Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ali najjače "pljuvači bili u pravu"
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Naravno da nisam vjerovao pljuvacima.

      Sto se tice ishrane, to mi je apsolutno neshvaljivo. Zna se koliko mu treba proteina za misicnu masu itd. Dalje, Vajda ne kaze koliko je povecan unos proteina 20%, 30% ili 10%. A pluvaci su totalno odokativno pricali. Treba meso ili stekovi ili... To sto je Vajda rekao da je trebala korekcija u ishrani ne znaci da su pljuvaci bili u pravu.

      Sa Ilmazom su stvari malo drukcije. Pluvaci su pricali o Ilmazu kao o monstrumu, psihickom bolesniku, budali... koji vodi Novaka u ludilo. Vajda prica o Ilmazu kao odlicnom poznavaocu tenisa. Vajda navodi da odlazak Imaz nije bio ultimativni zahtjev sa njegove strane. Svejedno je ovako jednostavnije, stvari su se iscistile...
      NI nisam hteo da bukvalno shvatiš tu reč, a ni vi ostali.

      Comment


      • Čekaj, ja ne razumem Olju sada. Je l nije ovo senzacionalna vest? Preuveličavamo mi "pljuvači" ili šta?

        Svi ovde navijaju za istog čoveka, ne treba navijati za sebe. Ja sam podržavao Grofa pa sam promenio mišlienje, sve u interesu Zvezde.

        Pošteno je sad reći hej pljuvači bili ste u pravu. Sve ovo što je Vajda rekao sve smo pričali mi pojedinci.

        Meni je velika satisfakcija lična da znam da sam u pravu, jer nisam glup da mislim da onakva mašina može da ispadne iz forme ili bude nemotivisana, nego je dečko klasično majndfakovan i sam je kriv za to.

        Bitno je da se vratio, sad smo svi opet u istom timu, samo neki smo bili iskreni i u pravu a neki nisu bili u pravu.

        Ovo je sport a ne filozofija. A ta filozofija nije bilo kakva. Evo imate Bilanovića na balkan info i goli život koji je probao ajavoasku ili kako već, koji govori da smo samo materija, da ovo ništa nije realno. I Limuntus je najbliži primer.

        Samo Limuntus nije osvajač u tom trenutku 12 GS i profesionalni sportista.

        Ko je odokativno pričao???

        Druže ako imaš treninge i gubiš ko zna koliko kalorija, da bi telo funkcionisalo moraš uzimati i vitamine, ugljene hidrate, proteine, masti. Treba ti gorivo za taj trening. Ako ne uneseš odredjenu gramažu proteina razgradjuje ti se mišićna masa, a skeleton ne može da igra tenis.

        Skeleton može da se bavi naučnim radom. Da bi igrao tenis potrebna ti je odredjena mišićna masa. A pojedini ugljeni hidrati mogu biti štetniji od proteina. Ne verujem da bilo ko od njih jede crveno meso, eventualno po nekad ako upadaju u ketozu ali to više drugi sportisti.

        Stvar je vrlo prosta i svako banalizovanje je štetno. Filozofirao je oko hrane i filozofirao je oko tenisa i balansa i sam sebi uzeo dve godine.
        Last edited by Cassius Clay; 24-07-18, 15:37.

        Comment


        • Ako neko hoće ponovo da odgleda polufinale.
          https://youtu.be/7Q81nUNeAlA
          Sažeto u pola sata.

          Comment


          • Sta ti nije jasno Urose?
            Zasto mene prozivas?
            Te navodnike slobodno skini kada sebe stavljas u isti kos, a mogu i da te podsetim zasto si bio jedini ovde banovan.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Weltschmerz View Post
              Ako neko hoće ponovo da odgleda polufinale.
              https://youtu.be/7Q81nUNeAlA
              Sažeto u pola sata.

              Ovo je tezak poraz Nadala.

              Rafa je vec godinu i po dana na jako visokom nivou, prvi je na svetu, zaista vredno radi i zasluzeno je tu gde jeste. Onda dodje Novak, prvo u Rim, sa onakvom istorijom svega sto se izdesavalao i na sljaci odigra egal mec sa njim. Zatim dodje Wimbledon. Novak sa vec povecom kolicinom meceva u rukama i nogama ali i izgubljenim tesnim mecevima dobija Rafu koji je za 20% bolji od svojih mogucnosti. Izvukao je RAfa sve iz sebe. Ovo uopste nije njegov nivo, on je ovo isterao iz sebe da pobedi Novaka. I izgubio je.

              Mozda malo preterujem ali deluje kao da oni nisu napredovali za vreme Novakovog odusustva.

              Koliko samo Novak ima vere u sebe i svoje mogucnosti. Nije kontrolisao mec, osim u prvom setu a u kljucnim poenima nije se uplasio. Kada smo pisali pre meca, bio sam uveren u Novakovu pobedu ali blage veze nisam imao da Nadal moze ovako da odigra. On je jedini zapravo ozbiljno shvatao Novakov povratak. Bilo kakvo malo slabije izdanje od ovog koje je pruzio bilo bi 3-0 ili 3-1.

