Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vazna pobjeda za Novaka. Mene je jako ohrabrila.

    Cak i u prvom set je Novak igrao bolje nego ijedan mec na hardu ove godine. Nije bilo puseraja. Isao je na udarce, strasno je promasivao, ali je ujedno znao da je to jedini nacin, da ne moze pobijediti Dimitrova samo prebacivanjem. Bugar je bio fantastican u prvom setu, 82% prvog unutra, masu vinera i odlicna taktika. BH slajzom umrtvi Novaka a onda napada pri prvoj prilici.

    Pocetkom drugog, kad je Grigor napravio brejk, izgledalo je da je sve gotovo. Medjutim, tri stvari ce dovesti do preokreta. Prvo, Dimitrovljeva igra je malo pala. Mozda je i malo coknuo. Drugo, Novak je drasticno popravio svoju igru. Trece, Novak je grizao kao u najboljim danima. Njegova volja je bila najvaznija za preokret.

    Kad je uzeo drugi set, mislio sam da ce Novak brzo zavrsiti posao. Bugara je spasila kisa. Ali poslije prekida je Novak bio i bolji da bi opet Dimitrova spasila kisa.

    Danas je Novak profesinalno, iako ne lako, priveo mec kraju. Bio je sasvim dobar. Skoro pa u uimbldonskoj formi. Da vidimo kako ce biti sa Milosom.

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Ako se npr finale odlozi za dan kasnije?

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      Pa samo ako bude potop ceo dan. Ali danas ili sutra moras da igras 2x, to ne gine. Sužava se broj igrača znači u ovim uslovima biće ok do nedelje. Hipotetički za Noleta je bolje ako sve bude ok da Federer sutra igra 2 meča.

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Ma zguraće oni to za se završi u nedelju ali je to jako nepošteno prema igračima, tretiraju ih ko stoku.
        Sto se ne pobune, cute i oni zbog zelembaca.
        Sta naume to im i proture.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Pa dobro nije bas tako, jedini koji nadrljaju su oni koji su kupili karte. Za igrace nije problem da u ponedeljak igraju finale jer niko od njih ne ide u Vinston-Salem da igra turnir. Ako se jedno polufinale bude kompletno igralo u nedelju budite sigurni da ce finale odloziti za ponedeljak. Trenutno ima jos uvek previse meceva u rasporedu (ne zaboravite i dublove) i moraju da zbrzaju, sinoc su hteli da stave na 8 terena da se igra u isto vreme.

          Igraci su izboksovali i ukidanje Super subote na USO, to americkoj televiziji sigurno nije bilo u interesu (mada je bas u to vreme CBS "izgubio" ugovor u korist ESPN-a).
          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
          30 consecutive match wins - Stands alone
          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

          Comment


          • Bravo.

            -To define is to limit.

            Comment


            • Do sinoćne promjene majice molio sam boga samo da što prije napusti turnir i bude koliko toliko spremniji za USO. Poslije toga apetiti su porasli da ću biti blago razočaran ako ne ode do kraja, bez obzira na oba protivnika u završnici. Ono što je još bolje, za USO ne treba brinuti, biće bar dobar do odličan. Za razliku od prethodnog turnira i sve do polovine meča sinoć BH je mnogo bolji, kreće se bolje, generalno sad uspijeva da pronađe dubinu i jedino što mu treba je servis koji je od tog momenta popustio. Kao da kad oduzme moć servisa dobije moć na osnovnoj

              Comment


              • Al ga drmao adrenalain dok se spremao da ide sa terena

                Pffff kakav nivo, zelja i daj samo taj servis ebemu misa

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sve će to biti upakovano lepo na Uso

                  Comment


                  • Odlican mec, samo 17 gresaka Novaka u 3 duga seta. Veoma bitna pobeda, po meni posle pobede nad Radom u 1/2 W najbitnija u prethodnih godinu i vise.
                    Raona odavno nije bolje odigrao, sa BH strane je bio odlican sa slajsom, kao nikad.
                    Idemooo.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ma bravo Nole, ima motivacije, ima zelje

                      Polako, kockice se slazu

                      Idemo dalje
                      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                      Comment


                      • Igra je na momente licila na starog Novaka, ali ipak me je najvise odusevio stavom na terenu.

                        E ovako se navija.

                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • Prešao je Dimitrova i sad je 7 na listi.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Do sinoćne promjene majice molio sam boga samo da što prije napusti turnir i bude koliko toliko spremniji za USO. Poslije toga apetiti su porasli da ću biti blago razočaran ako ne ode do kraja, bez obzira na oba protivnika u završnici. Ono što je još bolje, za USO ne treba brinuti, biće bar dobar do odličan. Za razliku od prethodnog turnira i sve do polovine meča sinoć BH je mnogo bolji, kreće se bolje, generalno sad uspijeva da pronađe dubinu i jedino što mu treba je servis koji je od tog momenta popustio. Kao da kad oduzme moć servisa dobije moć na osnovnoj
                            Da, ima dubinu. To me najvise raduje. Samo malo konstantnost da digne na visi nivo i izbor udaraca u odredjenim momentima da mu bude pravi. Da zna kada hoce da krene na mrezu, da bude siguran sta i kada da igra...
                            Moze bolje, ali u odnosu na pocetak turnira ovo je odlicno.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by icetea View Post
                              Igra je na momente licila na starog Novaka, ali ipak me je najvise odusevio stavom na terenu.

                              E ovako se navija. [emoji3]

                              Hahaa kakav majstor

                              Strasnu zelju je imao od prvog udarca, sjajno usao u mec i sto je najvaznije nije bilo padova. Kako je samo izlupao onaj reket, kako urlao i kakav adrenalin ga sve vreme drmao, tek se posle meca zapravo videlo...valjda izudarao i neki bokserski dzak usput ili trcao malo oko CC, pa ne pamtim kada sam ga videla onakvog.
                              Ono kada ti se sve skupi.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Znaci, od sad, prije svakog meca jedan ritual lomljenja reketa, cisto protiv uroka.

                                edit: Bravo, to me podsjeti.. kad sam gledao usporen snimak onog lompljenja reketa, primijetio sam gomilu nekih sitnih parcica reketa kako se rasipaju na sve strane. Zar nije to malo rizicno onda? Mislim na proklizavanja tuda itd.
                                Last edited by Joker; 18-08-18, 00:48.

                                Comment

                                Working...
                                X