Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ček, što je to nerealno? Može da igra još 6-7 godina na vrhunskom nivou, to je 30-ak GS-ova i da ne može još 10 da osvoji??? Minimum.
    Sve je nerealno. Kakvih 6-7 godina? to mora biti 8-10. Otkud ti ideja da se igra 5 GS-va godisnje? Svi znamo da se igraju 6. Dakle nije 30 nego 50-60. A on mora osvojiti polovinu a ne trecinu. Dakle minimum jos 25 a ne tricavih 10.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ček, što je to nerealno? Može da igra još 6-7 godina na vrhunskom nivou, to je 30-ak GS-ova i da ne može još 10 da osvoji??? Minimum.
      Ne moze da igra jos 6-7 godina na vrhunskom nivou, to je 37-38 godina i nije realno da osvoji jos 10 slemova.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Sve je nerealno. Kakvih 6-7 godina? to mora biti 8-10. Otkud ti ideja da se igra 5 GS-va godisnje? Svi znamo da se igraju 6. Dakle nije 30 nego 50-60. A on mora osvojiti polovinu a ne trecinu. Dakle minimum jos 25 a ne tricavih 10.
        7x4=28+ovaj USO=29, dakle 30-ak.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ne moze da igra jos 6-7 godina na vrhunskom nivou, to je 37-38 godina i nije realno da osvoji jos 10 slemova.
          Slažem se sa tobom da će do te cifre stići ranije.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ako mozete u Tadbasu da trolujete i fantazirate, bila bih vam beskrajno zahvalna.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • U narednih 4-5 godina, koliko moze da igra na vrhunskom nivou, je realno da osvoji 10 GSova..
              Da Nadalu uzme barem jedan RG, ako ne i 2, jer je realno da se Nadal povuce ranije od Novaka.. Mada ja mislim da ce se njih dvojica boriti dugo, dugo.
              - Da uzme jos jedno 3-4 Australije
              - 1-2 Wimbldona
              - 1-2 USO

              Comment


              • vezaće sve do vimbldona devetnaeste...

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ako mozete u Tadbasu da trolujete i fantazirate, bila bih vam beskrajno zahvalna.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ne moze da igra jos 6-7 godina na vrhunskom nivou, to je 37-38 godina i nije realno da osvoji jos 10 slemova.
                    Ne moze 6-7 ali igrace jos 5 bez problema, ne jede on biljke zato sto je lud vec zato sto meso hrani misic ali ga i uspavljuje(veci misic se brze umara jer trosi vise kiseonika a i daleko manje je eksplozivan o roku trajanja i da ne govorim).. Jos 10 slemova je 2 po sezoni a kako stoje stvari bar u 4 od tih pet godina jedini protivnik ka tom ostvarenju ce mu biti Nadal i ne znamo kakav Federer-ali kakav god najverovatnije jos samo ove godine spremniji od Djokovica.

                    I jedan i drugi su stariji od njega.

                    E sad znam da Federerovi navijaci duboko veruju da je Federer bogom dan i da Djokovic zavisi iskljucivo od kondicije/biologije ali ipak nije tako.

                    Ima tu jos mnogo dana za megdana. Sve zavisi dali Novak to zeli, uopste nemoj da sumnjas da on to moze.

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      U narednih 4-5 godina, koliko moze da igra na vrhunskom nivou, je realno da osvoji 10 GSova..
                      Da Nadalu uzme barem jedan RG, ako ne i 2, jer je realno da se Nadal povuce ranije od Novaka.. Mada ja mislim da ce se njih dvojica boriti dugo, dugo.
                      - Da uzme jos jedno 3-4 Australije
                      - 1-2 Wimbldona
                      - 1-2 USO
                      Za ovo je potreban ozbiljan rad od bar dve godine pa da trece ubere plod. Drugi scenario je da Nadal padne kao sto je pao nakon 2014-te.. Prvo zaboravi a drugo je vec moguce ali ne pita se Novak.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Srecan put Larisa i nista ne brini, nerviramo se dovoljno i za tebe, a u eventualnom slavlju samo nam se posle pridruzi

                        Evo meeee ijuuuujujujujujujujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiii eeeeeeeeeeeeehhh




                        Noleee Noooleee Nooleeeeeeeee
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Da mi je neko rekao tamo negde 2011 da ce Novak u 2018 imati duplo vise Wimbledona nego USO nazvao bi ga kreten, debil, moron, teniski neznalac i jos puno stvari. Nemojte me skontat gresno, ne mislim da je Novak los na travi, ali na sredno brzi hard da Novak ima duplo manje titula nego na travi... U biti trava najteza podloga, kratka je sezona na ovu vrstu podloge, nemas puno vremena za da se naviknes, mozes uvek zijaniti od neka lopata preko 2 metra ako ima svoji dan itd itd. Novak je uzeo 4 Wimbledona, jedan preko Rafe u finalu, dva protiv Rogera i jedan protiv Andersona. Sve 4 titule imaju ogromnu tezinu zbog toga sto je dva puta pobedjivao najboljeg u istoriji u njegovo dvoriste, jednom je Nadala, a i ovaj zadnji put je morao dobiti Nadala u triler mec u 1/2 finala.

                          Zaista nestvarno igrao Novak ove dve nedelje i dobro je videti njega opet zdrav, zeljan za pobede i zeljan za titule. Ja kao fan Rafe ne mogu da kazem da nisam bio zadovoljan u prethodih 18 meseci, naosvajao se Rafa titule, al jebes ti tenis bez Djokovica, Nadala i Federera. Ovaj polufinalni mec mi je vratio uspomene od pre 5-6 godina gde smo ih gledali skoro na svakog turnira kako se ubijaju do zadnjeh daha.

                          To je to Novakovci, cestitke jos jednom i sad zasluzeno da odmorimo svi malo od tenisa do americke turneje.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Novak moze olako da uzme naredna 2 Slema, vec za nekoliko meseci.. Posle je nebo granica.
                            I da uzme jos samo 1 RG Nadalu i jos 1 kad se ovaj povuce.

                            Racunam da ce Nadal ranije da se povuce ne toliko zbog razlike u godinama nego zbog 8kg razlike u tezini, sto neko ovde rece.

                            Dekard dobro zbori, po meni 10 Slemova je minimum. Jednostavno nece imati konkurenciju

                            Comment


                            • Vi mislite da ce se oni doveka pitati, da ostali teniseri nece nikad nista uraditi?
                              Federer je kao izazivace imao Djokovica, Nadala i Mareja, oni su imali srecu pa su kao izazivace imali Grishu i kompaniju, nova generacija mora da dodje koja ce da ih smakne. I to ce se desiti, ali ne za 5-6 godina kako vi racunate, nego ranije.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Za ovo je potreban ozbiljan rad od bar dve godine pa da trece ubere plod. Drugi scenario je da Nadal padne kao sto je pao nakon 2014-te.. Prvo zaboravi a drugo je vec moguce ali ne pita se Novak.
                                Ma nek osvaja Nadal taj 1 do 2 RG koliko mu preostaje do kraja karijere sa GS, Novak može sve ostalo. Što ti kažeš, dovoljno da mu se zalomi da osvoji još 1 RG, a pružiće mu se prilika za to. Počeće da osvajaju GS-ove i neko iz mlade garde, Fric, Rubljev, malo teže Zverev, vratiće se Mari, mada veliko pitanje u kakvom stanju, možda Delpo poludi ili u Australiji ili na USO, Vavrinka već teže... Novak je najvitalniji, najsačuvaniji, sa najviše iskustva i to su njegove velike prednosti.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X