              Nadal je dao 120% a Novak je bio na svojoj granici. Statisticki gledano i tehnicki Novak je bio neverovatno dobar ali zbog nedostatka titule 2 godine nije kontrolisao mec stalno. Bio je na ivici da ga izgubi.

              Porazavajuce je za igraca koji godinu i po dana igra u top formi i prvi je a dodje igrac koji nije u top formi, ima velike probleme, nije prvi, jos uvek se trazi i pobedi ga.

              Meni tako sazeto malo izgleda kao razlika u klasi. (objektivno nije tako)

              Comment


              • Obojica su odigrali fantastičan meč, na najvišem nivou, odlučili su (kao i uvek) samo detalji, lako je moglo da se desi da prevagne na Rafinu stranu. Nije ovo uopšte tako strašan poraz za njega, bio bi dosta teži za Noleta kojem su preko potrebne (velike) titule.
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post
                  Obojica su odigrali fantastičan meč, na najvišem nivou, odlučili su (kao i uvek) samo detalji, lako je moglo da se desi da prevagne na Rafinu stranu. Nije ovo uopšte tako strašan poraz za njega, bio bi dosta teži za Noleta kojem su preko potrebne (velike) titule.

                  Od 2011.god na ovamo retko koji mec su odlucivali detalji. Mahom je to sve Novak kontrolisao. To je moje misljenje. AO 2012, RG ne znam koje godine u 5 setova kada je sudija ukrao poen pri onoj Novakovoj BH dijagonali, tada se Novak maltene predao, izgubio je volju i da kazemo US Open 2013 kada je Rafa kontrolisao mec. Sve meceve osim toga Novak je kontrolisao. Puno njih i na sljaci. Monte Karlo, Rim, World Tour Finals, RG 2015, Peking 2015, Doha 2016, Indian Wells 2016. Rafa cesto nije mogao da dodje do Novaka a i kad bi dosao bivao je deklasiran. Tako bi bilo i ovaj put. Slazem se da jesu odlucili detalji i da je mogao i Rafa da pobedi.

                  Od 2011te na ovamo je skor 20-9 za Djokovica...
                  Last edited by Ljubitelj tenisa; 24-07-18, 18:14.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Skuno sam mec sa onih ruskih torrenta i ponovo pogledao.. Nisam uopste zadovoljan Noletovim nivoom.. Ovo je trebalo biti gazenje kao sto sam i prognozirao.. Slabi udarci, manjak vinera, pruzanje 1001 sanse protivniku. Jedina dobra stvar je bila serva. Ali ako oduzmemo ti 10-12 asova viska ispada da Nadal ima dosta vise vinera iz igre. Spanac nema nikakav servis a ni ritern. Novak je trebao da mu uzima servis u svakom drugom servis gejmu. 4 iskoriscene bl od ukupno koliko? 20? Sramota.. Izvukao je Nole ovo na iskustvo i generalno zbog toga sto je jednostavno mnogo bolji travar. Ako se budu sastali na Uso i igrali i jedan i drugi na ovom nivou vrv bi Novak u tom okrsaju izvukao deblji kraj..
                      Nadam se da je poceo sa treninzima na betonu i da je Grinc uzeo stvari pod svoje.. Nadam se i da krka ribu u velikoj kolicini... malo lososa, malo tunice, malo sabljarcice, malo skusice, malo oradice, malo plodove mora.. Sada mora i decu da vodi sa sobom.. vec u Sinsinatiju bih zeleo da vidim i Stefana i Taru na tribinama..
                      Pozitivna stvar je i ta sto sam vec tokom Kvinsa i Wimblija zapazio da se tonus misica polako vraca. Fish gains
                      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        Od 2011.god na ovamo retko koji mec su odlucivali detalji. Mahom je to sve Novak kontrolisao. To je moje misljenje. AO 2012, RG ne znam koje godine u 5 setova kada je sudija ukrao poen pri onoj Novakovoj BH dijagonali, tada se Novak maltene predao, izgubio je volju i da kazemo US Open 2013 kada je Rafa kontrolisao mec. Sve meceve osim toga Novak je kontrolisao. Puno njih i na sljaci. Monte Karlo, Rim, World Tour Finals, RG 2015, Peking 2015, Doha 2016, Indian Wells 2016. Rafa cesto nije mogao da dodje do Novaka a i kad bi dosao bivao je deklasiran. Tako bi bilo i ovaj put. Slazem se da jesu odlucili detalji i da je mogao i Rafa da pobedi.

                        Od 2011te na ovamo je skor 20-9 za Djokovica...
                        RG 2013, nije sudija ukrao nego se Novak upecao.

                        I te 2013 USO su odlučivale nijanse, kod 4:4 u 3 setu Novak imao 0-40 pa naredni servis gem 30-0, oba je izgubio i raspao se. Sve je to 1 poen gore dole u ključnim trenucima. IW 2011 do zadnjeg poena, RG 2012 gdje lako moglo do preokreta.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          RG 2013, nije sudija ukrao nego se Novak upecao.

