Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista strasno, eto Vajde na USO
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • Originally posted by Zoje View Post
      Nista strasno, eto Vajde na USO
      Od tebe očekujemo Vladan i ja da budeš realna kritičarka i uvijek u pravu kao što smo mi

      Comment


      • Ma nebitan je Sinsi ove godine, samo igra, koju nema na svojoj najomiljenijoj podlozi i pripreme za USO.
        Potreban mu je kontinuitet na betonu, a nema ga. U Kvinsu je dobro izgledao pred W, sada ne, a videćmo kako će to da izgleda u Sinsiju, da li će uspeti uopšte da podigne igru.
        Ne treba mu mnogo, fizički se ne muči kao što je proletos u Americi, udarci su tu, samo to štelovanje, tajmig, kretanje, ritam, bla, bla i aman kakav je ono fakin blok ritern, koji onoliko forsira

        Nije trebalo da izgubi od Stefa, nije on ta klasa još uvek, ali sutra bi ga Saša pojeo, tako da bolje danas, kada već igre nema
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Iskreno nije se ni moglo ocekivati previse od ovog turnira. Na prvom mestu, Novak je prekasno dosao na turnir. Tek u subutu je dosao u Toronto. Zatim igrao je sve meceve po velikoj vrucini. Nije imao motivaciju.
          Svakako nije mogao da ocekuje da briljira na oba mastersa, s obzirom da mora da igra prvo kolo. Naravno da je bolje da bude dobar u Sinsiju, pogotovo ove godine kada ga sevis sluzi fantasticno, a tamo su brzi uslovi.

          Nadam se da ce odustati od dubla posle danasnjeg dana( gde bi ionako trebali da izgube) i da ce direkto da ode u Sinsi da trenira. Bilo bi lepo da tamo igra u vecernjim terminima, mada sumnjam.

          Comment


          • Ja razumem da hoces da cuvas snagu za naredne turnire, ali ovako da dopustis da te klinci gaze.. Ajd' da su neki kvalitet..ali ovo..
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Zanimljivo da je ove godine najlošije izgledao na tvrdoj podlozi. Mada kad sad razmislim ni početak na šljaci nije ličio ninašta.

              Comment


              • Da, priznajem, pogrešna procena sa moje strane.
                U ovom trenutku Novak ne može podići igru na dovoljno visok nivo.
                To naravno ne znači da to neće moći na USO a možda bude iskoraka u tom smeru i već u Sinsinatiju.
                Delovao je tromo, sporih reakcija, sa lošim radom nogu.
                Tek sada mi ona scena nošenja Vajde uz stepenice dobija na značaju u smislu da su pripreme za američku seriju bile više posvećene fizičkoj spremi.
                Ako i ima nekih benefita od Toronta to je utisak da fizički izgleda sasvim dobro.
                Sledi pakovanje pinklića i pravac Sinsinati a tamo ko zna, sve je moguće.
                Last edited by pecaros; 09-08-18, 21:48.
                sigpic

                Comment


                • Ocekivan poraz. Mislim da je na turnir dosao nespreman i bez nekog emotivnog naboja. Odigrao turnir reda radi. Dobra stvar sto je uzeo TB sto znaci da mentalno dobro stoji a ovo ostalo ce valjda doci za US Open.

                  Comment


                  • Ali kako je bio srećan dok je išao prema mreži da čestita, isto kao i Cicipanos.

                    I meni srce bilo puno kad sam video koliko je srećan.

                    Comment


                    • Originally posted by Fića View Post
                      Ja razumem da hoces da cuvas snagu za naredne turnire, ali ovako da dopustis da te klinci gaze.. Ajd' da su neki kvalitet..ali ovo..
                      Ajd prestanite vise vas nekolicina da omalovazavate vrhunske sportiste. Ovaj sisi, ciciban, cipiripi.. kako god, igra ODLICNO! Pitali smo se dje su te mlade snage i evo sad jednog koji nije slucajno nanizao Tima i Novaka. Dobar je u svim elementima igre, a tek 19 godina. A ti velis "ajd da su neki kvalitet, ali ovo.." i vatas se za glavu, greote, ka da smo gledali nekog invalida kako dobija Novaka. Pokazite respekt!

                      Comment


                      • Nemam pojma što ste toliko razočarani. Jasno je bilo da ne može odigrati ova tri turnira do kraja. U narednih mjesec dana ga očekuje paklen tempo. Osjetio malo betona, nije se pretrgo igrom, odmoran ide u Sinsinati... Da je ovo danas izvukao vjerujem da bi se pokidao da uzme Zvereva a to bi mu samo odmoglo.
                        Evo Noleta opet možda dubl proradi.

                        Comment


                        • Očekivano...Ideja je očigledno bila pojaviti se,odigrati koliko god,a ako se ukaže prlika uzeti titulu.Ali pre svega štedeti se za USO.
                          Zato očekujem u Sinsinatiju podizanje forme ne bi li na USO bio top.
                          Generalno i uslovi za igru su odigrali ulogu.
                          Za Cicipasa rekoh posle žreba da može da bude mina. Neki mi nisu verovali...
                          Sad' šta je tu je idemo dalje

                          Originally posted by Marija81 View Post
                          Zverev bi mogao biti jako nezgodan ali i Grk mi deluje kao potencijalna mina.
                          Za Čunga se ne brinem.
                          Sve u svemu fino je ovo.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Danas je bolji igrac pobijedio.

