Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste Vajda prica srcem, a Novaku sastavlja PR sluzba izjave.
    Samo cudno je vrlo da Vajda ima dozvolu da o ovome prica, neobicno vrlo, moram da priznam
    Al treba sada preziveti i ove opservacije nekako...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

      Čak se i na ovom forumu vidi globalna slika da su u pobedi svi uz tebe a u porazu malo ko.
      Ne, ne, ne, na ovom forumu imas ljude koje ce da brane po svaku cijenu i imas ljude koji su spremni da kritikuju kad vide i misle da je nesto lose. Ja nikad ali nikad necu braniti i opravdavati onog sektasa, nas nekoliko smo to uvijek osudjivali i sad se ispostavilo da smo bili u pravu. Takodje smo osporavali ishranu i evo dodju Vajda i Gric eksperti u svom poslu i kazu da ishrana nije bila dobra. Da tu treba i malo mesa, prosto nevjerovatno, ali kako kad mi sve sto nam treba mozemo iz biljaka da dobijemo? Tako da, vrlo je bitno ne opravdavati svaki potez sportise za kojeg navijas i kojeg pratis 10+ godina i kritikovati ga ako smatras da ne radi kako treba i ne povezivati to sa nedostatkom podrske i nazivati takve navijace da su tu samo kad je dobro, a kad nije da su pljuvaci najobcniji. Svi smo mi stajali uz Novaka i kroz dobro i kroz lose, ali ja ne mogu stajati uz njega i opravdavati ga dok neko bolesne ideje, a za moj pojam one jesu bolesne, propagira.
      sigpic

      Comment


      • Pricas neistinu Vladane.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Obradovic bi bio bolji od gmaza, kako je Novak dozolio da mu isperu mozak is beyond belief. To je sve Markisa kriv btw

          Sjajno sto je Vajda istupio ovako javno i rekao dje je srz problema. I za nas koji smo cijelo vrijeme bili u pravu je ovo velika pobjeda.

          Amor y paz my ass
          Sve rečeno, spasio ga je u zadnji čas i kao igrača i kao čovjeka. Sekte su za svaku osudu i žalosno je da tu spodobu bilo ko opravdava. Čovjek koji veze nema s tenisom, psihički bolesnik koji je htio dići ruku na sebe da bude u blizini jednog velikana. Bitno je da je Vajda otjerao to zlo

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            Znao sam da će neko da se javi da napiše nešto ovog tipa. Ali nisam očekivao od tebe . Ima ovde dušebrižnika za to.

            Svakako smo ustanovili da nije vegan iako me smara ta diskusija i ne bih da se vraćam na to.

            Ovaj Vajdin intervju je klasično zaplašivanje protivnika. Da se poseje strah...

            Sad svi pišu kao da je Imaz stvarno bio razlog loših partija a u intervjuu i Novakovom pismu lepo piše "nisam bio motivisan" "bio sam povređen".

            Opet ponavljam Novak je bio loš i sa Vajdom i sa Imazom i sa Agasijem. To je činjenica...

            Čak se i na ovom forumu vidi globalna slika da su u pobedi svi uz tebe a u porazu malo ko.
            Znaci, po tebi, Vajda ne prica istinu, nije oterao Imaza, nije naterao Novaka da ubaci ribu u ishranu itd.

            Za mene je Imas sektas, uvek bio i uvek ce biti i drago mi je sto vise nije oko Djokovica kao sto sam napisala, nevezano za teniske uspehe, strasno je gledati sta sekta moze da ucini...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Apsolutno ne, nazivani smo ovdje pljuvacima jer nam se nije svidjalo sta se radi sa Imazom, sa Markom, sto smo kritikovali ishranu i najvaznije od svega konstantnu pricu o duhovnosti, grljenje drveca, zagrljaje posle meca i sirenje ljubavi. I onda dodje covjek koji je osvojio 13 Slemova sa Novakom i kaze da moras da zgromis protivnika, a ne da mislis o budi. Sto se mene tice Marian Vajda je jebeni heroj, give that man a fucking medal.
              sigpic

