Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od decaka malog,koji treba da stasa.
    Djokovic Novak postao je klasa.
    Sa jasnim ciljem kroz zivot se krece,
    i reda uspehe sve vece i vece.
    Skoro svako dete u Novaku vidi idola,
    Teniske igre istinskog simbola.
    Toliko nam je srece donio u mladosti,
    da ce mnogi o njemu pricati u starosti.
    Ciste duse,srca iskrenoga
    izrastao je u velikog dobrotvora.
    Za pomoc deci fondaciju vodi,
    takvo dete majka samo jednom rodi.
    Veliki uspesi i titule se pamte,
    osmeh na lice redovno nam vrate.
    Posle male krize vratio se jaci,
    vole te Novace tvoji navijaci !!!
    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

    Comment


    • Eto ga on opet kod Pepea.. ako sazna Vajda mislim da mu ovog puta nece oprostiti..

      Juce gledam malo neke profile na Instagramu i vidim da NovakDjofficial prati izvesnog "cannabis_patients".. Pa da l je moguce ljudi moji da profi sportista tog kalibra prati nekog tamo klosara duvaca trave? Nisam mogao da poverujem svojim ocima..Ne verujem da je i on poceo da duva, iz prostog razloga jer je cannabis navedena kao doping supstanca.. Ne sumnjam da Pepe i bata Mare & co vare sve u 16, ali pitam se da l se mozda i Nole nije predao tom poroku.. ziv nisam..
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Originally posted by Fića View Post
        Eto ga on opet kod Pepea.. ako sazna Vajda mislim da mu ovog puta nece oprostiti..

        Juce gledam malo neke profile na Instagramu i vidim da NovakDjofficial prati izvesnog "cannabis_patients".. Pa da l je moguce ljudi moji da profi sportista tog kalibra prati nekog tamo klosara duvaca trave? Nisam mogao da poverujem svojim ocima..Ne verujem da je i on poceo da duva, iz prostog razloga jer je cannabis navedena kao doping supstanca.. Ne sumnjam da Pepe i bata Mare & co vare sve u 16, ali pitam se da l se mozda i Nole nije predao tom poroku.. ziv nisam..
        Mora se već jednom stati na put trolovanju na ovoj temi, pogotovu tebi. Uostalom ovo ti je ko zna koji put više.
        Niti znaš da je kod Pepa, a pogotovu je neverovatno da pišeš kako mu Vajda neće oprostiti...
        O tumačenju, analiziranju koga i zbog čega Novak prati na društvenim mrežama, malo je reći da je degutantno.

        Tri dana da razmisliš.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Mora se već jednom stati na put trolovanju na ovoj temi, pogotovu tebi. Uostalom ovo ti je ko zna koji put više.
          Niti znaš da je kod Pepa, a pogotovu je neverovatno da pišeš kako mu Vajda neće oprostiti...
          O tumačenju, analiziranju koga i zbog čega Novak prati na društvenim mrežama, malo je reći da je degutantno.

          Tri dana da razmisliš.
          Tvoje pravo na forumu da radiš kako misliš. nije da nekog branim ili napadam:
          https://www.srbijadanas.com/sport/te...oto-2018-07-31
          https://sport.blic.rs/tenis/je-l-to-...i-foto/375bgyg
          Forumaš je možda, verujem čak da jeste to propratio na netu i to preneo na forumu...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment




          • Pozlice mi od ovog skroz levo.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Slažem se sa Oljom u potpunosti.
              Verujem da nisam usamljen slučaj . Ispada da dosta članova koji pišu na temi i uopšte teniskom pdf-u bi trebalo da ide na ignore, Ali to nije cilj bar se nadam..
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by Maxx-a View Post
                Slažem se sa Oljom u potpunosti.
                Verujem da nisam usamljen slučaj . Ispada da dosta članova koji pišu na temi i uopšte teniskom pdf-u bi trebalo da ide na ignore, Ali to nije cilj bar se nadam..
                Nije samo problem bežanje od teme po nekad, svima nam se to desi.Problem je što neki preteruju,pa na fan temi prozivaju igrača,ostale komentatore i td.

                P.S. Drago mi je što je Nole rešio da igra Sinsinati.Red je da i to lepo uzme
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Tvoje pravo na forumu da radiš kako misliš. nije da nekog branim ili napadam:
                  https://www.srbijadanas.com/sport/te...oto-2018-07-31
                  https://sport.blic.rs/tenis/je-l-to-...i-foto/375bgyg
                  Forumaš je možda, verujem čak da jeste to propratio na netu i to preneo na forumu...
                  Imam par pitanja za tebe.

                  1. Da li sam komentarisala na neki način tvoje delovanje kao moda, dok si to bio ili ponašanje nekog člana koga si banovao? Možda jesam, ne sećam se, zato pitam.
                  2. Da li pratiš ovu temu, ne ovlaš i povremeno, već svakodnevno, odnosno sve upise?
                  3. Da li zanš kako i šta banovani forumaš Fića uglavnom piše, mesecima, pa i godinama unazad?
                  4. Da li znaš da postoji član u Pravilniku ?
                  3.10 Nije preporučljivo postavljanje vesti sa kvazi portala (nažalost domaći su uglavnom takvi), kao i iz žute štampe, kako naše tako i svetske. Dakle držite se proverenih izvora.
                  Blic je takođe bio jedan od nepoželjnih i na crnoj listi u starim pravilima, sada u njima namerno nije nabrojano koji su to koji nisu poželjni, jer se pretpostavlja i računa na svačiju svest da zna šta je ispravno, a šta ne, pa tako može da se zaključi da iz ovih naslova koje si ti postavio ništa dobro ne može da se pročita, o rekacijama na iste da ne pričam. Pa da li nam to treba ovde?

