Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak je u finalima sa 3-0 dobio samo Marija na AO 2011 i 2016 i sada Andersona, u svim ostalima je gubio bar 1 set. Sem AO 2008 gde je usao bez izgubljenog seta u finale, ako me secanje dobro sluzi, bio je ubedljiv i na RG 2015 sve do treceg seta polufinala. Mozda ima jos neki turnir da je stigao do polufinala bez izgubljenog seta, ali ne mogu trenutno da se setim (neki Vimbldon verovatno).
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • Originally posted by cssr View Post
      samo Dodig, drugo kolo. Za drugi nisam sto posto siguran, nisam provjeravao.

      stvarno bruka, nema GS bez izgubljenog seta. veeliki minus

      tako je, AO 08. Conga prvi set
      AO 2008 je svakako prvi, tu mu uzeo samo Conga u finalu set. A AO 2011 je drugi.
      Nema niti jedan slem bez izgubljenog seta, ali zato ima krs sa 3-2 dobijenim polufinalima i ili finalima
      Koliko znam nemaju ni Federer ni Nadal nesto mnogo. Federer ima mislim onaj cuveni AO 2007 i verovatno W neki pre nego sto mu je u finalima Rafael bio protivnik. Mada mislim da mu je i Rodik kidao set. Mozda Rodja ima jedan US .. morao bih da se prisetim dobro.
      Dok Nadal - koji RG i to je to .... Onaj 2008. Nisam siguran za 10.
      Last edited by Sandugp; 31-07-18, 17:06.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Wimbledon 2013 do SF je stigao bez izgubljenog seta pa je dosao Delpo
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Ako se ne varam ima neka varijanta sa negativnim bodovima,pa kada neko nakupi 100 ide automatska zabrana.Sad' ne sećam se dobro da li zabrana za određenu temu ili prosto u varijanti bana za forum.

          I ljudi stvarno je više smor pisati o Imazu.Kako vam ne dosadi?!

          Novak godinama trenira u Marbelji i Vajda nikada nije imao problem sa tim.Imao je problem kada se Imaz mešao u trenerski deo posla. To je rešeno.
          Novak je pre samo 2 nedelje uzeo Wimbledon posle svih muka kroz koje je prošao.
          Treba da budemo srećni.
          P.S. Niko da prokomentariše odluku da igra Sinsinati...
          Hajde da gledamo napred

          P.P.S. Za sve drugo imate Tadbas Spam
          Maro, sigurno nema bana samo za određenu temu.
          Sto se tice Imaza, mislim da svi shvataju da su Novakovi problemi bili mnogo veci od jednog Pepea iako je lik stvarno antipatican pa je mnogim ljudima lako da bas njega krive i pljuju. Meni je Imaz nebitan, bitno mi je da su mu tu Vajda i GG i da nema nikakve prepreke za njihovu savrsenu saradnju.
          Sto se tice Wimbledona, budi sigurna da smo svi i dalje srecni nego jednostavno predugacka je pauza pa se svakakve teme otvaraju.
          Nisam znala da je Sinsinati bio pod znakom pitanja.
          Jedva cekam taj Toronto.
          -To define is to limit.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            AO 2008 je svakako prvi, tu mu uzeo samo Conga u finalu set. A AO 2011 je drugi.
            Nema niti jedan slem bez izgubljenog seta, ali zato ima krs sa 32 dobijenim polufinalima i ili finalima
            Koliko znam nemaju ni Federer ni Nadal nesto mnogo. Federer ima mislim onaj cuveni AO 2007 i verovatno W neki pre nego sto mu je u finalima Rafael bio protivnik. Mada mislim da mu je i Rodik kidao set. Mozda Rodja ima jedan US .. morao bih da se prisetim dobro.
            Dok Nadal - koji RG i to je to .... Onaj 2008. Nisam siguran za 10.
            Rafa 2010 i prošle je izdominirao bez izgubljenog, niko blizu nije bio.

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Wimbledon 2013 do SF je stigao bez izgubljenog seta pa je dosao Delpo
              Hvala Maxx-a(o).