              Comment


              • A odakle se uopste pojavio taj Imaz kod Novaka ?
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ne, ne, ne, na ovom forumu imas ljude koje ce da brane po svaku cijenu i imas ljude koji su spremni da kritikuju kad vide i misle da je nesto lose. Ja nikad ali nikad necu braniti i opravdavati onog sektasa, nas nekoliko smo to uvijek osudjivali i sad se ispostavilo da smo bili u pravu. Takodje smo osporavali ishranu i evo dodju Vajda i Gric eksperti u svom poslu i kazu da ishrana nije bila dobra. Da tu treba i malo mesa, prosto nevjerovatno, ali kako kad mi sve sto nam treba mozemo iz biljaka da dobijemo? Tako da, vrlo je bitno ne opravdavati svaki potez sportise za kojeg navijas i kojeg pratis 10+ godina i kritikovati ga ako smatras da ne radi kako treba i ne povezivati to sa nedostatkom podrske i nazivati takve navijace da su tu samo kad je dobro, a kad nije da su pljuvaci najobcniji. Svi smo mi stajali uz Novaka i kroz dobro i kroz lose, ali ja ne mogu stajati uz njega i opravdavati ga dok neko bolesne ideje, a za moj pojam one jesu bolesne, propagira.
                  Sve tačno samo bih dodao da smo bili za operaciju i to pisali stalno da bi tek na kraju to napravio i ispostavilo se kao jedino pravo rješenje. I tad smo bili pljuvači, nema veze što se kasnije ispostavi ispravno ono što smo pisali.

                  Comment


                  • Operacija naravno, pricali smo jebenu godinu kako je bolje to odma rijesiti i znamo sta se desilo sa Del Potrom jer je odlagao operaciju i koliko je izgubio, karijeru vjerovatno, jedna minorna operacija ga je vratila za par mjeseci mnogo vise, brze i dalje od godine sa pokusajima da se oporavi prirodom. Nije ni Novak heroj sa ovim trijumfom na Vimbldonu, vec Vajda i mi. Mozda je malo neskromno ali je fakat tako.
                    sigpic

                    Comment


                    • Trebao je da se resi Imaza i trebao je da u ishranu ubaci ribu. Normalno da je sportisti potrebno meso i proteini. Ne zelis da jedes ostale vrste mesa? To je sasvim ok. Kada bih ja ovde krenuo o svojim zdravstvenim problemima i kroz kakav pakao prolazim od januara do sad onda bi me mozda neki i razumeli zasto se slazem sa Vajdom i sa Novakom. Ishrana mu je fantasticna i dokazao je da moze sa njom da bude na vrhunskom nivou samo mu je falila motivacija da odrzava formu i da se u potpunosti opet posveti osvajanju turnira.

                      Jedino sto ne razumem ovde jeste zasto bi Vajdi bilo zabranjeno da o ovome prica tako otvoreno kada su ga pitali kako se to dogodilo da su opet poceli saradnju? Ipak je to njegova prica i moze da je podeli? Valjda?
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • No Imaz, no party.

                        Comment


                        • Otkud svi ti paraziti
                          sto su nam zagustili
                          nemoj stari moj,
                          krivi smo mi
                          sto smo ih pustili
                          ....
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            No Imaz, no party.
                            Možda malo skeptično? Ili ne..

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Znaci, po tebi, Vajda ne prica istinu, nije oterao Imaza, nije naterao Novaka da ubaci ribu u ishranu itd.

                              Za mene je Imas sektas, uvek bio i uvek ce biti i drago mi je sto vise nije oko Djokovica kao sto sam napisala, nevezano za teniske uspehe, strasno je gledati sta sekta moze da ucini...
                              Meni se taj Imaz isto nije svideo ali sam ja 10x objektivniji od tebe. Moraš da skapiraš da je pravoslavlje, budizam, islam sve sekte. Svaka vera je sekta. Malo grubo zvuči ali tako je. Vajda je bio za to da se Imaz skloni jer on nema veze sa vrhunskim sportom. Novak je srca naučio od njega i idalje ih koristi. Znači Imazovo učenje je tu ali pošto on nema pojma o vrhunskom sportu on mora da ide. Vajda ga nije sklonio jer je sektaš.

                              Grljenje drveća? Novak idalje ide u prirodu. Kada je ležao po zemlji i upijao zemljinu energiju ali osvajao titule, tad nije bio pod sektom?

                              Morate da naučite da budete objektivni.
                              Last edited by Ljubitelj tenisa; 23-07-18, 13:57.

                              Comment


                              • Prvi put od kad imam SK da je Viskovic digao ruke od Novaka, to je bilo prije tacno godinu dana na Vimbldonu, uvijek je bio pozitivan, uvijek ocekivao povratak, ali ovoga puta je bio u fazonu, ovo je neka druga Novakova karijera, on je tako odlucio i da li ce ikada biti na nekadasnjem nivou je pitanje, a mi moramo da se pomirimo s tim da su sad neke druge stvari vaznije za njega. On je znao da ga je sektas uzeo pod svoje, ali tu je srecom bio Vajda da ga izbavi od gmaza.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X