Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Nole.. samo malo pripazi na ishranu i nemoj da lezes posle obroka.. i nemoj gazirano..
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Mislim da nije imao ove probleme, nadam se prolazne, pa da se ovde natezemo (sto ne znaci i da necemo ) i ko sta misli i zasto je igrao ovoliko losije u odnosu na prosli mec, itd. Ovako eto da imamo i neke koristi od pocetnog nerviranja

      w/ue 20/35 (19 bh)

      Idemo dalje
      Idemo, naravno da idemo, sutra pravac Tisa
      sigpic

      Comment


      • Mene interesuje kad ce sutra igrati, trebalo bi nocni termin(trebalo bi!!!!!)
        Videcemo, kad i sa kim ce igrati.
        Idemo dalje
        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

        Comment


        • Ko kaze da nema da se analizira. Ja ne pecam ni tako ni tako.

          1.
          Novak je bio nadigran u 1. setu. Jeste da Manarino igrao dobro ali glavni razlog je Novak. Njegov BH je 6 km u prosjeku sporiji nego u Uimbldonu. I FH je zaostajao ali manje. To je bilo pimplanje s njegove strane. Uz to nije imao neku dubinu.

          Pri tom je 1. servis imao 54% unutra.

          2.
          Uslovi za igru su bili teski, to jedan od razloga. Vjerovatno je imao i problema sa stomakom. Sve je to doprinijelo. Medjutim, glavno je da ne moze da igra sa onakvim intenzitetom kao ranije, barem ne na hardu. Ne moze da postigne dubinu kombinovanu sa snagom. Pogotovo je BH problematican. Imao je 5:19 vineri/neiznudjene.

          Ako nesto ne stima, problem postaje samo gori. Dolazi do privremene krize samopouzdanja.

          3.
          Rekao je protiv Dzonsona sto je lijek za tu boljku - trening i samo trening. Do daljega mora da se muci sa ovim sto ima. Danas je to dosta dobro radio u 2. i 3. setu.

          A nece svaki mec igrati u ovakvim uslovima niti ce imati problema sa stomakom. Vazno je da ne dolazi do privremenih gubitaka samopouzdanja.
          Last edited by NI; 15-08-18, 22:55.

          Comment


          • Nirvana znaci Peco? Ako, ako, pametno, pa kada vec nema beneficiranog radnog staza

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Ko kaze da nema da se analizira. Ja ne pecam ni tako ni tako.

              1.
              Novak je bio nadigran u 1. setu. Jeste da Manarino igrao dobro ali glavni razlog je Novaku. Njegov BH je 6 km u prosjeku sporiji nego u Uimbldonu. I FH je zaostajao ali manje. To je bilo pimplanje s njegove strane. Uz to nije imao neku dubinu.

              Pri tom je 1. servis imao 54% unutra.

              2.
              Uslovi za igru su bili teski, to jedan od razloga. Vjerovatno je imao i problema sa stomakom. Sve je to doprinijelo. Medjutim, glavno je da ne moze da igra sa onakvim intenzitetom kao ranije, barem ne na hardu. Ne moze da postigne dubinu kombinovanu sa snagom. Pogotovo je BH problematican. Imao je 5:19 vineri/neiznudjene.

              Ako nesto ne stima, problem postaje samo gori. Dolazi do privremene krize samopouzdanja.

              3.
              Dao je protiv Dzonsona sto je lijek za tu boljku - trening i samo trening. Do daljega mora da se muci sa ovim sto ima. Danas je to dosta dobro radio u 2. i 3. setu.

              A nece svaki mec igrati u ovakvim uslovima niti ce imati problema sa stomakom. Vazno je da ne dolazi do privrenih gubitaka samopouzdanja.
              Počneš izlaganje kako je bio nadigran pa onda napišeš sve suprotno

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Počneš izlaganje kako je bio nadigran pa onda napišeš sve suprotno
                Novak iz 2. i 3. seta nije licio na Novaka iz 1. seta. U prvom setu je imao nivo tek nesto malo bolji negu u Miamiu. U 2. i 3. nije bio sjajan, ali je bio daleko bolji.

                Dva su pitanja.