                  A evo mogu ja i da ti odgovorim, ne treba nam i apsolutno je nepoželjno.. .a svi koji se slažu sa tim natpisima ili misle da bi trebalo da ih porkomentarišu, ja mislim da Blic i ovaj drugi portal nemaju ništa protiv. Od ozbiljnijih srpskih izvora ili onih koji prenose sa stranih medija ispravno, sa tačnim prevodom i pre svega bez želje za senzaconalizmom, mogu biti jedino Danas i Politika, svi ostali su manje ili više žuta štampa i takvi nisu dobrodošli. Pogotovu ovakvi maliciozni naslovi.

                  Uostalom ako nije autorski tekst, kao što su ih recimo puni ozbiljni strani portali i štampa

                  http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1855837

                  koji daju i razne analize i slične stvari, nema potrebe da se forumašima ovde prenose ove gluposti (izvini nemam adekvatniji izraz), a svako od nas ako ih je željan vrlo dobro zna gde može i da ih pročita, ali i da učestvuje tamo u raspravama, ako ih ima.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nemam nikoga na ignore, što je opšti savet ako se članu ne dopadaju postovi drugoga. Poenta jeste da se tema svakodnevno troluje i truje raznim nebulozama a na kraju se svede i na lična prepucavanja, merenja ega pojedinih članova preko istog trolovanja -ko može više i jače.. jeftinih izrugivanja osnovnoj pristojnosti
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Imam par pitanja za tebe.

                      1. Da li sam komentarisala na neki način tvoje delovanje kao moda, dok si to bio ili ponašanje nekog člana koga si banovao? Možda jesam, ne sećam se, zato pitam.
                      2. Da li pratiš ovu temu, ne ovlaš i povremeno, već svakodnoveno, odnosno sve upise?
                      3. Da li zanš kako i šta banovani forumaš Fića uglavnom piše, mesecima, pa i godinama unazad?
                      4. Da li znaš da postoji član u Pravilniku ?


                      Blic je takođe bio jedan od nepoželjnih i na crnoj listi u starim pravilima, sada u njima namerno nije nabrojano koji su to koji nisu poželjni, jer se pretpostavlja i računa na svačiju svest da zna šta je ispravno, a šta ne, pa tako možda da se zaključi da iz ovih naslova koje si ti postavio ništa dobro ne može da se pročita, o rekacijama na iste da ne pričam. Pa da li nam to treba ovde?

                      Evo mogu ja da ti odgovorim, ne treba nam i apsolutno je nepoželjno.. .a svi koji se slažu sa tim natpisima ili misle da bi trebalo da ih porkomentarišu, ja mislim da Blic i ovaj drugi portal nemaju ništa protiv. Od ozbiljnijih srpskih izvora ili onih koji prenose sa stranih medija ispravno, sa tačnim prevodom i pre svega bez želje za senzaconalizmom, mogu biti jedino Danas i Politika, svi ostali su manje ili više žuta štampa i takvi nisu dobrodošli. Pogotovu ovakvi maliciozni naslovi.

                      Uostalom ako nije autorski tekst, kao što su ih recimo puni ozbiljni strani portali i štampa

                      http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1855837

                      koji daju i razne analize i slično, nema potrebe da se forumašima ovde prenose ove gluposti (izvini nemam adekvatniji izraz) , a svako od nas ako ih je željan vrlo dobro zna gde može i da ih pročita, ali i da učestvuje tamo u raspravama, ako ih ima.
                      1.Mislim da nisi.
                      2.Ne.
                      3.Ne poznajem njegov opus, ja sam se ogradio na onaj post.
                      4. OK, recimo da nisam znao, postupi po pravilniku.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ako nekoga interesuje reputacija foruma, trenutno je jako loša. Od kad je Vajda dao intervju okupiše se ljudi oko teme žute štampe sa jednakim koeficijentom inteligencije osobe koja je napisala naslov "fanovi iznenadjeni..."etc. 2 nedelje se piše o glupostima umesto o nekoj kvalitetnoj sportskoj raspravi.

                        Začudio sam se vrlo ozbiljno kad sam hteo da ignore-ujem Vladana. Pisalo mi da je čovek administrator...
                        Last edited by Ljubitelj tenisa; 31-07-18, 14:37.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          1.Mislim da nisi.
                          2.Ne.
                          3.Ne poznajem njegov opus, ja sam se ogradio na onaj post.
                          4. OK, recimo da nisam znao, postupi po pravilniku.
                          Možda i nije bitan toliko Pravilnik, sporan je naslov, tj. tekst. Ja ne sumnjam da Blic ima i dobre tekstove, mada ih ugalvnom skida sa neta, autorskih se nešto ne sećam iskreno. Prosto teže senzacionalizmu.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Vladan administrator, to je ozbiljan propust.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Vladan administrator, to je ozbiljan propust.
                              Za ovo treba ban od mesec dana
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Nije nikakav propust, Vladan je jedan od prvih admina ovde, ne bavi se vise tim poslom, ali ima sve privilegije...i ovo objasnjavam samo zato sto si nov ovde, ali dosta vise trolovanja, Vuce aman covece!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X