Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Imas li mozda polufinale?
    imaš ovde

    http://rojadirecta.unblockall.org/fo...dal-13-07-2018

    koristi host inclouddrive ali sa http://juba-get.com/ leecher-om-jedino tako može,pošto su fajlovi ogromni a linkovi su premium
    nadam se da ćeš se snaći

    add to edit-nisam snimio polufinale,nemam mesta na hardu,inače bih ti ja podigao na neki nepremium link
    Last edited by Beocca; 27-07-18, 09:20.
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Desilo se da je morao izgubiti finale od Murraya 2013. Kad bi to bilo tačno istog momenta bih prestao podržavati nekoga ko pušta GS finala.
      Meni je mnogo gore igranje sa svima nama za povredu za koju su svi doktori svijeta rekli da nema spasa kad tamo jedna pristojna intervencija vrati ga do nivoa nikad boljeg servisa u Wimbledonu. Zato je svako njegovo dalje insajderisanje besmisleno.
      A znaci i to je predvideo to jest znao,javio mu MI6 ccc,a nije logicno mozda bilo da je odlicni teniser,Marej imao pri sebi odlicnog trenera tad Lendla,koji mu je pre svega namestio glavu za osvajanje slema,a sta je bilo na OI u SF isto morao da propusti Mareja ili 2012....Pa cak i da je to stvarno istina (u sta licno neverujem) to ne bi znao niko ziv,a ne neki "insajder" cacanin. Dobro je ja mislio nizi nivi "insajderstva"kad ono krem,na SK forumu

      A povrede i ja sam mu to zamerio,sto ne ide na operaciju,al ajde mislim da je i on sam sebe izigrao ili pogresio tj. poslusao nekog pogresnog i izgubio dragocenih 6 meseci jbg,srecom na kraju se operisao

      A otmica samo se nadam da i tu vec nisu razvijene,teorije zavere tipa agenti,CIA i slicno,jer ova otmica je samo ogledalo jbn stanja u zemlji ,koje je lose, u najmanju ruku ko krajem 90-ih i pocetkom 2000-ih ,samo sto su tad otimali ozbiljni kriminalci pojedine imucnije gradjane tipa (miskovic,babovic,onaj advokat)i uzimali ozbiljan kes,al tako sto stvarno otmu ,odvedu u neki podrum i ne pustaju dok ne dobiju trazenu svotu,a ovo je jbni odraz nemastine u zemlji ,gde neka dva coveka koji ne znaju sta ce od besparice pokusavaju da iznude kes,pa na kraju uzmu 26k,i vezu coveka medju kukuruze da imaju vreme da zbrisu ili su mozda obicni narkomani,kojih ima koliko hoces i koji svaki 2 dan potkace neku trafiku za par hiljada,tuzno je sve ovo al je tako.
      Last edited by 61563; 27-07-18, 11:14.

      Comment


      • Budite ljubazni objasnite mi kako se radi ignore?

        Snađoh se.
        Last edited by Ljubitelj tenisa; 27-07-18, 11:41.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Mene samo interesuje ciji su to agenti bili? Da li Americki ili Engleski, ili mozda neki privatni Nadalovi, Federerovi? Koja je tajna sluzba u pitanju i kada su vec uspeli Novaka da raznoraznim pretnjama i ucenama (evo sada mu i zeninog dedu maltretiraju), odvoje od sampionskog koloseka, sto ga pustise da se naprasno vrati???? I da osvoji W!!?!?!?!? Mora da postoji racionalan, logican, normalan i nadasve iskren odgovor na to pitanje? I verujem da ga cacanin zna, tako da cekam na njega.
          Ako Rodzer uzme USO, znacemo ko stoji iza svega.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Sta, opet niko nije pomenuo Vajdu, a dosao novi dan? Veliko postovanje za borca protiv sekti i sektasa, gospodina covjeka i predstavnika normalnih ljudi-Mariana Vajdu.
            sigpic

            Comment


            • Jebeni bogotac - Marjan Vajda!
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Kada bi Nadal iscedio svoju, morali bi da plivaju do izlaza
                  Last edited by Fića; 27-07-18, 21:05.
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Desilo se da je morao izgubiti finale od Murraya 2013. Kad bi to bilo tačno istog momenta bih prestao podržavati nekoga ko pušta GS finala.
                    Meni je mnogo gore igranje sa svima nama za povredu za koju su svi doktori svijeta rekli da nema spasa kad tamo jedna pristojna intervencija vrati ga do nivoa nikad boljeg servisa u Wimbledonu. Zato je svako njegovo dalje insajderisanje besmisleno.

                    Originally posted by Fića View Post
                    Cacanin zna ispod koje slamarice deda drzi lovu..da su znali da ga pitaju, ovako su ostali praznih ruku..


                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Znaju dobro ljudi ovde da smo mi i vise nego sujeverni pa eto razlog ovih ispada

                      Nega sta je sad ovo? Poceli da udaraju na sve strane..
                      https://www.blic.rs/vesti/hronika/op...kovica/08w0epp
                      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment


                      • Kako on misli da bi trebalo, ali dobra fotka ;)

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • I ovde? [emoji16]

                          Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • nije bilo bas odavno

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Ada, tebe "samo" to zanima, a mimo svih tih "sitnica" koje te zanimaju, nema nista sto bi se reklo.

                                Na stranu tvoj ocigledan sarkazam i sprdnju na racun teorija zavjere, odgovoricu samo na dio vezan za W. Ocigledno je Nole prekoracio svoja "ovlascenja" i ponovo oteo nesto sto nije smjelo biti njegovo. Zato ovakvog skandala nije ni bilo u poslednje dvije godine, ali cim se dokopao slema, eto nekih bjelosvetskih, sitnih lopovcica, koji mu maltretiraju tasta. Ma, iako nisam zagovornik teorija zavjere i po prirodi sam vrlo skeptican, sve ovo oko Novaka i te kako smrdi...
                                Nisu to nikakve teorije zavere. Teorija zavere je praviti od istinitih dogadjaja lažne i pustiti budale da se podsmevaju, ne mislim na Sandua nego inače.

                                Zato često čujemo "daj ostavi se teorija zavere". Jer oni misle, samo zato što nešto nisu videli i nemaju materijalni dokaz, ili ne shvataju krajnji cilj i njihovom malom mozgiću je nedokučivo, da to sigurno nije istina.

                                Svako ko isključi bilo koju mogućnost i ko ne pristupi kritički već se ismeva svemu i svačemu je za mene neinteligentan čovek i predstavlja jedno 89% populacije kojim se lagano kontroliše.

                                Nikada i ništa nije slučajno i sve se radi planski, uvek. I samo zato što mi, običan narod, ne znamo pozadinu, ne znači da je nema.

                                U nekim slučajevima kao što je ovaj možda je i zaista nema, ali prići olako i davati ocene i podsmevati se da li je CIA, BIA ili bilo ko, u krajnju ruku neozbiljno.


                                On je u društvu milionera i milijardera. Mogu da finansiraju šta hoće, i maga da mu baja, i otmicu, a ne moraju ništa.

                                A očigledno tenis nije sport za musavu masu i veliki igrači mogu da se umešaju ukoliko imaju interes možda i 4fun.

                                Čovek se polakomi kad ima 50k evra, a pričamo o ljudima koji imaju milione. Možda je nekome pukao k i individualno organizovao zastrašivanje, možda je grupno i organizovani, možda je neka interesna grupa, možda je neki musavi seljak iz Srbije. Što bi se unapred smejali kao idioti nečemu o čemu nemamo pojma već samo nagadjamo?

                                Comment

                                Working...
                                X