Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    ...da se vratila dominacija. Ako posle onakvog Wimbledona uspije sad da nanize Tima, Zvereva i Nadala i osvoji Toronto, on je favorit nad favoritima za ostatak betonske sezone.
    Tvoja zapazanja su tacna ali volis da pretjurujes.

    Prvo, potencijalno najbolji igrac na hardu je Federer. On je nepoznata, ali recimo da digne formu, onda bi svi ostali, ukljucujuci i Nadala bili manje bitni za ostatak secone.

    Drugo, najneugodniji igrac za Novaka nije Zverev, nego Kirjos. Kirjos je nepredvidiv i Novaku ce trebati da ga dobro isparasi nekoliko puta prije nego tu stvari dodju u normalu.

    Trece, znas li ti sto je dominacija? To je kad igrac izlazi na teren sa sjedecim mislima: "Nemam sto da izgubim, ako Novak igra najbolj sto moze i tako i tako nemam sansi. Ali mozda ima losiji dan, mozda ga unervozim, mozda nema motiv..." I stvarno unervozi Novaka i opet izgubi. Sledeci put ce isti uci u mec sa jos crnjim mislima.

    Ako Novak ponovo dodje u tu fazu, dobijace meceve u svalcionici. Onda je "lako" naredjeti 6 mastera, WTF i 3 slema u jednoj sezoni. Ali Novak nije u toj fazi. Mozda nikad vise i ne bude. Svejedno, ja sam oprezni optimista.

    @Olja

    Svidja mi se sto igra dublove. Treba da vjezba voleje.
    Last edited by NI; 04-08-18, 10:25.

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      U Toronto , bez bradice
      A do vraga..

      Comment


      • Nemam nista protiv dublova, cesto ih praktikuje pogotovu kada promeni podlogu. Simpaticno mi je sto igra sa Andersonom.

        Nema bradice, a dobro mu stoji ova crna
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • ma to je lutka nasa, ali mu je ipak ljepse s bradicom.

          Comment


          • Kakva bradica, kakvi bakraci....
            Novak bi trebalo da je svez, odmoran, poletan pre svega i motivisan. Ako je takav onda mu nece predstavljati problem (fizicki a i psihicki) da gura do zavrsnice na oba mastersa i to ne bi trebalo da predstavlja otezavajuci faktor pred US.
            Ne vidim razlog da ne bude takav .... tako da ako igracki bude losiji od nekog protivnika pa i izgubi neki mec - ok idemo na sledeci turnir, ako ne: guraj, kidaj, pobedjuj sve do samog kraja svugde gde nastupas. Nema kalkulacija, nema drugih solucija.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Kvota na Djokovica je 1.35. Mislim da malo precenju Cunga.
              Inace na ovim mastersima je jako bitno biti mejdu 8 nosilaca, a Novaku je ovaj put to za malo promaklo. Mozda za jedan masters i nije toliko bitno, ali kada se igraju dva u dve nedelje itekako moze da ima uticaja.
              Sto se tice naredna dva mastersa, mislim da Novak mnogo rasterecenije moze da udje u Toronto. Ako tu ostvari dobar rezultat( finale, titula), onda moze i da preskoci Sinsinati, ili da ga apslotuno koristi kao trening.
              Medjutim, ako ovde izgubi rano, imace pritisak u Sinsiju, jer odavno nije bio dobar na hardu.

              Comment


              • Joker, o ukusima ne vredi raspravljati .

                Sveze obrijan sta ce mu brada, uvek je imao lep ten , sta ima da se skriva
                Similis simili gaudet

                Comment


                • sto brze medju osam, kako bi umjesto Cunga sad ili Nisikorija (Madrid) u 1.kolu dobiao manje neugodnog Bye-a
                  Izgleda spremno, jedva cekam da krene.. nedostajali su ovi veliki turniri

                  Comment


                  • Igranje dublova tako često znači da se zabava kod njega kotira jako visoko, kao nikad ranije. A to znači da je vrlo vrlo opušten. Slažem se da idalje nije u formi da dobija mečeve u svlačionici ali to ne važi za Čunga. U ovom trenutku, kako sada stvari stoje Čung jeste izgubio u svlačionici. Dominik nije ali u kakvoj formi igra, ne može mnogo ni da fantazira.Zverev je u malo boljoj situaciji jer je top3.

                    I meni je malo nepoznanica, šta očekivati posle Wimbledona ali to ima granicu. Mogu da očekujem da izgubi od Zvereva u egal meču, da ovaj pritom odigra iznad svojih mogućnosti. Ali teško da može izgubiti od Dominika Thiema, Grigora ili Andersona. (Za mene čak i Kirgijosa, taj je najveći dužnik).

                    Comment


                    • Ne znam, volela bih da mu Toronto bude priprema za ono glavno, sledeci masters i USO.

                      Naravno da bih volela da sve osvoji ali nekako sam opustena i pokusavam da budem realna

                      W-don je bilo najlepse iznenadjenje ali sad spustanje na zemlju.

                      Ako bih mogla da biram, onda nek Toronto bude zagrevanje, Sinsi bi bilo lepo da osvoji, ali ima vremena, USO je najvazniji.

                      Sve su to zelje i nadanja ali da vidimo kako ce ovde biti, koliko je spreman(naravno da je zdrav) polako samo-kockice se slazu
                      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                      Comment


                      • NINTCHDBPICT000424719574.jpgNINTCHDBPICT000424719591.jpg

                        YMCA
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • A izasao je i na teren...cure cicale..





                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Fića View Post
                              [ATTACH=CONFIG]16190[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16189[/ATTACH]

                              YMCA
                              okle crpi snagu ovaj coek, pogle na sta lici

                              Comment


                              • Hahahahaha oplakah

                                E, taj kupaći, eto to je dibidus gej!
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X