                            Novak je na ovom turniru bio na donjoj granici ocekivanog. Nije bilo ni pune motivacije. Da je bio u top formi, on bi danas dobio. Svjedno, mislim da je danas igrao najbolji mec na turnir. Koji su razlozi za Novakov poraz? Ima ih nekoliko.

                            1.
                            Cicipas je jako dobar igrac koji ce imati veliku buducnost. Danas je igrao super. Odlican je server ali nije samo server, FH mu je izuzetan, odlican na mrezi a BH je vrlo pristojan.

                            Osim toga, imao je odlicnu taktiku, iako danas svako zna sto treba raditi protiv Novaka. Grk je izbjegavao razmjene i igrao riskantno, hrabro. Danas je igrao jako duboko. To je ucinilo da je on u kontroli a ne Djokovic.

                            Kad je dosao u dobijenu poziciju, nije pukao, vjerovao je u sebe. Par puta je bio na trenutak nervozan. Top Novak bi to iskoristio kao sto je iskoristio u drugom setu.

                            Inace, malo je apsurdno da je Grk izgubio 2. set u kojem je igrao najbolje.


                            2.
                            Ovo je bio njihov prvi mec. Novak nije poznavao protivnika, uz to ga je malo podcijenio a sebe precijenio. Nepoznavanje protivnika je imalo najvise uticaja na Grkovom servisu. Novak je jako lose citao Cicipasov servis. To je tek pocelo da se popravlja krajem 2. seta.

                            Ali nepoznavanje protivnika je imalo jos jedan efekt. Novak je arogantno, kao sto obicno i radi, postavio sebi za cilj da slomi Cicipasov FH. Ispostavilo se da je Grk u FH na FH CC razmjenama bolji. U drugom setu je Novak vise igrao na protivnikov BH i to je dalo rezultata.

                            Konacno, Cispas je dobio krila kad je vidio da ima prednost u FH razmjenama i da Novak nista ne postize returnom.

                            3.
                            Novak je osvojio Uimbldon ali je to ucinio u prvom redu izuzetnim serviranjem. On tek treba da dokaze i sebi i drugima da se na hardu priblizio nivou koji je nekad imao. Njegovi udarci previse skripe. Nije samo to zbog pada forme. On ih jos nije povratio.

                            4.
                            Pad takmicarske forme. To je gavni razlog. To je u osnovi bio serverski mec, gdje ti nemas puno prilika, niti mozes olako da dajes svoje servise.

                            Cicipas je u 4 gema dosao do brejk lopti, u dva je breknuo u dva nije. Daleko vaznije je da je Novaku u 3 od ta 4 gema jako pala igra, bez razloga. Recimo da u 2. gemu 1. seta jos nije bio usao u mec. Ali u 6. gemu je olako zaostao 0:40. Jos mi je teze shvaljiv gubitak 2. gema 3. seta. Sve je Novaku islo na ruku u tom trenutku.

                            Kad neko igra kao Cicipas, neces imati puno prilika da dodjes do BL ili brejknes. Djokovic je 2-3 takve prilike olako prokockao.

                            5.
                            Svejedno ja sam veci optimista nego prije pocetka turnira.

                            Nacin na koji je Novak dobio TB je impresivan. Napravio je samo jedan minibrejk u prvom poenu. Pri rezultatu 6:3, Cicipas je spasio dvije set lopte sa dva udarca koji su bili par milimetara u korist njega. Jedan unutra a drugi aut. Svejedno, Novak je bez ikakvog problema dobio 3. set loptu. Kad je gusto, pokazo je uimbldonsku formu.

                            Drugo, igrao je izvanredno voleje.

                            Trece, na kraju je izgledao super. Bio je razocaran ali ne previse. U dno duse on zna da je to samo priprema za USO.
                            Last edited by NI; 09-08-18, 22:19.

                            Comment


                            • Poraz je došao u najboljem mogućem trenutku jer i u Sinsiju mora od prvog kola, a tamo deda čeka i trlja ruke da ispegla h2h.

                              Da je ovde išao do kraja tamo bi bio bez energije, a Sinsi je mnogo važniji od Kanade, jer ga nema, a tamo je i deda.

                              Jedina loša stvar ovog turnira je da je loše izgledao u sva tri meča. Nešto slično se desilo i 2014. kada je posle neočekivano osvojenog W isto ovako izgledao i oba mastersa izgubio u svom 3. meču, a USO od japanca u SF. Ne bi me iznenadilo da se nešto slično ponovi i ove godine.

                              Comment


                              • Moguće da je trom od dobrih priprema. Meni je lično teško da poverujem u to. Na osnovu zadnjih 6,7 postova ovde moglo bi se reći da je Novak postao kalkulant. Ne znam šta je po sredi zaista. Gledajući igračke godine malo je rano za kalkulisanje... Može se na osnovu ova 3 meča svašta napisati ali bolje ne. Iskreno sam veoma začuđen. Jesam primetio kroz izjave baš onako izraženu ambiciju samo kada se govori o US Openu.

                                Treba njega razumeti.

                                Kad ne bi bio Sinsinati, zaista ne znam sta je to sto Novak iz ova 3 meca moze da uzme kao povratnu informaciju...

                                Za mene najgore od svega je sto ga svi novinari i voditelji isto pitaju, ne postoji neko pametno ili mudro pitanje. Po nekad neko uputi solidno pitanje, Novak to nazalost (provaljeno) izbegne.
                                Last edited by Ljubitelj tenisa; 09-08-18, 22:54.

                                Comment

                                Working...
                                X