              Racuna li se GS bez izgubljenog seta ako se neki mec dobije predajom protivnika?
              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
              30 consecutive match wins - Stands alone
              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Rafa 2010 i prošle je izdominirao bez izgubljenog, niko blizu nije bio.
                Mogao je i Novak onaj AO 2011 - ali jbg sjeba mu ucinak mocni Dodig. I to je bio TB drugog seta ... posle ga je iz besa Novak rastavio u trecem i cetvrtom. Ali dobro tu je na primer Federeru u polufinalu ukrao onaj drugi set .... tako da - nije strasno
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Kada je izbacio raspored do kraja sezone 2018, u njemu je bio Cincinati, tako da pretpostavljam da je opet pitanje "klikova'' vest o nekoj dilemi. Koliko se secam Cincinati je preskocio samo 2016 , vec je imao proglema sa povredom a bio je i USO nastup neizvestan iz istog razloga(po Marjanovim recima)
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Samo za Milutinovog tatu

                    AO 2008 - jedan set od Conge u finalu
                    AO 2011 - jedan set od Dodiga u drugom kolu
                    AO 2012 - jedan set od Hjuita u cetvrtoj rundi, po dva od Mareja i Nadala u polufinalu i finalu
                    AO 2013 - dva seta od Vavrinke u cetvrtom kolu, jedan set od Berdiha u cetvrtfinalu i jedan od Mareja u finalu
                    AO 2015 - dva seta od Vavrinke u polufinalu, jedan od Mareja u finalu
                    AO 2016 - dva seta od Simona u osmini, jedan od Federera u polufinalu

                    RG 2016 - jedan set od Bautiste Ahuta u osmini, jedan od Mareja u finalu

                    W 2011 - jedan set od Bagdatisa u trecem kolu, jedan od Tomica u cetvrtfinalu, dva od Conge u polufinalu, jedan od Nadala u finalu
                    W 2014 - jedan set od Stepaneka u drugom kolu, dva od Cilica u cetvrtfinalu, jedan od Dimitrova u polufinalu, dva od Federera u finalu
                    W 2015 - dva seta od Andersona u cetvrtom kolu, jedan od Federera u finalu
                    W 2018 - jedan set od Edmunda u trecem kolu, jedan od Nisikorija u cetvrtfinalu, dva od Nadala u polufinalu

                    USO 2011 - jedan set od Tipsarevica u cetvrtfinalu, dva od Federera u polufinalu, jedan od Nadala u finalu
                    USO 2015 - jedan set od Bautiste Ahuta u cetvrtom kolu, jedan od F. Lopeza u cetvrtfinalu i jedan od Federera u finalu
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                      Hvala Maxx-a(o).

                      Racuna li se GS bez izgubljenog seta ako se neki mec dobije predajom protivnika?
                      Pitaš zbog Federera prošle godine mislim da mu je to jedini W bez izgubljenog i možda onaj prvi 2003, mrzi me guglati.

                      Comment


                      • Ne znam tacnu cifru, ali znam da je Novak znatno cesce morao da se bori sa nekim od preostale dvojice do svojih gs titula nego sto je njima bio slucaj. Tu takodje treba traziti razloge zasto Novak nema titule bez izgubljenog seta.

                        Comment


                        • Originally posted by icetea View Post
                          Maro, sigurno nema bana samo za određenu temu.
                          Sto se tice Imaza, mislim da svi shvataju da su Novakovi problemi bili mnogo veci od jednog Pepea iako je lik stvarno antipatican pa je mnogim ljudima lako da bas njega krive i pljuju. Meni je Imaz nebitan, bitno mi je da su mu tu Vajda i GG i da nema nikakve prepreke za njihovu savrsenu saradnju.
                          Sto se tice Wimbledona, budi sigurna da smo svi i dalje srecni nego jednostavno predugacka je pauza pa se svakakve teme otvaraju.
                          Nisam znala da je Sinsinati bio pod znakom pitanja.
                          Jedva cekam taj Toronto.
                          Što se njega tiče ne mislim da je Sinsinati bio pod upitnikom,nego su ljudi dosta kometarisali da li treba da ga igra ili preskoči,čak je i ovde to pomenuto onako kroz priču.
                          Po meni odlična odluka, treba mu mečeva.A i nekako imam dobar osećaj da će ga konačno uzeti i da napokon može da kaže da je osvojio sve što vredi
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Ne znam tacnu cifru, ali znam da je Novak znatno cesce morao da se bori sa nekim od preostale dvojice do svojih gs titula nego sto je njima bio slucaj. Tu takodje treba traziti razloge zasto Novak nema titule bez izgubljenog seta.
                            I ne baš. Gotovo uvijek je gubio setove prije polufinala.

                            Comment


                            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                              Hvala Maxx-a(o).

                              Racuna li se GS bez izgubljenog seta ako se neki mec dobije predajom protivnika?
                              Trebalo bi da se racuna . w/o se ne racuna se u medjusobni skor ali takodje bi trebalo da se racuna kao pobeda na GS.
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Samo dva puta je stigao do polufinala bez izgubljenog seta, sto je slozicemo se jako cudno i dokaz da ipak nema fokus na maksimumu i ne lomi protivnike od prvih kola kao sto to Nadal npr. radi na RGu. Novak je to svakako mogao da radi ,jednostavno se nije cimao previse, niti mu je to toliko vazno ocigledno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X