Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace kada smo kod slemova, mozda nije za ovu temu, ali jel zna neko sta je bilo sa promenom na 16 nosilaca umesto 32 od 2019. godine? Inace smesno je predvidjati Novaku jos 10 slema. Mislim da bi I 5 bila optimisticna prognoza...
    Last edited by 147; 15-07-18, 22:59.

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Inace kada smo kod slemova, mozda nije za ovu temu, ali jel zna neko sta je bilo sa promenom na 16 nosilaca umesto 32 od 2019. godine? Inace smesno je predvidjati Novaku jos 10 slema. Mislim da bi I 5 bila optimisticna prognoza...
      Mislim da od AO 2019 startuje ta promena.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post
        Inace kada smo kod slemova, mozda nije za ovu temu, ali jel zna neko sta je bilo sa promenom na 16 nosilaca umesto 32 od 2019. godine? Inace smesno je predvidjati Novaku jos 10 slema. Mislim da bi I 5 bila optimisticna prognoza...
        To je usvojeno, AO ce biti sa 16 nosilaca

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Bojana od toga nema nista. Ta nova generacija dolazi evo vec dve godine i nikako da dodje. Osim Tiema niko nije ni video Gren slem trofej barem izbliza niti ce se to promeniti u narednih 5 godina a to je dovoljno za svakakve scenarije.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            To je usvojeno, AO ce biti sa 16 nosilaca

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Jel to usvojeno samo za AO za sada? I jel ce isto pravilo da vazi za osminu finala da 1-4 nosioci idu na 12-16 nosioce?

            Comment


            • Zaboravljate svi na mladje snage (Zvereva i Tima i jos po koji) koji uvek mogu da pomute racune, a moze i neko nov da se pojavi. Oni ce biti sve snazniji, iskusniji, i nezgodniji. Da nista vise ne osvoji on ce ostati zapisan kao jedan od najvecih, a ja ocekujem da bi mozda mogao da uzme jos max 4 GS, pet bi bila puna kapa. I to ce biti mnogo tesko, malo smo se svi osokolili nakon ove nedelje, a ne treba zaboraviti kakve su nam bile procene pre mesec, dva pa se sve to za cas moze okrenuti u kontra smeru.

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post


                .......al jebes ti tenis bez Djokovica, Nadala i Federera......





                To je to Novakovci, cestitke jos jednom i sad zasluzeno da odmorimo svi malo od tenisa do americke turneje.


                Hvala!!!
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by 147 View Post
                  Jel to usvojeno samo za AO za sada? I jel ce isto pravilo da vazi za osminu finala da 1-4 nosioci idu na 12-16 nosioce?
                  Za sve slemove, pocevsi od AO 2019.
                  Ja mislim da ce biti tako, od 4.kola mogu nosioci da se sretnu, ali ce sad prva 3 kola biti bas zanimljiva, neko ce da ima bye a neko moze da ima 3 top 20 igraca.

                  @Chiwwi
                  Mislim da gresis, samo je pitanje trenutka kad ce klinci da krenu da mrse racune ovim matorim.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Bojana od toga nema nista. Ta nova generacija dolazi evo vec dve godine i nikako da dodje.
                    Zverev ima 21 godinu i vec je 3i na ATP listi. Isto kao i Novak u njegovim godinama. Tim je stariji i nesto je pao, al je realno u top 5. Ima ih jos nekoliko mladjarije u top25, i samo sa jednim dobro odigranim GS ulaze u top 10. Nova generacija je vec tu, samo jos nije prelomila... pitanje je samo dal ce se to desiti sledece ili one tamo sezone.
                    Last edited by mmajstor; 15-07-18, 23:12.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Bio je na odlicnom putu da uziva u zivotu naustrb profesionalnog tenisa, sto bi znacio skorasnji kraj karijere a ovaj poslednji turnir nam je pokazao da se Novak ipak vratio treningu i da mu je tenis ponovo na prvom mestu. Drugacije se stvarrno ne moze onako odigrati protiv Nadala....ne mozes "uzivati u zivotu" i baviti se bastovanstvom, a u isto vreme ocekivati da budes bolji od takvog predatora.
                      Novaku od kako je dobio prvo dete, tenis nikad ne može da bude na prvom mestu.