                          I te 2013 USO su odlučivale nijanse, kod 4:4 u 3 setu Novak imao 0-40 pa naredni servis gem 30-0, oba je izgubio i raspao se. Sve je to 1 poen gore dole u ključnim trenucima. IW 2011 do zadnjeg poena, RG 2012 gdje lako moglo do preokreta.
                          U 29 meceva ima 5,6 tesnih... Skor je jos gori po Nadala od 2013. ako se gleda. Ni Federer nije bolje prosao... 18-9 od 2011.godine.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Od 2011.god na ovamo retko koji mec su odlucivali detalji. Mahom je to sve Novak kontrolisao. To je moje misljenje. AO 2012, RG ne znam koje godine u 5 setova kada je sudija ukrao poen pri onoj Novakovoj BH dijagonali, tada se Novak maltene predao, izgubio je volju i da kazemo US Open 2013 kada je Rafa kontrolisao mec. Sve meceve osim toga Novak je kontrolisao. Puno njih i na sljaci. Monte Karlo, Rim, World Tour Finals, RG 2015, Peking 2015, Doha 2016, Indian Wells 2016. Rafa cesto nije mogao da dodje do Novaka a i kad bi dosao bivao je deklasiran. Tako bi bilo i ovaj put. Slazem se da jesu odlucili detalji i da je mogao i Rafa da pobedi.

                            Od 2011te na ovamo je skor 20-9 za Djokovica...
                            Ne mogu ja da ulazim u te diskusije. Mislim rado, ali ne pamtim neke detalje, statistike i finese...
                            Samo smatram da razlika u klasi izmedju njih dvojice (i trojice, uključujući Federera) nije uopšte velika, ako postoji. Po tome se jedino vodim kad kažem da u njihovim mečevima odlučuju neki detalji; neki važan poen od kojeg se postiže ili menja momentum, neko od njih se u jednom trenutku ne oseća fizički dobro ili je mislima jednostavno daleko, trenutni manjak samopouzdanja... Sve je to za ljude i prelazi sa jednog na drugog...
                            Po tome smatram da nije tragično a čak ni čudno, da Fed dobije Noleta, Rafa Feda, Nole Rafu pa tako u krug itd itd itd Čak štaviše, čini mi se da oni upravo tako i razmišljaju, ne kao mi navijači ili neki znalci upućeni u tenis
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Ko će se sećati šta sam sve i gde pisao. Znam da sam ga vredjao najstrašnije da je bilo na ivici sa hejtom. Gledam čoveka ceo život i kad je trebao da zavlada i zauzme mesto GOAT, počne da filozofira. Kratka je linija izmedju ljubavi i mržnje.

                              Normalno da je afekat iz mene pisao jer pratim čoveka od detinjstva bukvalno sam uz njega rastao, pisao sam i za žurke i za Viktorov uticaj, nisam ja to izmislio nego sam čuo od nekih ljudi kojima verujem, pisao sam i za Jelenu i za Imaza.

                              Nije tu Jelena ništa kriva ali svašta je tu bilo.

                              Sad je prošlo pa nema svrhe vraćati se za to. Ja nisam počeo da navijam za njega jer je Srbin već i zbog tenisa koji je igrao i bio mi je gotivan zbog imitacija i jer je šaljivdžija.

                              I dalje mislim one stvari da želi da se svidi svima što je Beker mislim potvrdio. To je poražavajuće za ličnost da ti treba potvrda nekih bezveznjaka navijača.

                              Ali to i mogu da progutam jer gledam tenis i tu uživam a kao ličnost mi je totalno antipatičan. Ali taj tenis, taj duboki ritern u noge servera, to razapinjanje po terenu protivnika, to je jednostavno da skineš kapu i kažeš bravo majstore.

                              Veliki sam fan njegovog tenisa i uživam kad igra dobro. Toliko.
                              Last edited by Cassius Clay; 24-07-18, 19:02.

                              Comment


                              • Jedina stvar sto se MORA zameriti Novaku je ta sto nije HTEO da se operise na vreme. Ja pojedem sad ovaj moj laptop i daljnski i slusalice koje stoje na astal ako mu je bar 20% ortopeda, hirurga, fizijatra koje je konsultovao zaista reklo da to moze da se zaleci odmaranjem ruke i da se bol nece pojaviti iznova kada opet bude uzeo reket u ruke. Pa nisu oni sisali vesla, znaju da udaranje servisa i forhenda se zasniva na trzanju misica i tetiva..imali su oni 1000 takvih pacijenata..
                                I covek lepo ode, secnu ga na zivo, bez anestezije, intervencija traje 15 minuta i kazu ti "sinko sutra vec mozes da prijavis Indijan Vels".. znaci povreda tezine urasle dlake u predelu medjunozja.. I covece ti se neckas, pravis neke pauze, meces babine najlonke.. A mogao je biti spreman za Ao a ne da te Cungo Mungo, lik koji je juce sisao tamo sa neke planine u Laosu, delje 3-0 laganeze na tvojoj omiljenoj podlozi..
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X