                1.
                Hoce li onakvi padovi kao sto smo vidjeli u 1. set konacno proci. Mislim da je to pitanje vremena.

                2.
                Hoce li moci igrati bolje kad mu se ne igra nego je igrao u 2. i 3. setu? To ce doci jos i prije.
                Last edited by NI; 15-08-18, 21:07.

                Comment


                • N1 - Riječ nadigran se koristi kad te protivnik urniše a ti igraš na svom standardnom nivou.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    N1 - Riječ nadigran se koristi kad te protivnik urniše a ti igraš na svom standardnom nivou.
                    Ja je koristim kad je protivnik bitno bolji, kad se uglavnom protivnik pita itd. To je pitanje relativnog odnosa snaga. Manarino je bio bitno bolji od ocajnog Novaka.

                    Comment


                    • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                      Zverev bi mu bio veliki izazov sa svojom S/V igrom, koncentracija mora biti na maksimumu zbog riterna i pasinga. Dimitrov je u losoj formi, njega bi mogao da dobije na grinderaj. Ako to prodje ne bih voleo da igra sa Sapovalovim, vrlo se lose snalazi protiv mladih nada. Protiv Raonica ce opet trebati maksimalna koncentracija.
                      A zamisli da posle Manarina ide na Mišu pa Šapovalova...sve po sličnom šablonu.Neophodan mu je BH koji je danas bio očajan.
                      NI je jako lepo dosta toga objasnio.
                      Mislim da je glavni recept da ja odem u šetnju kada gubi.
                      Danas nisam ali sam počela da se nerviram i i ne gledam pažljivo ( bacala sam oko tu i tamo) te mogu komentarisati igru iz prvog seta.

                      U prvom setu možda nije nadigran ali je nadmudren.
                      Manarino je radio ono što jako dobro Simon radi Novaku.
                      Šalje "mrtve lopte" sa kojima je Novak i u najboljim danima znao da kuburi, a onda je Novak padao pod uticaj i ulazio u nadmudrivanja, a zbog nedostatka snage ili problema sa stomakom gubio je duge razmene.Upao je u začani krug i nije imao rešenje, dok se u pauzi između setova nije sabrao.
                      Novak sa Vajdom hitno mora da osmisli novi taktički prilaz i odgovor za takve situacije.
                      Inače ćemo imati ovakva mučenja i ubuduće.
                      Sve u svemu pobedi se u zube ne gleda
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Ma nije se tu ništa pitao Manarino, onom igrom nije trebao uzeti više od par gemova. Kao što ste i sami konstatovali: bekend očajan, servis loš...na to sve dodaj džgaravicu

                        Comment


                        • Novakova igra je kriminalna. I to je malo reći kriminalna.

                          On neprijatno iznenađuje samog sebe i to se jasno vidi na terenu. On je u neverici koliko neočekivano loše energetski stoji. On ne zna šta sam od sebe može da očekuje.Razumem da posle svakog meča komentarišemo ali ovo je već 5 mečeva ista slika. Malo je grubo porediti sa Majamijem ali idealno poređenje je sa krajem 2016. i sljaka 2017.

                          Za mene očigledna je rupa u stručnom štabu. Ne mislim da je loše ali ako pričamo o nekoj stabilnosti u igri mislim da će Novak još neko vreme biti nepoznanica za protivnike a i za samog sebe. Njemu je zanimljivije na treningu nego na meču.

                          Ali kapa dole za današnju borbu protiv samog sebe.

                          Očigledno je da on ništa zabavno i izazovno ne može trenutno da nađe na ovoj turneji.

                          Generalno igra ko igra tu je. Sve je tu ali čeka se da se sklope razne kockice.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Ma nije se tu ništa pitao Manarino, onom igrom nije trebao uzeti više od par gemova. Kao što ste i sami konstatovali: bekend očajan, servis loš...na to sve dodaj džgaravicu
                            i eto pobede
                            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                            Comment


                            • Upropastila ga Marbelja i druzenje sa sektasem, treba to izbaciti iz sistema, polako, uvijek su takve stvari proces. Cim ga izbaci zaigrace bolje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Upropastila ga Marbelja i druzenje sa sektasem, treba to izbaciti iz sistema, polako, uvijek su takve stvari proces. Cim ga izbaci zaigrace bolje.
                                Ma to je od vlage, jos samo pecurke da niknu po terenu
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X