Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/tennis_photos/st...56922891595776

    Otmica Jeleninog djeda, zahtjev za 2 miliona eura, potom djeda nalaze vezanog u polju.. Sto je ovo, brate mili..

    Comment


    • Sad on treba decu ovamo da dovodi.... U zemlju Srbiju u kojoj bi mnogi majku rodjenu prodali za nekoliko hiljada eura... Neka, hvala (nadam se da mu na pamet ne pada). Dobro sad su maleni, pa ceo dan pod budnim maminim okom ili nekoga od poverenja... Ali ne možeš dete držati na lancu, naraste, oće sa drugivima na teren da igra fudbal, oće na Dunav... Ali avaj, ovde sve iščašeno postalo!
      Strašno
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • I to baš sada...

        Comment


        • Dobro da je deda ziv.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kao cacanin zna nesto sto ce Novak objaviti na kraju karijere. Hajde to sto zna, nego svako malo pise "nadam se da ce objaviti ono sto pisem godinama". Ili reci ili cuti, sta smaras.
            Last edited by mark !t zer0; 26-07-18, 14:48.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Sto da cuti? Ovako je neizvesnost veca. Ne znam za vas, ja sam se najezio. Valjda cemo jednom saznati sta je u pitanju.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Evo živ nisam da saznam. Naravno, ja verujem da poseduje prave informacije, samo mi je malo krivo da on zna a ja ne, i jos mi nabija na nos.

                P. S. Isteče li ti vreme za avatar, odvratan si.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ne znam kako cu spavati nakon sto sam procitao njegov post, sav sam u mislima "sta li je to", evo, nisam imao apetit ni da rucam sada, a to se desava - nikad.

                  Valjda do nedelje jos. Hvala
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ako nešto piše godinama kako to onda mi nismo pročitali? Možda ne piše ovde nego u Trećem oku?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Nismo obracali paznju ili je mozda u siframa pisao, pa nismo shvatili.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Sad sam skontao. On godinama pise kako zna TO. Mozda jednostavno ne moze svako da iznese TO dok je Novak jos aktivan, a mozda nece da se ne bi Nole naljutio sto je izneo TO pa da posle ne pricaju do kraja zivota.
                        Last edited by mark !t zer0; 26-07-18, 15:41.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • cacanin jel to bese onaj sto je ,rekao ,kao sigurni insajder,da nista ne valja i da posle majamija sledi nova duga pauza,ili onaj sto je bese izjavio jos pre povratka,kako zna nesto ,al nece odmah da iznosi,pa nestane...sou cacanin=informer ,neprovereno i sokantno,jbg neko zivi od toga nekome takve stvari podizu ,samopouzdanje,bitnost ebem li ga sta je nisam psiholog

                          a otmica pa jbg nista cudno,takva zemlja,steta da zaostajemo za kolumbijom(i slicnima) i po tom pitanju ccc
                          Last edited by 61563; 26-07-18, 16:17.

                          Comment


                          • Cacanin zna ispod koje slamarice deda drzi lovu..da su znali da ga pitaju, ovako su ostali praznih ruku..
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Ne dirajte Čačketa.
                              Ako ste pažljivo čitali šta je pisao Čačanin-njegova teorija ( a i neki od vas su pominjali slične scenarije doduše na dugačiji način) je da je Novak ucenjivan na neki način da se skloni sa puta nekima...
                              Ovo za dedu je užasno.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Ima tu stvari neke koje ne mogu da zaboravim i koje nisu bile u redu... ali u svakom slucaju mislim dosta vise o prozivanju cacanina, a nadam se njegovom daljem insajderstvu da je ovde kraj.
                                Kao sto prenosimo uglavnom vesti iz proverenih izvora/sajtova, toga bi morali i mi da se drzimo.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X