Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako lagano opisivanje nekoga ko je Federeru prekinuo Wimbledon je malo neozbiljno.

    Comment


    • Mene plasi samo to sto je fiksni u anketi gore glasao za Vimbldon, a znamo kako fiksni tipuje.
      Spoiler


      Idemo Novace, potrudi se da sto pre pobedis, em zbog fudbala, em zbog nasih zivaca.
      Last edited by icetea; 15-07-18, 13:32.
      -To define is to limit.

      Comment


      • Jaoo cuti malo pre gledam ko je glasao za W [emoji52][emoji57]
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • U znatno drugacijim okolnostima i po Novaka i Andersona sto se forme i pozicije na listi tice, Kevin je Novaku zadao najvise problema na W2015. Tada smo zakljucili da je prekid pomogao Novaku da se presabere ,i 5 set je bio izuetno napet , cini mi se 7 5 je bilo na kraju
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Naravno da je neozbiljno jos kad se setimo 2015-te i onog 4-tog kola protiv njega. Andersonu je ovo zivotno delo i prilika. Ali sam siguran da ga Novak nece podceniti i da ce ga shvatiti ekstremno ozbiljno. Njegova sama izjava dacu sve od sebe da budem spreman ali rezultat ce na kraju biti u bozijim rukama jasno govori koliko sam Novak zna da ce to biti pakleno tezak izazov za njega nakon svega. Samim tim ne sumnjam u Novakovu fokusiranost u svakom poenu. Jedino se plasim da se Anderson ne povampiri sa servisima i da Novak ne dodje barem jednom u sasnu za brejk po setu.

            Inace Djokovic i Anderson su u karijeri odigrali tri taj brejka i sva tri je dobio Anderson. Tako da je to jos jedna otezavajuca okolonost. Takodje sam uveren da ako mec bude duzi sve vece i vece sanse ce imati Novak. Jer ne samo sto ce Anderson morati da trci mnogo, mnogo vise protiv Novaka vec i Noletovi ipak slabiji servisi ce mu davati nadu da moze da dobija poene sto ce ga nesvesno gurati u fajt sa Novakom a to ce uzeti maha po Andersona kako mec bude odmicao.

            Bice zanimljiv mec.

            Prva dva seta su krucijalna. Sto se Noleta tice dovoljno je da ''ukrade'' jedan i mec je njegov. Nece Anderson imati ni fizicke ni mentalne snage da dobije mec u 5 seta.

            Comment


            • Dame, opustite se. To je fiksara juče glasao, tako da nema mesta brigama.

              tri : nula. Iznenadilo bi me da Anderson uzme set.
              Last edited by mark !t zer0; 15-07-18, 13:42.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by forum1nick View Post
                Tako lagano opisivanje nekoga ko je Federeru prekinuo Wimbledon je malo neozbiljno.
                Neozbiljno je da gledas Kevina kroz prizmu RF,mislim njega je jos kad je bio mladji i bolji ,isti taj W niz prekinuo jedan Stahovski,obrtao ga je Congic isto sa 20,Beneto je isto bio blizu...nije RF na travi ono sto Rafa na sljaci,....drugo RF je jos u Haleu pokazao,da je biologija ipak prisutna,mucenje sa Perom,Kudlom,Ebdenom i na kraju poraz od Corica na travi ja jasan znak,da to vise nije to,ja sam licno i pre W rekao da nece ni do finala stici...i po meni je RF u penziji vec ,kad to kazem mislim da vise nece osvojiti nijedan GS,a moze on da igra dokle oce...i da ja sam ga slao u penziju i posle 2015...i realno tamo bi bio (bez slema) da se samo Nole nije povredio,a ne svi komplet ..i Noe i Marej i Nadal...i to je samo realno gledanje stvari nista lose prema RF navijacima i sto pre to prihvate bice njima lakse

                Markane glasao posle Monte Karla i poraza od Tiema koliko se secam...al taj neki period,sigurno je bio
                Last edited by 61563; 15-07-18, 13:43.

                Comment


                • A sta se desava sa Marejem? Citao sam da je imao neku operaciju kuka? Znam da nije mesto ali..

                  Comment


                  • Samo da dodam - napred Nole i Hrvatska!
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      A sta se desava sa Marejem? Citao sam da je imao neku operaciju kuka? Znam da nije mesto ali..
                      Evo vidim da i ti kazes da je neozbiljno,samo pogledaj sta sam napisao,sve okolnosti,da je ovo QF ili SF mozda bi bilo neizvesnosti...i nemoj me pogresno shvatiti,al neozbiljno je ovo tvoje pitanje oko Mareja,jer to je jasan znak koliko nisi u materiji,a pises meni da sam neozbiljan koji gledam i sve moguce teniske meceve...ne mislim nista lose ...sto se tice Mareja,nista imao operaciju odigrao Kvins i Istborn ,probao video da jos to nije to i resio da preskoci W...sve najbolje

                      Comment


                      • Hahahahahahaha, brat dočekao svojih 5 minuta. Ako si im rekao. Znaš da te smatram (uz mene) najvećim znalcem ovde.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Neozbiljno je da gledas Kevina kroz prizmu RF,mislim njega je jos kad je bio mladji i bolji ,isti taj W niz prekinuo jedan Stahovski,obrtao ga je Congic isto sa 20,Beneto je isto bio blizu...nije RF na travi ono sto Rafa na sljaci,....drugo RF je jos u Haleu pokazao,da je biologija ipak prisutna,mucenje sa Perom,Kudlom,Ebdenom i na kraju poraz od Corica na travi ja jasan znak,da to vise nije to,ja sam licno i pre W rekao da nece ni do finala stici...i po meni je RF u penziji vec ,kad to kazem mislim da vise nece osvojiti nijedan GS,a moze on da igra dokle oce...i da ja sam ga slao u penziju i posle 2015...i realno tamo bi bio (bez slema) da se samo Nole nije povredio,a ne svi komplet ..i Noe i Marej i Nadal...i to je samo realno gledanje stvari nista lose prema RF navijacima i sto pre to prihvate bice njima lakse

                          Markane glasao posle Monte Karla i poraza od Tiema koliko se secam...al taj neki period,sigurno je bio
                          Roger pobedio Nadala u finalu slema, a ti kazes da je osvojio slemove samo zato sto su Nadal, Novak i Marej povredjeni
                          Od 3 slema koji je osvojio, na 2 su sva cetvorica ucestvovala, a na 3.je samo Marej nedostajao

                          A samo prognoziraj da nece osvojiti vise miti jedan slem, svi znamo kako prognoziras

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Idemo rode!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              nije RF na travi ono sto Rafa na sljaci
                              Ne mozes ni da poredis bas to, jer jedno je sljaka, a nesto totalno drugo trava, na kojoj je mnogo veca sansa da dodje do iznenadjenja i gde cesto mec moze da odluci par poena i da vise ne dobijes sansu da se vratis u mec.
                              Samim tim sto Rodzer ima 8 W govori o njegovoj surovoj dominaciji na ovoj podlozi.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • !!! Eto

                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X