Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Ako nekoga interesuje reputacija foruma, trenutno je jako loša. Od kad je Vajda dao intervju okupiše se ljudi oko teme žute štampe sa jednakim koeficijentom inteligencije osobe koja je napisala naslov "fanovi iznenadjeni..."etc. 2 nedelje se piše o glupostima umesto o nekoj kvalitetnoj sportskoj raspravi.

    Začudio sam se vrlo ozbiljno kad sam hteo da ignore-ujem Vladana. Pisalo mi da je čovek administrator...
    Vodiš statistike o reputaciji foruma, može li neka tabela? Procjenjuješ otkad si došao članove, prozivaš Vladana u 2 posta koji je jedan od najboljih poznavalaca sporta na forumu samo zato što ti se ne sviđa šta piše. Prozivaj sve, mene i nije briga, nego mi sad dosadno Ko ti brani da pokreneš kvalitetnu sportsku raspravu, uključićemo se svi, samo kako kad tebi ni uslovi ne igraju nikakvu ulogu u tenisu, da ne pričam o drugim postovima koje sam se trudio da ti ispravim. Bilo je toliko sportskih rasprava da smo manje više pretresli sve Pokreni nešto, dobrodošao si i u druge dijelove foruma da podigneš reputaciju

    Comment


    • Originally posted by cssr View Post
      1. Zverev
      2. RG 2006
      3. Holandija
      4. Kanjas
      5. Ferer
      6. AO 11 AO 15
      7. Raonic
      8. Majami 2007
      9. 1
      10. Safin

      ?
      Ono bijaše samo Dodig 2011, kakve su to muke bile prva 2 seta

      Comment


      • Who the fuck is Ljubitelj tenisa?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by cssr View Post
          1. Zverev
          2. RG 2006
          3. Holandija
          4. Kanjas
          5. Ferer
          6. AO 11 AO 15
          7. Raonic
          8. Majami 2007
          9. 1
          10. Safin

          ?
          6. AO 08 valjda.
          -To define is to limit.

          Comment


          • samo Dodig, drugo kolo. Za drugi nisam sto posto siguran, nisam provjeravao.

            stvarno bruka, nema GS bez izgubljenog seta. veeliki minus

            tako je, AO 08. Conga prvi set

            Comment


            • Stvarno da muka pripadne covjeku kad vidi Marka ovako ispijenog koji kap zivota nema u sebi i pritom nosi majicu poznatog sektasa. Stvarno strasno, ali to mu je brat i ja razumijem Novaka da brine oko brata. Ali ipak prvo mora da brine oko sebe, svoje djece i zene, pa tek onda oko Marka, Djordja i roditelja. Srdjan i Dijana neka se pozabave Markom, ne moze Novak sve.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by icetea View Post
                6. AO 08 valjda.
                I to finale protiv Conge izgubio prvi set?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by cssr View Post
                  samo Dodig, drugo kolo. Za drugi nisam sto posto siguran, nisam provjeravao.

                  stvarno bruka, nema GS bez izgubljenog seta. veeliki minus

                  tako je, AO 08. Conga prvi set
                  Nisam ni ja ali sam gotovo siguran da je nulirao Wawrinku u 5 setu te godine, jer je godinu ranije izgubio od njega a 2013 jedva preživio.

                  Comment


                  • AO2015 izgubio 3 seta 2od Wawrinke i 1 od Murraya. Mali kuriozitet oba odlucujuca i SF i F dobio sa 0
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Bez zajebancije jeste mala mrlja sto nema osvojen Slem bez izgubljenog seta, jebeni Dodig brate. U onim danima surove dominacije znao je da gubi setove bez razloga u prvim rundama, Nadal ih je osvojio dosta bez izgubljenog seta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ide USO,eto prilike da to popravi
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Treba da osvaja setove tipa 61, 62, 6 0 i naravno ni jedan da ne izgubi.
                          E to bi tek bilo nesto
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Treba da osvaja setove tipa 61, 62, 6 0 i naravno ni jedan da ne izgubi.
                            E to bi tek bilo nesto
                            Ako mene pitaš ( a ne pitaš) ja sam više za 60 60 60
                            Bez šale, najbitnije je da osvaja,da je ponovo u prilici da to radi a kojim rezultatom je potpuno nevažno.
                            Pa setimo se onog AO 2016 ,meča sa Simonom i 100 UE...kako je to bila slatka pobeda
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • pretpostavljao sam da je neki Melburn, sjetih se maratona sa Simonom 16. kao i Vavrinke 13. i 14. totalno smetnuh prvi GS, daleka proslost.. zlatno doba mocnika i konzumenata kad su se ona dvojica smjenjivala na prvom i drugom mjestu. kao danas

                              Vlade, nemamo ni channel slam

                              katastrofa

                              Comment


                              • Nemamo, a Federer ima, pakao

                                Nadal i Borg su kraljevi Channel Slama, Novak da je mentalno bio na pravom mjesto posle RGa bi to uzeo, ali sam i tada znao i rekao da on Vimbldon nece uzeti, ipak nisam pretpostavio takav pad i nedostatak motivacije, zelje, i svega ostalog sto se izdesavalo. Ipak prije 5 godine covjek bi pomislio mnogo ce lakse osvajati RG od Vimbldona i imace mnogo vise pokusaja za CS, a zapravo imao je samo jedan
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X