Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekao sam "da si", a ne da li bi mogao ili ne.. ma, upravo je to ta tezina o kojoj pricam

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Rekao sam "da si", a ne da li bi mogao ili ne.. ma, upravo je to ta tezina o kojoj pricam
      Kad smo vec kod tezine.

      Nisi rekao "kad mi mogao biti" nego "da si", "da si" nije isti tip kondicionala. Ali pretpostavljam da je previse "tesko".

      Comment


      • Promijeni nick u "Lobotomija"

        Comment


        • Jaooo NI spasilo te ovo 100% se slazemo, ajd dobro i ono 90%, a nemoj ovo crveno molim te, odmah pomislim dosla Bojana da zavodi red (bolje je ipak ja to da radim )

          Elem, nije preterivanje nikako, ono je pokusaj ponizavanja, ali ako ne znas o cemu se radi i nebitno na kraju, dok Novak naravno i treba uvek da ignorise takve natpise i ljude, a vala mi nemamo razloga zasto to da radimo, niti zbog cega da cutimo. A uostalom to pominjanje je i islo samo uz onu moju pricu..sta god da uradi dobro, promeniti se stav kod nekih nece nikada. I ne treba na kraju
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sledeci put cu plavom. Samo da Bojana ne uzme stvar pod svoje.

            Navijaci treba da rade ono sto im je pri srcu. Zato su navijaci. Novak pak treba da radi sto je mudro, zato je Novak. Salu na stranu, mislim da nisam jasno rekao svoju poentu. Nezhvalno je prognozirati, svejedno cu reci da ocekujem da se Novakov imidz u zapadnim medijama bitno popravi u narednim godinama. Ocekujem da ce steci satutus pune globalne zvijezde, priblizno isti status koji danas imaju Nadal i Federer. Samo da Novaka zdravlje posluzi.

            Comment


            • Ne verujem ti ja nesto previse u te price da ce na globalnom nivou imati isti status kao ova dvojica, ali to mislim da i nije bitno toliko sada uostalom, meni barem nije
              Iako naravno nemam nista protiv da ga maze, ceskaju, udovoljavaju i idu niz dlaku, jer je to zasluzio.
              Ali videcemo, nek on radi prvo taj svoj posao koji najbolje zna i da vidimo sta ce biti sa ovom americkom turnejom, to me najvise zanima...

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • E da ima labradora, malo sutra bi uspeo da mu pobegne tako sto skoci u bazen

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa kad oni obozavaju vodu. Ali sto su ti navijaci, tj. navijacice citam ove komentare bas ispod, pa one znaju da je jedna pudlica od svaje....aoooo
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Apsolutno sam saglasan sa Oljinom percepcijom priče o navodnoj Novakovoj želji da bude voljen odnosno potrebi da se dopadne svima po drugoj verziji. Ta floskula jeste začeta u konkurentskim taborima da bi vremenom bila prihvaćena kao istina čak i kod dela novakovaca što je tek u domenu apsurda.
                    Takva osoba bi po vokaciji bila lišena logičkog rasuđivanja što u krajnjoj liniji navodi na manjak inteligencije.
                    Ne bi se reklo da je bilo šta od toga prepoznatljivo kod Novaka, već naprotiv reč je od natprosečno inteligentnom biću.
                    Uostalom kom bi se to delu teniske publike želeo da dopadne?
                    Onom koji je za Federera ili onom koji je za Nadala ili možda nekom trećem.
                    Naravno nijednom jer Novak nije veverica pa da ne zna koliko je teniska publika kao i sva sportska publika podeljena po navijačkim taborima. Savršeno dobro on zna da osim nešto izuzetaka koliko su članovi navijačkih korpusa tvrdokorno odani svojim ljubimcima.
                    On zapravo želi samo ono o čemu je govorio i Vajda i Beker i Agasi i mnogi drugi.
                    Želi da ga poštuju.
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.sportingnews.com/ca/tenni...n1vrd84vyom81g
                      Obican primer ako mislimo da ce se stvari znacajnije promeniti

                      Nigde medju pomenutima osvajaca najveceg broja titula , aktuelnog sampiona Wimbledona .
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Obican primer ako mislimo da ce se stvari znacajnije promeniti

                        Nigde medju pomenutima osvajaca najveceg broja titula , aktuelnog sampiona Wimbledona .
                        Nije dobar pocetak. Iako je to prepravka onoga sto je bilo prije Uimbldona.

                        Hajde da pogeldamo kakvo je stanje kroz 6 mjeseci.

                        Comment


                        • Ja sam jedna od onih koji zagovaraju teoriju da Novak ima potrebu da se dopadne.
                          Ali moja razmišljanja su negde između onoga što Peca i Olja govore sa jedne strane i NI sa druge ( više naginjem ka onome što NI govori..
                          Novak dolazi iz zemlje koja je imala jako loš imidž u svetu.
                          Naši najbolji ambasadori su decenijama unazad bili sportisti.
                          Mislim da je odatle došla ta potreba za dopadanjem.
                          Sa godinama, kako je sazrevao, učio i upoznavao način razmišljanja zapadnjaka, shvatio je da od ljubavi tu nema ništa i da treba insistirati bar na poštovanju.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment




                          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Prvo kolo..Cung
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X