Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije vezano za Noleta, ali mi treba pomoc, please.

    "The six best results are used, two of these may be from 14&Under events. Points achieved for team
    members at the Nations Cup are in addition to the five tournaments above. "

    Ako moze neko od vas da mi prevede, odnosi se na bodovanje teniskih turnira na tenisu Evrope.
    Ja kapiram ovako:
    "Boduje se 6 najboljih turnira, 2 mogu biti do 14 godina.
    (e sad) Poeni postignuti za tim u Nacionalnom kupu se dodaju na 5 gornjih."

    Da li je to ok prevod?

    Hvala unapred

    Comment


    • NOLETOV MENTOR
      Pilić: Ne sjećam se da je itko ovako posramio Rafaela Nadala


      Kako sam?
      Pa eto, skoro dobro kao Nole - zafrkantski se sinoć na telefonski poziv javio Nikola Pilić

      - Ponosan sam na njega jer smo uvijek imali poseban odnos. Zaslužio je svaki atom sreće jer je ove godine najbolji na svijetu.

      Fascinacija Đokovićevom izvedbom bila je primjetna.

      - Ne sjećam se da je itko ovako posramio Rafaela Nadala kao što je to učinio Novak Đoković u prva dva seta.

      Novak ga je pobijedio njegovim oružjem, tenisom lijevo-desno u kakvom je Nadal godinama bio najbolji.

      Pilić smatra da bi, da mu se nije dogodio nesmotreni break u drugom gemu trećeg seta, Đoković i lakše podignuo zlatni pehar 124 godine nakon prvog wimbledonskog pobjednika Spencera Gorea.

      - Nadal nije imao izbora. Ovisio je o Novakovim pogreškama. One su stigle u tom gemu. Čini mi se da ga je to malo šokiralo. Međutim, trebala je velika snaga da u četvrtom setu odmah napravi break i da mu doda još jedan, i to nakon što mu je Nadal onako sretno uzeo servis.

      Pilić iz prve ruke zna kako izgleda slavlje nakon osvajanja Wimbledona. Deset godina nakon što se sa Srđanom Ivaniševićem grlio nakon Goranove katarze, “njegov” Novak ležao je na travi u najsvetijem teniskom hramu.

      - Kako god se razvijala njegova karijera, zauvijek će mu ostati zadovoljština što je u Wimbledonu uz naslov prvi put došao do broja 1. Zaslužio je to nevjerojatnim tenisom u ovih pola godine, a vjerujem da se do kraja 2011. može i značajnije odlijepiti od Nadala - zaključio je Pilic.

      Comment


      • meni je samo krivo sto nisam uspeo da se slikam sa njim na aerodromu od onih silnih gorila...inace sve ostalo na nivou!

        Comment




        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment



          • mnogo dobar poster
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Jeste da volim Djokovića ali odrali su ga sa ovim
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Verovatno pisac postera "ne voli svoju familiju"..

                Comment


                • Срђан је ипак ту нај упорнији!


                  sigpic

                  Comment


                  • sve je to super sto je uradio i pre sam pisao i cestitao sve.Ali krivo mi je sto se nije javio vise od 4 godine Jeleni Gencic.Ona je u njega prepoznala talenat dok je imao 5 godina..
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • Originally posted by MiljanVR View Post
                      Stavljali smo taj klip bezbroj puta ;)
                      Ako cemo realno,mnogo mocan klip..
                      CZ-JK-Elton John-Diva

                      Comment




                      • ovde sam na 2:37

                        zastava_srbija.gif
                        Ispisuje istoriju srpskog tenisa zlatnim slovima.

                        Comment


                        • Originally posted by Kalu View Post
                          Ako cemo realno,mnogo mocan klip..
                          Naravno da je mocan , i gledao sam ga bezbroj puta, ali smo ga vec puno puta stavljali ;)
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • Jedna je stvar vrlo bitna, ne gledah ranije postove pa ne videh mozda je to vec neko napisao . Nole trenutno ima 13285 atp poena sto je apsolutni rekord i sto realno pokazuje koliko je dobar bio (i dalje je , i bice ) u godini do sada ...Niko nikada (racunajuci i stari sistem bodovnja pa puta dva ) nije imao toliko poena .
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Imao je Nadal i preko 15 000 cini mi se ;)

                              Igor je car
                              http://www.youtube.com/watch?feature...M6GhEA#t=6798s
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X