlju!Ako sumnjamo u igru, da nije dovoljno kvalitetna za finale, ili za trenutno dobru igru Rodje, onda jedino u šta treba da se veruje je rivalitet i da to budi u Novaku najveću želju za pobedom!Tako da verujem kad vidi Federera preko puta mreže, zaigraće kako samo on ume!

                                Comment

                                Working...
                                X