                      Itekako može da uživa u životu sa porodicom i da igra vrhunski tenis. Samo treba naći balans i vidimo da je na pravom putu da to uradi.
                      Čovek se jednostavno malo opustii posle pređene igrice(osvajanja RG), povreda koju je vukao odranije i eto male rezultatske krize. Bila je i loša procena oko operacije.
                      Ubeđen sam da nikad nije bila u opticaju tema penzionisanja.
                      Što se tiče broja GS, u naredne 2 godine može da baš dominira i uzme po 2 godišnje, a posle po 1. Ja prognoziram 18-20.


                      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                      Comment


                      • Veoma indikativan u ovom neuobičajeno opuštenom intervju Novaka koji je dao Pralici je deo kada pokazuje jasnu i nedvosmislenu ambiciju da osvoji ovogodišnji USO. Ranije toga nije bilo, čak i u periodu kada je igrao najbolje, tako da ipak se treba osloniti na to njegovo novopronađeno samopouzdanje kad pričamo o GS-ovima.

                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Bravo Nole 13-sti slem jos 8 nema stajanja,a tesko ce Rafelo da uzme vise od 4 do kraja karijere...

                          Bojana...od ta 3 slema koje je uzeo mogu da kazem svaka cast samo za AO 2017,ova 2 preostala prosli W Nole predao Berdihu,povreda...ovaj AO,Nole povredjen odigrao,a ko da nije i izgubio od Cunga,a Nadal predao Cilicu,Marej mi cak i nije toliko bitan jer,njega bi mozda i dobio...tako da lepo kazem ,dzabe trazite nadu i utehu ,biologija stigla,i prava konkurencija opet igra...da, prognoziram samo u slucaju povrede nekog od ove dvojice ,ima jos neku sansu,inace ne...penzija

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Zaboravljate svi na mladje snage (Zvereva i Tima i jos po koji) koji uvek mogu da pomute racune, a moze i neko nov da se pojavi. Oni ce biti sve snazniji, iskusniji, i nezgodniji. Da nista vise ne osvoji on ce ostati zapisan kao jedan od najvecih, a ja ocekujem da bi mozda mogao da uzme jos max 4 GS, pet bi bila puna kapa. I to ce biti mnogo tesko, malo smo se svi osokolili nakon ove nedelje, a ne treba zaboraviti kakve su nam bile procene pre mesec, dva pa se sve to za cas moze okrenuti u kontra smeru.
                            100% se slazem.
                            Razumljivo mi je bilo nakon 2011-e ili 2015-e, odnosno RG-a 2016-e da se prognozira toliki broj GS titula, obaranje svih rekorda, ovo ono. Ali sad? Sad mi takvi komentari zvuce kao trolovanje. Pa covek 2 godine nista osvojio nije a i ova titula je bila bas neocekivana (osim ako si kralj prognoze fiksni ). Treba se sad vec svakoj GS tituli radovati kao da je zadnja, jer to i moze biti.
                            Samo da je on nama zdrav i motivisan, pa da vidimo sta ce biti.
                            -To define is to limit.

                            Comment


                            • Posle RG16 ovde smo govorili samo je nebo granica..

                              Ne treba zuriti sa dodeljivanjem zamisljenih titula , i sam Novak rece..
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Mislim da malo ko veruje da ce Novak uzeti vise od 17-18 slemova, ali ovde se polemika razvila oko toga dali moze ili ne moze da uzme 20+..
                                Ja mislim da moze ali pitanje je dali on to zeli.

                                Comment

                                Working...
                                X